• najnižšia cena a dalo sa aj zjednať

Troška menšie komplikácie nastali omylom, ale všetko bolo vyriešené hneď na druhý deň a k mojej spokojnosti. Vrelo odporúčam a aj keď sa náhodou vyskytne chyba snažia sa ju hneď napraviť a to si cením.

• nevim o zadnych

Bey problemu

• jednoduche menu
    • spolahlivost
    • seriozny pristup
    • neviem o ziadnych, len tak dalej

dalsi nakup podobneho sortimentu bude opat na tejto stranke

• Ochota, komunikativnost, fantasticke ceny, doprava zdarma pri vacsom nakupe.
    • Nepredava uplne vsetko na svete :)

Super nakup ako vzdy.

• Ako všetky e-shopy, že sa obuv nedá vyskúšať. ;-)

• najnižšia cena danej obuvi
    • nedostupnosť kamennej predajne (vzdialenosť) s možnosťou vyskúšania sortimentu

dobra cena stanu, tak preco nie :)

• chybaju velkostne tabulky u topanok a oblecenia

• rozumné ceny
    • dobrý popis tovaru
    • výborná komunikácia s obchodom
    • trochu menší výber tovaru

Len v tomto jedinom obchode na Slovensku mali daný tovar - spacák, bol za skvelú cenu, dodacia lehota bola veľmi dobrá, čo som až nečakala, že to bude doručené v dohodnutý deň, veľmi dobrá komunikácia s personálom. Výborný nákup, odporúčam všetkým.

• rychlost vybavenia objednavky

• Seriozny pristup,dobre ceny
    • Ziadne

• Rychlost vybavenia
    • potrebovala som aj prekonzultovat cez telefon, radi mi poskytli potrebne informacie
    • ziadne

odporucam

• Ochotny personal, moznost poradit sa online.

Overeny obchod s kamennou predajnou v Kosiciach. Vzdy bezproblemove jednanie a ochota poradit.

• Obchod ponuka odborne zazemie a skusenost. Dalej velmi dobry sortiment v oblasti outdooru spolu s dobrou radou. Za eshopom stoji aj kamenna predajna, co je vyhoda.

Je to urcite dobra volba pre nakup outdoor produktov. Komunikacia je procesionalna.

• kvalitné produkty, dovrý sortiment, kvalitná obsluha

dobrý personálny prístup predavačov, kvalitné poradenstvo, ústretovosť,

• splna moje poziadavky na vyrobky ktore si objednavam
    • zatial som nezistil

vyborny personal,ochotny vysvetlit a poradit,siroky sortiment vyrobkov,ktore su funkcne aj v extremnych podmienkach

• Výborná komunikácia s predajcom, ktorý mi odporučil iný produkt, ktorý lepšie vyhovuje mojím potrebám. Fakt radosť poradiť sa s niekým, kto sa vyzná

• ochotny personal,rychly dovoz,informovanost
    • zatial som nezistil

odporucam nakupovat cez tento eshop,som spoko.Ked nieco nebolo skladom informovali ma o tom a ponukli mi inu alternativu. Maju skvely pristup ku zakaznikovi, su ustretovy

• Prehladnost,rychlost,spolahlivost,cena.
    • Ziadne slabiny nevidim. Jedine co mi chybalo bola informacia o termine dodavky.

• spoľahlivosť, rýchlosť dodania tovaru, kvalita tovaru a veľký výber tovaru
    • nevidím žiadne slabiny

nákup cez túto spoločnosť určite odporúčam, hlavne kvôli ochote a flexibilite zamestnancov, viem ako jedná majiteľ so zákazníkmi a rovnako tak pristupuje aj k tovaru a všetkým požiadavkam. Hodnotím to všetko na 100% s ***