• Cena,kvalita, veľký výber,rýchlosť dodania

všetko OK

• Sara Dark Pink bola po vytiahnuty oblozenia, roztrepana a lupienky sa rozpadli. Bola som sklamana.

Reakcia obchodu Originálná záhrada

děkujeme za hodnocení. V případě, že dojde k poškození aranže vlivem přepravy, tak máte samozřejmě nárok na reklamaci.
    V tomto konkrétním případě stačí pro posouzení reklamace zaslat fotografie.

• Rýchle dodanie.

Rýchle vybavenie k spokojnosti

všetko ok

• Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Výber tovaru
    • Som spokojný

• Spokojnosť
    • Neviem ohodnotiť, lebo tovar ešte nedorazil
    • Z vašej stránky som sa nedozvedela dobu dodania, takže prepravca môže s tovarom chodiť po celom Slovensku mesiace

Reakcia obchodu Originálná záhrada

děkujeme za hodnocení, kterému ale nerozumíme. Objednávka byla vytvořena 24. 8. pozdě odpoledne. Stejný den byla přijata ke zpracování. Následující den ráno 25. 8. byla objednávka připravena a odpoledne byl balík přijat Zásilkovnou do přepravy. Od vytvoření objednávky až po její odeslání neuběhlo ani 24h. Po expedici byl zaslán email a sms o odeslání zásilky. Po načtení balíku Zásilkovnou odchází informace od Zásilkovny emailem a sms, že balík převzali do přepravy a odkaz na sledování balíku. Ve chvíli, kdy je balík připraven na zvolené pobočce, tak opět odchází od Zásilkovny email a sms s informací , že je balík připraven na pobočce k vyzvednutí a datum do kterého je nutné balík vyzvednout.

Všetko prebehlo super. Komunikácia a dodanie tovaru všetko 100%

Tovar som potrebovala doručiť do dvoch dni od objednania. Pán mi po telefóne poradil, ktorý tovar majú ihneď k odoslaniu a akou formou si ho mám dať doručiť. Po objednaní mi prišiel o 10 minút mail, že tovar je na ceste. Prišiel včas a super zabalený, aby sa krehké časti nepoškodili.

• Dorucenie domov

som veľmi spokojná

• Rýchlo vybavené a doručené .

Nemusím čakať doma na doručenie zásielky.

• je to už môj tretí nákup v tomto obchode, tovar vždy dobre zabalený, výborná komunikácia, takto si predstavujem internetový obchod

• Komunikácia. Pred potvrdením objednávky ma kontaktovali a upozornili na dĺžku dodania.
    • S kvalitou tovaru som kúsok sklamaný :-(

Ale celkovo asi fajn.

• Neodporúčam obchod, tovar prišiel nekvalitný!

Reakcia obchodu Originálná záhrada

toto hodnocení nás mrzí. Zákaznici byla dodána stínící tkanina, kterou si objednala. Bohužel nebyla spokojena se vzhledem. Byla ji nabídnuta možnost vrácení stínící tkaniny. Po vrácení stínící tkaniny byla zákazníci okamžitě vrácena celá částka za stínící tkaninu vč. poštovného.

Ok!