• Neodporúčam obchod, tovar prišiel nekvalitný!

Reakcia obchodu Originálná záhrada

toto hodnocení nás mrzí. Zákaznici byla dodána stínící tkanina, kterou si objednala. Bohužel nebyla spokojena se vzhledem. Byla ji nabídnuta možnost vrácení stínící tkaniny. Po vrácení stínící tkaniny byla zákazníci okamžitě vrácena celá částka za stínící tkaninu vč. poštovného.

Ok!

• Perfektná komunikacia, prehlad tovaru a ponúkaných výrobkov

Doporučujem. 100% spoľahlivosť.

• Velmi rychle dodanie a spokojna s tovarom kt.som objednala

• rychle dodanie
    • siroky vyber
    • dobre ceny
    • chapem ze kvoli zniceniu boli do boxov s ruzami vlozene kusky peny, no potom ich dostat von bolo narocne

super rýchle doručenie

• tovar skladom
    • rýchle doručenie

• rýchlosť doručenia
    • prehľadný popis produktu

• Dobry vyber

Dlhsia cakacia doba

• Objednávka bola vybavená po pár hodinách.
    • Objednala som 3 ks 10 m-vých opravných ratanových pásikov vo farbe čierno-hnedá. 2 ks z toho mi prišli hnedé. Ale našťastie to až tak nevadilo, použila som ich.

• Rýchlosť dodania

• Nemali na sklade 1 kus, tak ma hned telefonicky kontaktovali a dohodli sme sa, co a ako dalej.

• Bez problémov

• Široký sortiment, možnosť kúpiť tovar na dľžkové m podľa potreby, platba na dobierku

Mala som požiadavku na tmavo ružovú ružu "ANETA Dark pink dostala som červenú a malú.S čim som nebola spokojná

Reakcia obchodu Originálná záhrada

velice nás mrzí tato reakce zákaznice. Zákaznice si objednala stabilizovanou aranž Aneta a chybou ji byla doručena jiná barva této aranže. Zákaznici byla nabídnuta výměna za správnou barvu, vrácení produktu nebo sleva 15%. Zákaznice využila slevu 15% na dodanou aranž a částka ji byla zaslána na účet. Bohužel hlavní problém byl, že zákaznice celou dobu tvrdila, že si objednala samotnou stabilizovanou růži a ne stabilizovanou aranž (jméno aranže ale sama uvádí i v recenzi, růže žádné jména nemají). Zaslali jsme ji tak znovu rekapitulaci objednávky, kde byla fotografie i celý název produktu a pokusili jsem se vysvětlit, že nedošlo k záměně produktů, pouze v barvě. Na e-shopu jsou stabilizované aranže i růže jednoznačně k rozeznání a u stabilizovaných aranží je uvedena i velikost.

• Bezstresový istý nákup.

• Rýchle dodanie, O. K.

• Promptné vybavenie, som spokojný.

nebol problem

prvýkrát som objednávala a som spokojná