Parfem bol napodobenina , absolútne nezodpovedal originálu

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s našim obchodom. V prípade nespokojnosti neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku, Vaša reklamácia bude vybavená kladne. Zatiaľ sme neobdržali žiadnu sťažnosť z Vašej strany.

Ďakujeme za pochopenie aj za Vašu recenziu.

• Okrem dobrej stránky = webu neviem o žiadnej výhode.
    • Zásielka mi nielen že nebola vôbec doručená, ale ani na môj mail, kde som sa pýtala, kedy mi bude doručená, doteraz nikto nereagoval!

Zásielka mi nielen že nebola vôbec doručená, ale ani na môj mail, kde som sa pýtala, kedy mi bude doručená, doteraz nikto nereagoval! Už tu nebudem kupovať.

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Vaša objednávka bola od nás odoslaná ešte dňa 12.4.2023. Podľa sledovacieho čísla Vášho balíka sa zistilo, že kuriér GLS Vás 2x nezastihol, preto Vám balík nebol včas doručený. Tento fakt ale nie je chyba nášho e-shopu.
    Na Váš e-mail z víkendu bolo reagované hneď v pondelok ráno a boli odoslané všetky potrebné inštrukcie, ako môžete kontaktovať kuriérsku spoločnosť pre znovu doručenie Vášho balíka.
    Stav zásielky podľa sledovacieho čísla balíka je " doručený príjemcovi"

Tovar na online shope na sklade a potom objednávku zrušili z dôvodu, že nebol na sklade.

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť. Bohužiaľ v ojedinelých prípadoch sa stane, že tovar sa od vytvorenia objednávky medzičasom vypredá. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za Vašu recenziu.

• - na eshope ponúkajú vône, ktoré už sú reálne vypredané

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

ospravedlňujeme sa za túto situáciu. Bohužiaľ na Vami objednanú vôňu sme mali viacero objednávok, preto sa mohlo stať, že sa medzičasom vypredala. Mrzí nás táto skutočnosť a ďakujeme za pochopenie.
    Tím Onlineparfum.sk

• Po otvorení krabičky bol prasknutý obal v ktorom bol osedený parfém. Bolo vidieť že už bol vytiahnutý a daný späť.
    • Keďže to má byť darček tak výmenu by som už nestihol.
    • Je to na sklade a potom príde že nieje na sklade.

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

mrzí nás, že sme nevedeli dodať Vami objednaný parfum. Bohužiaľ z dôvodu veľkého počtu objednávok sa medzičasom daný parfum vypredal u nás na sklade, preto sme Vám ho nevedeli odoslať.

Ešte raz sa ospravedlňujeme a ďakujeme za Vašu recenziu!

• zavadzaju.davaju darcek k objednavke a ked pride objednavka ziadny darcek nakoniec nebol

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s našim obchodom. V prípade hodiniek uvedených ako darček k nákupu išlo o technickú chybu na našej stránke, ktorá bola veľmi rýchlo odstránená. Aj keď sme dané hodinky nemohli pribaliť k objednávke ako darček, do objednávky sme zabalili iné darčeky, ktoré snáď tiež potešili.
    Ďakujeme za Vašu recenziu!

• poslal email kontaktu na pár dní, nikto na email neodpovedal,

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť s našim obchodom. Podľa vášho e-mailu ste ale boli nespokojný so službami kuriérov GLS a nie s našim obchodom. Balík sme Vám odoslali včas a riadne zabalený. To, že Vás GLS nezastihol my už ovplyvniť bohužiaľ nevieme. Ešte v ten deň ako ste nám napísali e-mail, že Vám balík nebol doručený kontaktovali sme Gls s požiadavkou o opätovné doručenie balíka.
    Bohužiaľ nie je v našej kompetencií priebežne zmeniť adresu a určiť presný čas doručovania pre kuriérov GLS.
    Prajeme Vám pekný deň a ďakujeme za Vašu recenziu!

• Pomalé dodanie

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Bohužiaľ keď ste si u nás vytvorili objednávku (01.09 štvrtok) bol na SR sviatok, to znamená že Vašu objednávku sme spracovali až na nasledujúci deň. Vaša objednávka z našej strany bola odoslaná hneď v pondelok.
    Ďakujeme za Vašu recenziu!

• Tuto znacku parf.vody pouzivam skoro 20 rokov,takze ciem aku prijemnu vonu ma...kupoval som si ju vzdy v kamennom obchode,kde je o nieco drshsia...teraz som si skusil kupit tester cez internet,ale prisliel mi smradlavy fejk,napodobenina,ktoru predavaju na prazskej trznici kdejaki podvodnici za 100 ceskych korun....gratulujem,ludska vynaliezavost a nenazranost nepozna hranic...vyhodil som 60 eur do kosa...tak mi treba,nabuduce si ju kupim v parfumerii ...takze ludia zlati...nekupovat parfemy cez internet....radsej si priplatte.....kapitalizmus je naozaj zdieranie cloveka clovekom...,ako nas ucili v skolach za cias davno minulych.....k.s

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť.
    Parfumy, ktoré u nás môžete zakúpiť zabezpečujeme iba od dodávateľov certifikovaných výrobcov. Táto skutočnosť znemožňuje, aby Vám bol dodaný tovar v zlej kvalite, alebo neoriginálny tovar. Parfumy, ktoré nájdete v našej ponuke, sú od rovnakých dodávateľov ako výrobky v kamenných obchodoch.
    Samozrejme ak s parfumom nie ste spokojný môžete nám ho bezplatne vrátiť a my Vám vrátime peniaze späť.
    Ak máte záujem o vrátenie tovaru, prosím kontaktujte nás buď telefonicky alebo e-mailom.
    Ďakujeme za Vašu recenziu a prejeme Vám pekný deň,
    Onlineparfum.sk

• Na stranke je uvedene, ze tovar je na sklade a pritom vam hned poslu mail, ze tovar nemaju a treba cakat az 30 dni.

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

V čase vytváranie objednávky bola uvedená informácia na našej stránke, že hodinky Tommy Hilfiger 1782281 nemáme na príručnom sklade a dodanie trvá 4 týždne. Preto sme Vám odoslali e-mail o oneskorenom dodaní tovaru.
    Ďakujeme Vám za recenziu.
    Onlineparfum.sk

• ???

Tovar nemali, namajú, ani nebudú mat ! Napriek tomu ponúkajú......

Vážený zákazník!
    Pri vytváraní objednávky bola na našej stránke uvedená informácia ohľadom dostupnosti, čo je v tomto prípade "Dostupnosť: Do mesiaca". Vami objednané hodinky sa nám momentálne vypredali zo skladu, boli ihneď objednané od dodávateľa, no žiaľ, nakoľko sa jedná o zahraničného dodávateľa, dodanie trvá približne mesiac o čom sme Vás e-mailom informovali. Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť a ďakujeme za Vašu recenziu.

Po maily o spracovaní som dostala ďalší o odovzdaní prepravnej spoločnosti a následne zrušenie pre nenaskladneny tovar vrátené peniaze, veľmi mi na tejto objednávke záležalo ….. nuž čo už

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Vážený zákazník! Moc nás to mrzí no, žiaľ Vami objednaný parfum sa nám vypredal zo skladu a žiaľ, ho momentálne nemajú k dispozícií ani naši dodávatelia. Z tohto dôvodu Vám bola objednávka zrušená a hodnota objednávky vrátená. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za Vašu recenziu.

• Fake parfém mi bol zaslaný! Nikdy viac z tejto stránky!!!

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Vážený zákazník, parfumy, ktoré u nás môžete zakúpiť zabezpečujeme iba od dodávateľov certifikovaných výrobcov. Táto skutočnosť znemožňuje, aby Vám bol dodaný neoriginálny tovar. Akonáhle nám bude vrátený Vami zaslaný produkt, hodnota objednávky Vám bude vrátená. Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť a ďakujeme za Vašu recenziu.

• Objednávka pred 7 dňami mi ešte stále nebola doručená. Spoľahla som sa na dodanie do 1-3 pracovných dní. Zajtra cestujem a chcela som ju mať. Sklamali ste ma.

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Vážený zákazník, mrzí nás zdĺhavé vybavenie Vašej objednávky. Bohužiaľ sa nám Vami objednaný parfum vypredal zo skladu a čakali sme na jeho doskladnenie. Objednávku sme Vám včerajším dňom odoslali. Balík by Vám do zajtrajšieho dňa mal byť dodaný na Vami zvolenú pobočku Zásielkovne. Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť a ďakujeme za Vašu recenziu.

• Klamete. Tovar bol akože skladom a nakoniec skladom nebol. Z iného e-shopu mi došiel hneď na druhý deň...

Nikdy viac

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť a ďakujeme za recenziu.

• fake

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Vážený zákazník! Parfumy, ktoré u nás môžete zakúpiť zabezpečujeme iba od dodávateľov certifikovaných výrobcov, sú od rovnakých dodávateľov ako výrobky v kamenných obchodoch. Ďakujeme za pochopenie aj za Vašu recenziu.

• Parfem nezodpovedá

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Dobrý deň, ak ste mali ťažkosti s objednaným tovarom, je možné nás kontaktovať ohľadom reklamácie. Mrzí nás negatívna skúsenosť a ďakujeme za recenziu.

Nespokojnost,objednávka zrealizovaná,zaplatená a po pár dňoch z vašej strany objednávka zrušená..
    Veľké sklamanie ,túto stránku neodporúčam nikomu

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a ďakujeme za recenziu.

• dlha doba dodania
    • Musela som volat ci pride do vianoc aj ked to na stranke pisali kde mi slecna oznamila ze ona za to nemoze ale kurier….

Reakcia obchodu Onlineparfum.sk

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a ďakujeme za recenziu.