Mal som záujem konkrétne o sandále Source Gobi chess black. Našiel som ich iba v tomto obchode. Sandále som dostal myslím že na 3. deň po objednávke. Bol som spokojný.

• veľmi dobré

• Výborná cena
    • Bleskové doručenie

Môj druhý nákup, opäť perfektný priebeh.

Dobrá cena,rýchle doručenie.

• Rýchle dodanie, výborná komunikácia

• dobrá cena
    • spoľahlivé dodanie
    • dobrá komunikácia

Seriózny obchod, dobrá komunikácia.

• slabá komunikácia, zmätok v objednávkach

Objednal som si tovar 6.3.. Tovar zatiaľ stále nedorazil. Je pravda, že obchod zavolal, že tovar nemá na sklade, že bude týždeň meškať. Potom sa obchod odmlčal. Keď som tovar urgoval, oznámili mi, že omylom zaradili objednávku medzi vybavené a že ju musia znovu zaradiť. Takže čakám...

komunikácia nie je problém

• Prehladne stranky, rychla reakcia obchodu

• Super rychle dorucenie...

vyborny pristup a velka ochota personalu

+ rýchle zaslanie
    + výborne poradili
    - jediné čo vyčítam bolo to, že viazanie na lyže nebolo v krabici uložené v upevňovacích kartónoch ( či sa uvoľnilo počas cesty, alebo bolo vybraté a nedané späť na svoje miesto ťažko povedať) a keď mi ho dodali, už lietalo po krabici a prerazilo ju. Nie celkový obal - len krabicu. Ešte ho nemám namontované, tak dúfam, že nedošlo niekde k poškodeniu nárazmi

• Taký tovar som si vôbec neobjednal. Objednal som cez Skialpmaniu lyžiarky.

• Super rýchlo,komunikácia zo zákazníkom na top úrovni

• veľmi rýchla dodávka

22.10.2017 som objednal bundu Jack Wolfskin TROPOSPHERE DF O2+ INS JACKET M black. Rešpektoval som podmienku, že tovar bude dodaný z externého skladu s približným termínom dodania 26.10.2017, avšak na moje prekvapenie obdržal som telefonát z predajne (kde som tovar nechal doručiť) v ktorom ma informovali, že dodanie môže trvať až dva týždne. Dnes, 3.11.2017, som pre istotu zavolal do predajne a informoval sa na stav mojej objednávky, povedali mi, že tovar síce dostali ale moja bunda medzi tovarom nie je. Ten istý deň na moju žiadosť mi zavolali a potvrdili, že bunda je na externom sklade a zabudli ju poslať a že najskôr mi dodajú bundu až 9.11.2017!!!!!
    Musím dodať, že v predajni zrejme robili čo mohli ale kvôli nejakému ..ementovi na externom sklade nedodajú tovar to sa mi ani nesnívalo.
    Takže termín dodania tovaru na stránke outdormanie je naozaj LEN ORIENTAČNÝ.
    NIKDY VÍCE HUDY SPORT!!!!

• Rychle dodanie,dobra cena

prvý nákup, maximálna spokojnosť