Na základe negatívnych recenzií heureka.sk neodporúča nákup v tomto e-shope.

• Podvodníci

• pozor !
    • pozor

teraz tito vyrazkovi teenageri okradaju ludi pod finesso.sk !

• ...
    • to sa stane,ze prides o postovne....

...

• Ziadne
    • Zmizol

Co Vam poviem. Stranka zmizla a mail uz viac neexistuje. Posielam reklamaciu na adresu z faktury. Uvidim, co sa stane.

• Zlodeji.....
    • Na tovar stále čakám. Klamári. Telefon nedostupný.
    • škoda za 7,90.

Ešte stále nemajú blokovanú stránku....

• -nič
    • Tiež som naletela, peniaze som poslala, ale tovar mi neprišiel :(

NEODPORÚČAM, PODVODNÍCI

• sú to zlodeji to je tá výhoda pre nich peniaze zoberú a tovar nedodajú
    • keď kradnú a nechytili ich tak nemajú slabiny

široko ďaleko od tohto obchodu , trestné oznámenie na nich lebo len kradnú

• neodporúčam
    • Klamári do dnešného dňa my nič neprislo škoda 15,70.

Písala som na mail čo ste tu zadali na podanie trestného oznámenia

Tovar som objednal pred šiestimi týždňami, doteraz mi nebol doručený. Na dotazy (2x)obchod nereagoval. Obchod neodporúčam.

• Žiadna komunikácia, poslal som peniaze na účet, tovar mi nebol doručený ani po viacerých týždňoch. Telefón nedostupný, žiadne odpovede na maily.

NEODPORÚČAM, poslal som peniaze na účet, tovar mi nebol doručený ani po viacerých týždňoch. Telefón nedostupný, žiadne odpovede na maily

• .
    • Tiez som naletel. Svine jedne!!!

• Podvod

Prosím všetkých podvedených, ktorí mi ešte neposlali email a chcú sa pridať k hromadnému trestnému oznámeniu, nech mi pošlú krátky email na [email protected]

Uveďte tam svoje meno, kontakt na seba a výšku škody.

Ďakujem.
    Andrej

• Predáva nekvalitný tovar

Kupovať inde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zlodeji

• okradne Vas
    • neposiela tovar svojim klientom

zdaleka ho obist milovymi krokmi

• Idioti !
    • Nedoručia tovar
    • Neodpovedajú na email
    • Peniaze nevrátia
    • Tel. Číslo nefunguje
    • Zrejme su to podvodníci

Batériu som objednala 7.12 a do teraz sa mi nik neozval, telefón je zrušený, na mail neodpovedajú, idem písať do TV joj aj Markíza aby upozornili ľudí a našli toho podvodníka. Stránka ponúka poštovné zadarmo pri platbe vopred. Škoda, že som naletela, čistý podvod. Ale ja to tak nenechám !!!!

NEODPORÚČAM!!!!!!

• Nic
    • Tovar (bateriu do mobilu a nabijacku) som si objednala 7.12.2016. V dobrej viere aby som mala tovar doruceny co najskor kedze mobil mi umiera, som to aj v ten isty den prevodom zaplatila. Bohuzial, do teraz som tovar nedostala, samozrejme neodpovedaju na emaily, telefonicky je nemozne sa k nim dovolat pretoze prve dni to nedvihali a teraz uz zrejme zrusili cislo, teda nedovolate sa nikam.
    • Lutujem, ze som sa na zaklade informacii o nizsej cene a najma rychlom dodani nechala takto oklamat. Odteraz uz nic nebudem predom platit.
    • Tento obchod NEODPORUCAM a hodlam ist na policiu.

Vyber obchodu na zaklade klamlivych informacii o cene a dobe dodania
    Moje skusenosti su ABSOLUTNE NEGATIVNE, kedze som zrejme prisla o peniaze a bez akehokolvek tovaru
    NEODPORUCAM tento obchod

• Rozhodol som sa kvôli prehľadnosti e-shopu a cene.
    • Doručili mi nefunkčnú batériu do telefónu, neodpovedajú na maily, telefón. Rozhodne nenakupovať tovar u podvodníkov z osmero.sk

Tento e-mail mi poslali pred doručením tovaru. Spomínanú refundáciu mi na účet neposlali a aj tak mi poslali chybný tovar, ktorý od dodávateľa dostali.

Dobrý deň, pán Panák,
    kontaktujem váš ohľadom vašej objednávky č. 20161311, ktorú máte už zaplatenú. Bohužiaľ pri dnešnej nočnej inventúre nášho skladu sme zistili, že tovar, ktorý sme dostali od nášho dodávateľa, ja prakticky z 80% chybný. Už máme objednanú novú várku tovaru od druhého dodávateľa, ktorá nám dorazí v pondelok.
    Rád by som sa vás spýtal, či vám môžeme objednaný tovar odoslať v pondelok večer s tým, že na účet vám vrátime 25% z ceny tovaru?
    Veľmi sa vám za vzniknutú situáciu ospravedlňujem, objednávku sa budeme snažiť vybaviť tak rýchlo, ako to len bude možné.

Ďakujem za pochopenie a budem čakať na vašu odpoveď.

Prajem pekný zvyšok dňa,
    Martin Weiss
    Klientsky servis - OSMERO.SK

Sme k dispozícii v pracovné dni od 9 do 11 a od 12 do 17 hodín.
    Online chat
    Tel: 0902 457 258
    Mail: [email protected]

• Neobjednávať z tejto stránky!

Kurvy sú to....ojebávači...objednal som tovar, zaplatil prevodom na ich účet a nič viac neviem, telefón vypnutý a na mail nereagujú...

• nekomunikujú, objednávka vyplatená od 11.12.2016 tovar nedodaný
    • všetky aké existujú

v žiadnom prípade neodporúčam nakupovať. sú to "šmejdi"