• Som absolútne sklamaný
    • Čakanie na tovar 11 dni
    • Zaplatené dopredu a kuriér si pýtal zase platbu odmietol som. Teraz nemám ani tovar ani peniaze
    • Absolutne nedoporučujem tento e shop

U nich už nikdy viac. Tá polovica hviezdy je až
    neunosne veľa

• Komunikácia so zákazníkom
    • Bezkonkurenčný zákaznícky servis
    • Ústretovosť obchodu pri riešení výmeny tovaru
    • Po naskladnení tovaru, rýchly transport zákazníkovi

S obchodom mám pozitívnu skúsenosť. Hoci nemám rád dlhočizné čakanie na zásielky, dodacia doba pri tomto eshope sa dá zvládnuť. Komunikácia so zákazníkmi je veľkým plusom tohto obchodu (na mail odpísali prakticky kedykoľvek, behom pár minút). Rozhodne to nebol posledný nákup, keďže obchod vyniká aj výberom ,,neopozeraného,, tovaru a jeho cenou.

• rýchla bezproblemová komunikacia emailom
    • pri vratení tovaru žiadny problem oceňujem že sa čiastka za vratený tovar da odrátať z naslednej objednavky , ktorú som zrealizovala vzapetí nakoľko nesedeli dva modely vybrala som za ne iné alternatívy

Nakup v tomto obchode vrele ODPORUCAM. Tovar som objednaval doobedu o 9:30 a bol mi doruceny nasledujuci den o 10:30. Za 25 hodin...neveril som vlastnym ociam. Som velmi spokojny, dakujem.

• všetko v najlepšom poriadku
  • Profesionálne jednanie, rýchle vybavenie a ústretový prístup.

• Rychle dorucenie

• Nadmieru spokojna

• Rýchle jednanie, všetko v poriadku.

• Neviem .

pekné dekorácie a rýchle dodanie

• Dobra cena,kvalita materiálu

Som velmi spokojna obchodik je super prisli mi krasne veci som spokojna a uz si aj objednavam dalsiu vecicku prave teraz

• kvalitny tovar
    • dlhsia doba dodania

nechápem načo máju produkty ktoré nevedia zaobstarať alebo ich nemaju vobec len aby nieco na tej svojej stranke mali a popovicu veci nevedia zohnat alebo ich nemaju vobec to taki obchod mozu hned zavriet

Dlha doba dorucenia (cca 2 tyzdne).

• Široký výber oblečenia pre vśetkých a hlavne detského.
    • OutletMania je rýchly a spoľahlivý obchod ktorý ponúka nákup aj cez e-shop.
    • Neviem o žiadnych

Obchod OutletMania odporúčam každému je to veľmi dobrý a spoľahlivý obchod.Ja som maximálne spokojná zákazníčka.Tovar mi bol doručený v absolútnom poriadku.Urćite budem nakupovať aj naďalej cez obchod OutletMania

správna veľkosť, kvalitný tovar

• naťahovaky o termín dodania
    • pár topánok a každá topána iná

2x zbytočná dovolenka kvoli dodaniu
    tovar nepoužitelný

Obchod super. Kabát je veľmi pekný, som max spokojná. Vrelo odporúčam.....:-)