• Obchod tovar nemá na sklade a nevie mi ani zaručiť, kedy mi tovar zaobstará...
  • Na stránke nebola uvedená skutočnosť, že daná kniha nie je skladom,knihu som objednala,zaplatila a doteraz neprišla.

Reakcia obchodu Osobný rozvoj

dobry den,
    informaciu o dostupnosti mame na stranakch - ak je kniha skladom, tak tam mame text - na sklade, ak je dostupna o 3-10 dni - tak tam mame tento text ....

knihu mala dostupnost 3-10 dni , po 10 dnoch ked nedorazila z velkoskladu k nam na sklad sme s aju snazili este zohnat z inych velkoskladov a nasledne sme zistili, ze uz je vypredana a tak sme Vam peniaze poslali naspat na Vas ucet a objednavku stornovali.
    Ospravedlnujeme sa za vzniknute problemy, bohuzial sme toto nevedeli ovplyvnit.

Dakujem

Pítal dom sa už 2 krát ma moju objednávku a stále čakám ma odpoveď.

Reakcia obchodu Osobný rozvoj

dobry den, ospravedlnujem sa. Vase otazky zostali dako skryte v systeme. uz sme Vam odpovedali.

dakujem

Martin

• ...obchod bez komunikacie

• Veľa kníh s tématikou osobný rozvoj
    • Pri knihách nie je uvedené či sú skladom alebo nie sú
    • Pri knihách mi takisto chýba dodacia lehota

Ak by obchod do budúcna popracoval na sebe nemal by som problém v ňom nabudúce nakúpiť. Dôvodom zrušenia mojej objednávky bolo hlavne to že po objednaní dvoch knižiek v mojich objednávkach bola stále uvedené poznámka "nová objednávka" aj po týždni čakania. Preto som radšej skúsil objednať knižky v inom obchode s tým že kto skôr vyexpeduje moju objednávku ten vyhráva. A iné kníhkupectvo bolo v tomto rýchlejšie a knižky som mal doma už za 48hodín.

nikto sa mi neozval, neviem či bude objednávka vybavená prípadne kedy