Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    • Vynikajuci pristup, obrovska ochota pomoct z navrhom, nevedela som ako si to predstavujem, pomohli mi, vypracovali viac navrhov mohla som si vybrat. Skvela komunikacia, rychle dodanie, kvalitne oblecenie. Odporucam objednat, oblecenie kvalitne, a potlac krasna, zive farby, nadhera. Takato firma si zasluzi pochvalu. Fantasticke!
  • 100 %

    • S onlinetricko.sk máme veľmi dobrú skúsenosť. Komunikácia bola rýchla, ochotná a celý proces objednávky prebehol bez problémov. Kvalita potlače aj materiálu príjemne prekvapila – tričká vyzerajú profesionálne a potlač drží výborne aj po praní. Oceňujeme aj rýchle dodanie a individuálny prístup. Úprimne nerozumiem ľuďom, ktorí s nimi mali akýkoľvek problém, pretože z našej skúsenosti všetko prebehlo presne tak, ako malo. Určite odporúčame každému, kto hľadá kvalitnú potlač textilu za rozumnú cenu.
  • Odporúča obchod

    100 %

    Spokojný, živé farby, rýchle dodanie, tričko bolo za dva dni pripravené na odber, doporučujem obchod.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Ani po 2 mesiacoch tovar nedorazil.. komunikácia žiadna..

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Bohužiaľ, na dodanie čakám 13 dní, ale hodnotiaci mail už prišiel. Aj som komunikovala osobne so zamestnancom, myslela som, že tovar príde, nakoľko to mal byť darček, avšak nestalo sa tak. Aspoň viem, že využijem v buducnosti služby iného obchodu. Dlhá dodacia lehota bohužiaľ a stále nič...

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Ziadna komunikacia zo strany obchodu, objednavka neprisla.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • rýchle doručenie, krásna potlač, výrazné farby

    Spočiatku som mala určité obavy, pretože pred objednávkou som našla na internete len málo recenzií. Preto som firmu kontaktovala telefonicky, a musím povedať, že pán bol mimoriadne milý a ústretový, čo ma veľmi potešilo. Tovar, ktorý som si objednala, plne zodpovedá ponuke a moje očakávania boli naplnené. Farebná potlač je krásna a žiarivá, vyzerá ešte lepšie, než som si predstavovala. Som veľmi spokojná a určite odporúčam!

  • Odporúča obchod

    100 %

    • rychlost
    • dobre zabalene