• ochota pri vrátení tovaru poslali kuriéra a nemusel som stáť na pošte.
    • Minimálna skoro až nulová komunikácia

Opíšem tu vrátenie tovaru a odstúpenie od zmluvy tohto internetového obchodu. Jedna časť áno tak ako písali prišiel kuriér prebral tovar tak ako ho poslali. Lenže na internete píšu vrátenie penazí do 14 dní. Kuriér prebral balík 4.1 dnes je 21.1 peniaze nikde. Písal som niekoľko emailov aj správu na facebook obchodu lenže odpoved a reakcia žiadna. Takže zhrniem to nemám ani tovar ani peniaze a ani reakciu ako to je s mojím odstúpením od zmluvy čiže ja obchod zatiaľ maximalne neodporučam!

• Tovar skladom

• Rychlost
    • Komunikace
    • Profesionalita

Všem doporučuji

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi.

• Velky vyber tovaru
    • komunikacia

Dobry den, objednala som si u vas trojkolku, pri ktorej bolo uvedene dodanie do 24 hodin. presli 4 dni a nikde nic. Na mail neodpovedate a teraz neviem ci mam cakat na tovar. O tyzden odchadzam na dovolenku a neviem ako sa zariadit

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

požádám Vás o zavolání na +420 728 710 712. Balík musí být nějaké zaseknutý u přepravce, protože od nás odcházel v ten samí den od objednání.

• slaba komunikacia , dlha doba dodania az 10 dni , po uvolneni z obchodu , nebolo uz oznamene ze tovar je uz na ceste ku mne

nie som spokojna , neodporucam

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

u každého produktu je uvedena doba dodání. Uvádíme to proto, aby jste jako zákazník před objednáním věděli jak se na produkt bude čekat dlouho. Jestli ta doba je pro Vás akceptovatelná nebo nikoliv. U velkéhé plyšové medvěda je uvedeno doba naskladnění: 7 - 10 pracovních dní. Pokud to pro Vás bylo nepřijatelné, nevím proč jste si zboží s takovou dodací dobou objednávala když to pak v recenzi kritizujete.
    Máme 96% položek skladem, jen nábytek a velké plyšové hračky máme na objednání, protože je to zboží velké a pár desítek kusů zabere velké množství prostoru.
    Při odeslání Vám přichází od kurýra SMS informující, že Vám následující pracovní den bude zboží doručeno a pak ještě v den doručení znovu kurýr informuje. Jako obchod, již nic jiného neposíláme, protože by Vám chodili 3x stejné zprávy o tom, že je zboží odesláno což nám přijde zbytečné.

Věřím, že Vám má odpověď změnila názor, protože my jsme Vám zboží dodali v termínu, který uvádíme.

Hezký den.

• Rychle dodanie, skvela komunikacia

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

moc Vám děkujeme za Vaší recenzi.

• kvalita+cena
    • väčší sortiment

odporúčam

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

moc děkujeme, akorát nerozumím jestli jako mínus považujete, že máme sortimentu mnoho a nebo si přejete naopak aby byl ještě větší.

Máme aktuálně přes 5300 aktivních produktů rozdělené přehledně do všech kategorií což není malé ani velké číslo :)

Hezký den a děkuji znovu za doporučení.

• dobra cena
    • rychlost dodania
    • velky vyber

odporučam

cena

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho obchodu. Hezký den.

• ponúkli mi to čo som hľadal.
    • za týždeň žiadny e mail. myslel som že na mňa zabudli.

pekný tovar za rozumnú cenu.

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

děkujeme za informaci, nebojte se na nikoho by jsme nezapomněli :) objednala jste si plyšového medvěda s dodací dobou 7 - 10 pracovních dní. Je to vždy uvedené u produktu pod cenou.

Přeji hezký den a budeme se těšit na další objednávku.

Tovar mi bol odosielany ihned po potvrdeni objednavky.Expresne dorucenie tovaru.Mozem len doporucit.Maximalna spokojnost.

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

Moc děkujeme za Vaši recenzi.

Cena super, prístup na jednotku ,super kvalita

• Rychle dorucenie
    • ziaadne

Odpporucam

• dobre ceny
    • rychle dodanie tovaru
    • nebola som spokojna jedine s dopravnou spolocnostou, na stranke sa pise, ze mi poslu rano sms, aby som mohla kontaktovat prepravcu,keby som nemala byt doma a pod., ale ziadnu sms mi neposlali, len mi zavolali, ze uz su pred domom
    • nepacilo sa mi, ze ked som si po odoslani objednavky vsimla, ze som zle napisala cislo domu a obratom som poslalal mail, nikto mi neodpovedal a ani na objednavke nic nezmenili...nastastie to nebol velky problem a viem, ze chyba bola moja,len nejaku spatnu vazbu som ocakavala

odporucam zakaznikom aby tu nakupovali
    odporucam firme zmenit dorucovaciu firmu

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

děkujeme Vám za informaci a popravdě poslední dobou nejste jediná kdo si na INTIME stěžuje, takže pomalu se již zařizujeme, že od nového roku změníme přepravce. Nebo nabídneme zákazníkům více přepravců aby si sami mohli zvolit toho s kým mají více zkušeností.

S pozdravem obchod Ondrášek

• prehladnost
    • neviem

odporucam

velice Vám děkujeme za Vaší recenzi.

Objednala som na tomto eshope iba kvoli tomu, ze dana vec je skladom a dorucenie sluboval eshop velmi rychle. Teraz je ticho, tovar zaplateny, ale zatial ziadna informacia kedy bude doruceny.

• Bola som velmi milo prekvapena rychlostou dodania tovaru.

Rychlo, kvalitne, ochotne - maximalna spokojnost.

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

Děkujeme Vám za Vaši recenzi.

Dňa 9.6.2015 som si objednala ohrádku, hneď v ten deň som zrealizovala aj platbu, do 12.6. 2015 mi neprišiel žiadny mail o potvrdení platby, tak som im napísala mail, na ktorý nereagovali. Dňa 15.6.2015 som sa snažila spojiť telefonicky, mailom, správami na FB s danou firmou, žiadna reakcia, takto som to skúšala 2 dni. Až dňa 18.6.2015 mi prišiel mail, že bude ohrádka doručená po víkende, čo sa ale dodnes nestalo. Komunikácia s danou firmou na nulovej úrovni a uvažujem o zrušení objednávky, vrátení peňazí a obrátení sa na obchodnú inšpekciu.

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

zde se skutečně stala chyba u nás, že pani účetní nazaevidovala Vaši platbu i když přišla tak jak uvádíte 12.6. Za tuto nepříjemnost se velmi omlouváme, týdně k nám chodí kolem 50 plateb předem a bohužel tato pani účetní utekla. Nyní je již vše v pořádku a dle sledování zásilky máte již ohrádku doma.

• Včasna komunikácia so zákazníkmi v pripade akéhokoľvek problému či nejasnosti, rychle a spoľahlivé doručenie
    • Nenatrafila som na žiadne

Spokojnosť, určite odporúčam

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

Děkujeme Vám za Vaši recenzi.

• .
    • zla komunikacia: na kontaktne telef.cislo sa da len tazko dovolat. Emailova komunikacia tiez nebola vzdy obratom.

bol to nas prvy nakup v tomto e-shope. Objednany tovar bol neskoro doruceny /vraj sa stala chyba na strane kuriera/; s e-shopom sme sa telefonicky nedokazali 2prac.dni spojit; pri odstupeni od zmluvy a teda vrateni tovaru nam ani po 10tich dnoch od vratenia tovaru neboli vratene peniaze. Na druhej strane e-shop bol ochotny zaslat nam duplikat navodu na pouzitie a tiez vybavit zmluvne ceny kuriera pri vrateni tovaru. Zial, prevazovali negativne skusenosti.

Reakcia obchodu Ondrá-šek.cz

na vrácení peněz máme až měsíc. Peníze se vrací vždy každých 14 dní, tak nám tu prosím nevytýkejte něco co je uvedeno v obchodních podmínkách a v obchodním zákoníků. Emailová komunikace se řeší několik několikrát za den, proto na ní obratem odpověď nemusíte vždy obdržet.

• Spolahlivosť
    • Neviem o žiadnych