• Gyorsak, mint a villám. Másnap mehettem a postára a könyvért.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Ďakujeme za recenziu, tešíme sa, že vaša objednávka bola bezproblémová. Prajeme príjemný deň.

• Najvyššia spokojnosť

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Vždy nájdem čo si chcem prečítať, veľký výber aj moje deti si vždy nájdu nejakú knihu čo ich záujme a manžel vždy niečo s cdciek

Super

spokojná ako vždy

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Ďakujeme za recenziu, tešíme sa, že vaša objednávka bola v poriadku. Prajeme príjemný deň.

• Široký výber kníh
    • Produkty z Druhá šanca v dobrej kvalite za nízke ceny
    • Možnosť vyzdvihnúť si zásielku na predajni
    • Rýchle vyskladnenie

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

všetko prebehlo v poriadku a rýchlo, som veľmi spokojná

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• výhodnejšia cena oproti konkurencii

• prompnte vybavenie objednavky

• blesku rýchle dodanie

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Ďakujeme za recenziu, tešíme sa, že vaša objednávka dorazila rýchlo. Prajeme príjemný deň.

kvalita rýchlosť

Vybavene rychlo .

• Tovar pripravený na mieste , ktoré si vyberiem v čase , ktorý mi vyhovuje

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• nižšie ceny oproti iným predajcom
    • rýchle vybavenie objednávky

Kupovala som knihu "z druhej ruky", ktorá mala uvedený stav "poškodená", čomu zodpovedala cena. Na moje príjemné prekvapenie je kniha ako nová, len jemné ťuknutie obálky zo spodnej strany. Som maximálne spokojná, nakoľko knihu som zháňala veľmi dlho.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Ďakujeme za recenziu, tešíme sa, že dávate knihám druhú šancu a sme radi, že sa vám podarilo u nás nájsť knihu, ktorú ste hľadala. Prajeme príjemný deň.

• Rýchla komunikácia a doprava

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• Veľký výber literatúry ktorú mám rada.

Super obchod.

Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Tovar sa pri balení poškodil a tak mi objednávku nevedeli doručiť v čase pre mňa potrebnom keďže to mal byť darček.objedavku som zrušila, zatiaľ čakám na vrátenie peňazí.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Ďakujeme za recenziu, mrzí nás poškodenie tovaru pri balení, peniaze na vrátenie už od nás odišli, veríme, že čoskoro dorazia na váš účet. Prajeme príjemný deň.

Rýchle vybavenie