• Objednávka rýchle vybavená a odoslaná

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za recenziu, sme veľmi radi, že objednávka prišla v poriadku. Prajeme príjemné používanie produktov.

• Veľká spokojnosť, na druhý deň je vždy doručený tovar.

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za Vau recenziu. Sme naozaj veľmi radi, že produkty robia radosť. Objednávky sa snažíme expedovať ideálne v deň objednania, aby ste ich mali u seba čo najskôr, ideálne druhý deň. Prajeme príjemné používanie.

• Zlavy pre dlhodobych zakaznikov

Reakcia obchodu Orient House

Dobrý deň, Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi si vážime čas, ktorý ste tomu venovala.
    Aktuálne máme vytvorený vernostný program pre zákazníkov, ak myslíte, že by sa to malo týkať aj Vás, prosím určite nám dajte vedieť, radi Vás zapojíme.

Ďakujeme za podnety, ktoré nám pomáhajú ísť dopredu a prajeme všetko dobré.

Orient House

Vždy milý a ústretový prístup.

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za Vašu recenziu, sme radi, že ste spokojná a prajeme príjemné používanie našich produktov.

Orient House je jeden z najlepších internetových obchodov s kozmetikou z mrtveho mora a alebo aj kašmírových šálov.
    A toto sérum spolu s opunciovým olejom je Top.

Reakcia obchodu Orient House

Veľmi pekne Ďakujeme, sme radi, že sa Vám produkty páčia a robia radosť. Snažíme sa, aby boli naši klienti spokojní.

Nakupujem tu super výrobky pravidelne. Pílingové mydlo si vyžaduje manžel, aj mne vyhovuje a odkedy som vyskúšala šampon s minerálmi z mrtveho mora, už nepoužívam iný.

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za recenziu, sme veľmi radi, že sa produkty páčia a ste spokojní ako rodina. Prajeme príjemné používanie. Orient House

Krásne kašmírové šály, skvelé oleje, kozmetika
    z mŕtveho mora a mnoho ďalších produktov.

Reakcia obchodu Orient House

Veľmi pekne Ďakujeme za Vašu recenziu a čas, ktorý ste jej venovala. Sme radi, že sa produkty páčia a prajeme príjemné používanie a nech Vám dlho robia radosť. Orient House

Uplne skvele a velmi precizne zabaleny tovar, aby sa neposkodil. Velmi rychle a profesionalne jednanie. Krasny sperk.

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za recenziu, sme radi, že sa šperk páči a prajeme nech robí ešte dlho radosť

• Rychle dorucenie
    • Kvalita vyrobku

Reakcia obchodu Orient House

Dobrý deň, Ďakujeme za čas, ktorý ste venovala recenzii. Tešíme sa, že sa Vám produkty páčia a prajeme príjemné používanie.

Orient house je podľa mňa 1 na trhu.

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za recenziu p. Dáša, tešíme sa, že sa produkty páčia.
    Zároveň nás veľmi mrzí oneskorené doručenie na strane packety, ale veľmi si vážime a ďakujeme za pochopenie z Vašej strany.

Tento obchod má samé plusy. Tovar sa posiela div nie v deň objednávky. S výrobky majú skvelé.

Reakcia obchodu Orient House

Sme radi, že sa Vám výrobky páčia, Ďakujeme za recenziu a prajeme príjemné používanie produktov Orient House

• prvýkrát som využila Váš obchod a šál, ktorý som si vybrala je krásny..

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za Vašu recenziu a čas, ktorý ste jej venovala. Tešíme sa, že sa šál páči a veríme, že sa bude dlho a príjemné nosiť.

Stále sppokojnosť.

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, veľmi nás teší Vaša spokojnosť.

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie
    • Kúpený šál nemá označenie, že je z kašmíru. Bol dodaný bez pekného balenia v igelitovom sáčku aj s vlasami, pôsobilo to dojmom, že šál bol už niekým nosený.

Rýchle dodanie, nízka úroveň balenia

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a pripomienky, ktoré nám pomáhajú udržiavať vysokú kvalitu služieb. Veľmi si ceníme čas, ktorý ste venovala tomuto hodnoteniu.

Radi by sme Vás uistili, že v žiadnom prípade nepredávame použitý tovar, takýto tovar nemáme skladom, ani v ponuke. Veríme, že viac ako obal je samotný produkt. Každý šál má označenie krajiny pôvodu na štítku, ktorý je priamo na produkte - Kašmír spadá politicky pod Indiu.

O ORIENT HOUSE môžem sa vyjadriť len kladne. Juman Dead serum používam roky spolu s opunciovym olejom. Jr to najlepšia voľba, nahradí plastickú chirurgiu.

Reakcia obchodu Orient House

Dobrý deň, Ďakujeme za recenziu, sme naozaj veľmi radi, že ste spokojná s kozmetikou a opunciovým olejom. Prajeme príjemné používanie.

• Velmi rychle jednanie

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za Vašu recenziu, sme radi, že tovar prišiel v poriadku a rýchlo. Prajeme príjemné používanie.

• Všetko je predávané vo vysokej kvalite. S tentokrát mám červený šál, je to krásna červená farba s jemný je.

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za recenziu a sme veľmi radi, že sa Vám šál a farba páčia, prajeme nech sa dlho a príjemné používa.

• Výber z pohodlia domova

Reakcia obchodu Orient House

Ďakujeme za Vašu recenziu, sme radi, že Vám tovar prišiel v poriadku a prajeme príjemné používanie.

• Vynikajúca kvalita produktov
    • Promptné vybavenie objednávky
    • Príjemná komunikácia
    • Perfektne zabalené proti rozbitiu

Po dlhoročných skúsenostiach s používaním opunciového a argánového oleja od firmy Orient House môžem tieto produkty jednoznačne odporúčať ,aj na extrémne citlivú pokožku. Pri pravidelnom používaní týchto olejov sa netvoria vrásky ani vo vyššom veku. Opunciový a argánový olej je v špičkovej a bezkonkurenčnej kvalite. Odporúčam.

Reakcia obchodu Orient House

Veľmi pekne Ďakujeme za Vašu recenziu, sme naozaj radi, že sa Vám naše produkty páčia a robia Vám radosť. Prajeme príjemné používanie.

Pekný šál, rýchle dodanie. Ďakujem.

Reakcia obchodu Orient House

Dobrý deň, veľmi sa tešíme, že sa Vám šál páči. Prajeme príjemné používanie.