• rýchlosť

• výborné ceny
    • dodávka tovaru trvala 10 dní

• Telefonicky ste nás kontaktovali, že nestíhate termín dodania.
    • Dodacia lehota - tovar bol objednaný 5.5.2019 a doručený až 16.5. Čo bolo dlho vzhľadom na popis dodacích podmienok 2-7 dni s tým, že pri objednávke svietilo 2-3 dni doba dodania :) A tovar mal byť darček :) Potešila by aspoň nejaká zľava na budúci nákup :)

Dobrý deň pani Denisa,

veľmi sa Vám ospravedlňujeme za predĺžené dodanie Vašej objednávky a zároveň Vám chceme veľmi pekne poďakovať za Vaše pochopenie a trpezlivosť, že ste si na objednávku počkali. Žiaľ, mali sme omeškanie dodania od nášho dodávateľa, ktoré veríme že sa do budúcna už opakovať nebude. Urobíme preto maximum.

Tím Parfumes.sk

• v prípade nestíhania dodania tovaru telefonická konzultácia a dohodnutie náhradného termínu

Reakcia obchodu Parfumes.sk

Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred, preto sme presvedčený o tom , že s nami budete mať aj do budúcna len dobré skúsenosti.

Tím Parfumes.sk

stranka prehladna, dodane hned na druhy den a tovar dokladne zabaleny. velka spokojnost

Dobrý deň ,

Tím Parfumes.sk

• Objednávka prebehla bez problémov, tovar prišiel rýchlo, 100 % spokojnosť so všetkým

Dobrý deň pani Lucia,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.

• rýchle vybavenie

Dobrý deň pani Zdenka,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

• Cena tovaru
    • Rýchlosť odoslania

Spoľahlivý obchod

Dobrý deň pani Darina,

• Super ceny

Dobrý deň Lila,

Tím Parfumes.sk

Nemal som žiadnu zlú skúsenosť.

Dobrý deň pán Michal,

Tím Parfumes.sk

je to kvalitný krem denny a nočný v jednom balení, čo je velmi praktické, spokojnosť

Dobrý deň pani Daniela,

• Rýchle dodanie. Nič nemôžem povedať zlé. Ozaj veľká spokojnosť

Dobrý deň pán Ján,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

Všetko v pohode

Dobrý deň pani Mária,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

no problem

Dobrý deň pani Slávka,

Tím Parfumes.sk

• Prehľadné vyhľadávanie tovaru na e-shope

Našiel som cez Google a už tu budem nakupovať pravidelne. Tovar prišiel rýchlo a to je dôležité.

Dobrý deň pán Mário,

Tím Parfumes.sk

bezproblemove jednanie, rychle dodanie tovaru

Dobrý deň pani Patrícia,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred, a to byť v poskytovaní našich služieb ešte lepší ako doteraz.

Tím Parfumes.sk

• Rychlost, kvalita, presnost, dostupnost, maximalna spokojnost

Dobrý deň pani Zuzana,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie a za čas,ktorý ste tomu venovali.
    Vážime si každého jedného nášho zákazníka a robíme maximum preto aby mu bol objednaný tovar doručený v čas a v poriadku.

• Najlepsie ceny

Trosku dlhsie sa cakalo na dorucenie ale cakanie stoji za to

Tím Parfumes.sk

• Extrémne rýchle doručenie čo som ani nečakala jeden deň objednané, druhý deň doma, voňavka prekrásna zbožňujem ju :)
    • —-nemám dôvod

Reakcia obchodu Parfumes.sk

Dobrý deň pani Vladimíra.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas tomu venovaný. Veľmi si to vážime a sme nesmierne radi s Vašou spokojnosťou. Spokojnosť nášho zákazníka nás ženie v pred byť ešte lepšími v našej práci ako doteraz. Ďakujeme.