• K

Rýchle dodanie

• Som veľmi spokojný za urýchlené vybavenie objednávky a prístupom personálu.

• cena, nenašel jsem levnější

Ráno jsem objednal a následující pracovní den jsem nůž měl

• Super okamzita komunikacia, realne stavy skladov, rychle expedovanie aj dorucenie. Nemam vyhrad, takto ma vyzerat eshop!

Instantne informovanie o stavu objednavky, vyborna komunikacia, rychle zaslanie tovaru. Odporucam.

• Našiel som si nôž asi za najlepšiu cenu. Objednaný tovar mi bol doručený naozaj rýchlo. Som spokojný a nákup odporúčam.

• super ceny
    • rychlé dodání
    • komunikace obchodu

• Rýchlosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť

• Prehľadný výber tovaru a naozaj skutočné informácie o dostupnosti (čo pri menších e-shopoch už je skôr svetlou výnimkou).
    • Rýchle spracovanie objednávky a odoslanie.
    • Dostatok informácií o stave objednávky.
    • Výhodné ceny.
    • Doručenie do zásielkovne nad určitú (nie prehnane veľkú) sumu zdarma.
    • Malý darček k objednávke nad určitú sumu.

Obchodu nie je čo vytknúť a určite ho ešte pri hľadaní podobného tovaru navštívim. Bol som veľmi spokojný so všetkým. Dodacia doba bola v mojom prípade tri dni, no po odpočítaní sviatku prišiel tovar na druhý pracovný deň.

• Od 14.12. doposiaľ tovar neprišiel.

Reakcia obchodu ostracepel.eu

Chápeme zákazníkovu nespokojenost s doručováním objednávky. Bohužel jsme nebyli schopni ovlivnit dřívější dodání. Zásilku jsme předali přepravci následující pracovní den dopoledne, pondělí 17. 12. Dodání zásilky jsme urgovali, přesto je zásilka stále v přepravě.
    Tato situace je velmi nepříjemná i pro nás. Kvůli pochybení dopravce jsme dostali negativní hodnocení, které objektivně nehodnotí náš eshop, ale pouze dopravce.

• spokojnosť

• darček

• Super ceny
    • Doprava zadarmo
    • Rýchle odoslanie

Musím naozaj chváliť, v jeden deň tovar objednaný aj odoslaný. Potešila ma aj komunikácia eshopu - na otázku mi odpovedali cez víkend.