• Momentalne som nenasiel ziadne vyhody daneho obchodu. Mozno obcasna nizsia suma za tovar ako v inych eshopoch.
    • Pri produktoch nieje dostupna informacia, ci je dany produkt skladom, alebo sa bude musiet cakat x dni. Zakupil som produkt a tyzden som cakal bez akejkolvek informacie ci zmeny v systeme zo statusu "Vybavuje sa". Ked som do eshopu zavolal, tak mi bolo povedane, ze dany produkt nedorazil a pravdepodobne sa naskladni az o nejaky mesiac. Pracovnik sa vsak skontaktoval s niekym a zistilo sa, ze produkt by sa mohol expedovat "z niekadal inakadial" a mal by som ho obdrzat, teda dalej cakat. Pri opatovnej komunikacii v priebehu noveho tyzdna som sa dozvedel, ze iny kolega, ktory zdvihol netusi v akom stave je objednavka a nech dalej cakam. Vraj mi pride notifikacia, ked bude expedovany. Takmer dva tyzdne od objednavky bez zmeny a bez produktu. Ziadna kompenzacia, telefonat o zdrzani, nic.
    • Nezvyknem davat negativne recenzie, ale tu to inak nejde.

Ak mate radi "macku vo vreci" a teda riziko, ze Vas produkt pride nevedmokedy, tak samozrejme dany eshop odporucam. Ak chcete nejaky produkt cim skorej, tak istotne by som zvolil alternativu.

• Slaba, resp.ziadna komunikacia so zakaznikom. 10 dní mam potvrdenu objednavku na tovar, ktory asi ani nedostanem :) Na odoslany kontaktny formular mi nikto neodpoveda, tak cakam. Na nete kupujem casto a toto je pre mna dost nezvykla situacia.

Neodporucam, ja rozhodne nakupim niekde inde.

Som velmi spokojna s tymto e-shopom, mozem len odporucat!

• Cena,info o priebehu objednavky

• dobra cena
    • neviem

dobre ceny a dodacie lehoty