• Rýchle dodanie, a hlavne vedia čo potrebujete vedieť.Super.

Odporúčam tento obchod.

• tovar bol dodaný rýchle a v poriadku. Cena tovaru bola najnižšia spomedzi všetkych internetovych obchodov na tento tovar, komunikácia po telefóne a meilom na úrovni, tovar mi jejich dovozca vyniesol až do bytu, som spokojná, že som si vybrala tento obchod

dala som na recenzie a môžem len odporučiť

• Veľmi ochotne poradili.
    • Super komunikácia.
    • Výborná cena.

Odporúčam.

• rýchle jednanie, príjemná komunikácia a ústretový prístup aj pri telefonickom styku, výborné ceny

odporúčam

• Tovar dodany rychle a v poriadku. Cena tovaru bola najnizsia spomedzi vsetkych internetovych obchodov ponukajucich tento tovar.
    • Kedze to bola chladnicka, ocenil by som moznost pri objednavani, priplatit si vynesenie az do bytu, nakolko prepravna spolocnost takuto sluzbu poskytovala

Odporucam

Reakcia obchodu Outletelektro

ďakujeme za reakciu a podnet. Služba vynesenia tovaru do bytu je poskytovaná na základe požiadavky zákazníka (stačí uviesť do poznámky v objednávke). Vzhľadom na okolnosti (výťah, bez výťahu, s asistenciou zákazníka...) a váhy tovaru nie je možné túto službu paušalizovať do jednorázového poplatku. Po akceptácii cenovej ponuky zákazníkom, bude následne takáto služba realizovaná.
    S pozdravom outletelektro.sk

• veľmi rýchle dodanie, komunikácia super

odporúčam

• Tovar mi bol dodaný veľmi rýchle a vyzerá že aj bez poškodenia. Ešte som ho nestihol vybaliť. Ale prístup firmy bol zatiaľ veľmi ústretový a mne ako zákazníkovi vyhoveli vo všetko čo som od nich očakával. Jednoznačne odporúčam.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode a neľutujem. Cena bola nižšia oproti konkurencii, ktorá mala chladničku dokonca v akcii.

• Opäť som sa obrátila na tento obchod a som veľmi spokojná. Môžem len odporúčať:-)

Výborné ceny, rýchle dodanie

• Veľmi rýchle dodanie, hneď na ďalší pracovný deň sme mali chladničku doma.
    • žiadne sme nenašli

Mali sme obavy, že tovar bude poškodený, alebo použitý, ale nič z toho sa nepotvrdilo, tovar nový a naozaj len poškodený obal...a za tú cenu naozaj fantastický nákup, ďakujeme

• Príjemná komunikácia.Rýchla dodacia lehota. Najlepšie ceny.
    • Absolutne nič.

Obchod vrele odporučam.Ak je nejaky problem -ako som ja mala či mi bude pasovať digestor,tak pan Zelman milo poskytne alternatívu. Veĺmi ochotny človek. V dnešnej uponáhlanej dobe chválim. Palečková Maria Martin

• Nízka cena

• výborná cena
    • obmedzený sortiment

Odporúčam

Reakcia obchodu Outletelektro

ďakujeme za Vašu reakciu a hodnotenie. Naša ponuka vychádza vždy z aktuálnej situácie dostupných výrobkov na sklade, ktoré vieme zákazníkom ponúknuť za najnižšie ceny na trhu.
    S pozdravom outletelektro.sk

• Tovar dodaný na druhý deň.
    • Výborná komunikácia s predajcom.
    • Najnižšia cena na trhu.

Tovar som musela vrátiť pre výrobnú chybu. Oceňujem ústretovosť a veľmi dobrý prístup predajcu. Určite odporúčam tento internetový obchod.

Reakcia obchodu Outletelektro

ďakujeme za Vašu reakciu a hodnotenie nášho obchodu, ale aj za ocenenie nášho prístupu k zákazníkovi.

• absolútne rýchle a bezproblémové dodanie

Najlacnejšia cena na internete pre daný produkt, obchod odporúčam - odpovedá rýchlo na maily, rýchle dodanie - objednali sme jeden deň a druhý deň doobeda už sušička bola u nás. super

• najlepsia cena na trhu, dostupnost, ochota

bol som velmi spokojny, nasiel som co som hladal

• Dobre ceny.
    • Tovar uvadzany "na sklade,odber ihned" nebol na sklade a odber bol realne mozny az po sviatkoch napriek tomu,ze do 24.12 este ostavali 2 cele pracovne dni,takze som objednavku zrusila.

Nepravdive uvadzanie dostupnosti tovaru.

Reakcia obchodu Outletelektro

snažíme sa o pravdivé uvádzanie dostupnosti produktov na našom eshope počas celej doby prevádzky. Je možné, že sme sa dostali pred sviatkami do časovej tiesne a z tohto dôvodu nebol aktuálny status pri danom výrobku správny. V žiadnom prípade to nie je štandardom a ani zámerom z našej strany. Ďakujem za pochopenie aj keď neviem o akú objednávku presne išlo. S pozdravom za Outletelektro Martin Zelman

• všetko čo je na stránke reálne na predajni, bol som sa osobne presvedčiť, práčku som kúpil priamo na obchode za rovnakú cenu ako bola na eshope v ponuke
    • určite ešte využijem ponuku tohto shopu, tovar bezchybný a aj o zárukou
    • otváracie hodiny, mali by byť dlhšie otvorený

Spokojnosť s obsluhou, výborné ceny.

• Najnižšia cena aj s dopravou. Aj keď píšú, že sú outlet majú aktuálne veci v ponuke.

rýchle, lacný, dá sa to ísť aj poyrieť na predajňu

• Dobré ceny, rýchle dodanie.

Spokojnosť s cenou aj dodanie prebehlo v poriadku

• Cena najnižšia na nete.

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie.