• nedoriešený spôsob úhrady- pri objednaní som vybrala platbu cez bankový prevod, bankové spojenie som urgovala mailom deň po objednaní, nakoľko som ho nedostala a v ten istý deň som uskutočnila platbu, na základe pokynov ich zamestnankyne, o dva dni nato som obdržala mail od Panta Rhei, že som nič neuhradila a ak áno mám poslať doklad o úhrade, ktorý som mailom poslala. Zamestnankyňa firmy mailom potvrdila, že moju objednávku už evidujú ako v poriadku uhradenú a akonáhle bude objednávka skompletizovaná, tak mi ju ihneď odošlú. Odvtedy už uplynuli 4 dni a ja netuším v akom stave je "kompletizácia " mojej objednávky.

V kamenných priestoroch im to ide lepšie ako vo svete e-shopu. Je potrebné zlepšiť systém platieb v e-shope a aj vzájomnú komunikáciu medzi zamestnancami. Komunikácia zamestnankyne so mnou bola v poriadku.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, pri platbe bankovým prevodom prechádza platba prostredníctvom platobnej brány, po potvrdení objednávky sa vám okamžite zobrazí okno, kde si zvolíte vami vybranú banku, alebo zvolíte možnosť iná banka, kde sa vám zobrazia platobné údaje pre prevod z vášho online účtu hneď v danom okne. Platobné údaje teda neposielame emailom, asi ste si údaje nevšimla, alebo stránku zatvorila skôr, ako sa vám zobrazili údaje pre platbu, čo nevadí. V tom prípade máte vo vašom účte pri objednávke možnosť zopakovať platbu. V prípade prevodu z inej banky môže prevod trvať aj niekoľko dní kvôli prenosu peňazí medzi bankami, na čo zákazníkov pri výbere platby aj upozorňujeme. Niektoré z produktov vo vašej objednávke sme nemali na sklade, ale boli u dodávateľa, preto musíme pred kompletizáciou objednávky počkať, kým nám ich dodávateľ zašle. Hneď ako bude vaša objednávka kompletná, dostanete o tom informáciu emailom. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• CD na sklade, rýchle dodanie.
    • Nízka , výhodná cena poštovného.

Obchod odporúčam.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Ďakujeme za recenziu, tešíme sa, že vaša objednávka bola bezproblémová. Prajeme príjemný deň.
    Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• Mnou vybratý titul mi bol doručený rýchlo a bez zbytočných poplatkov

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Objednala som si e- knihy, takže som si ich mohla na ďalší deň stiahnuť .

• Veľký výber
    • Spoľahlivé a pohodlné doručeinie
    • Z politických dôvodov odmieta predávať niektorých autorov – zásadne neprijateľné, ruší všetky výhody

dobré-spokojnosť

• rýchlosť
    • sortiment

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

vyhovuje mi, ze si mozem prevziat tovar na predajni a nemusim cakat kuriera

• rýchlosť

Veľká spokojnosť

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Dobrý deň. Najlepšie kníhkupectvo na trhu. Len škoda že stále nemôžem zohnať knihu o Muhammad Ali.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Ďakujeme za recenziu, tešíme sa, že vaša objednávka bola bezproblémová. Neviem, ktorú knihu o Muhammadovi presne zháňate, ale napríklad túto https://www.pantarhei.sk/259590-muhammad-ali-bernard-smith máme ešte na našej predajni v Bratislave, a kolegyne vám ju vedia prípadne presunúť do iného mesta. Ak máte záujem kontaktujte nás na [email protected]. Prípadne skúste sledovať našu II. šancu pre knihy, kam sa často dostanú aj knihy, ktoré máme niekde schované kvôli poškodeniu a sú inak beznádejne vypredané :) Prajeme príjemný deň.
    Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• kniha bola doručení na druhý deň ako som si ju objednal

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Kniha mi bola doručená poškodená. Teda nebola poškodená ale asi 30 stránok v nej bolo vytlačených naopak, až tak by to nevadilo ak by aspoň poradie tých otočených strán nasledovalo za sebou. Vzhľadom na to, že mi táto kniha mala slúžiť na učenie, táto chyba je dosť rušivá a sklamalo ma to.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, tlačová chyba vydavateľa nás mrzí, bohužiaľ nemáme priestor každú knihu pred zabalením listovať, samozrejme knihu môžete bez problémov reklamovať na ktorejkoľvek prevádzke, alebo nás kontaktujte na [email protected] a knihu vám vymeníme. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• objednávam si prevažne e-knihy, takže ich mám v priebehu pár hodín

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Výhodný nákup. E- knihy za dobrú cenu. Rýchle stiahnutie bez problémov

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• Je prehľadný a cenovo dostupný
    • Rýchle vybavenie

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• Gyorsak, mint a villám. Másnap mehettem a postára a könyvért.

• Najvyššia spokojnosť

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Vždy nájdem čo si chcem prečítať, veľký výber aj moje deti si vždy nájdu nejakú knihu čo ich záujme a manžel vždy niečo s cdciek

Super