• Ochotné a milé lekárničky
    • Výborná cena tlakomeru
    • Doručenie prebehlo do 24 hodín ako slubili, aj keď to bolo 2 dni pred Vianocami

Odporúčam, spoľahliví, nakúpim tam aj nabudúce

• výborný prístup k zákaznikovi
    • nic

Milé lekárničky, pomohli mi zohnať produkt, ktorý už inde nebol dostupný.

• rychle dodanie tovaru
    • dobra komunikacia

urcite odporucam

• Perfektná komunikácia zo strany obchodu
    • Niektorý tovar som nevedela objednať (jamieson D vitamin, Jamieson probiotiká)

dobrá dodacia lehota
    dobrá cena dopravy
    perfektná komunikácia zo strany obchodu ohľadne dostupnosti tovaru
    tovar mi bol objednaný, nakoľko ho nemali na sklade
    odporúčam
    ľudský prístup ku zákazníkovi

• ziadna komunikacia od objednania ,len ze tovar caka ,...uz 10 dni a nic

neviem,este sa mi toto nestalo,..

Reakcia obchodu OmegaLekáreň.sk

Dobrý deň, vážený zákazník, je nám to naozaj veľmi ľúto, že sme Vás na tovar nechali čakať. Pravdou je, že naša e-lekáreň bola na dlhšiu dobu mimo prevádzky z technických príčin, no systém prijímal objednávky chybne naďalej. Na základe Vašich reakcií sme túto chybu odstránili, no bohužiaľ neskoro :(

Prosím, prijmite naše ospravedlnenie a zároveň vďaku za upozornenie. Ozvite sa mi na adresu [email protected] alebo na číslo 0902 560 560, radi by sme sa za spôsobenú škodu revanšovali.

Peter Hájovský

• objednal som si, nic mi neprislo, cize aj ked nahodou niekedy pride, tak si to nevyzdvihnem.

Dobrý deň, pán Juraj,

prijmite prosím naše ospravedlnenie za nedodanie Vašej objednávky. OmegaLekaren.sk bola z technických príčin na dlhšiu dobu mimo prevádzky, práve kvôli chybnému systému, ktorý Vám umožnil objednávku uskutočniť a my sme o takejto skutočnosti naozaj nevedeli :(

Uvedomujeme si, že Vašu nespokojnosť máme na zodpovednosti práve my, manažment spoločnosti, a nie systém, preto by sme boli veľmi radi, ak by sme sa Vám mohli nejako revanšovať. Prosím, ozvite sa mi na adresu [email protected] alebo na číslo 0902 560 560.

Peter Hájovský

Tovar som si objednala,prišiel potvrdzujúci mail, odvtedy ani obraz ani zvuk, pokúšala som sa volať na uvedené číslo, ozvýva sa, že stanica je nedostupná. Pre koho je tento obchod určený???? Absolútne neodporúčam, eshop neprofesionálny, nefungujúci, radšej sa obráťte na overené e-lekárne.

Dobrý deň, pani Iwa,

uvedomujeme si chybu, ktorá bola zapríčinená z našej strany. Náš eshopový systém nefungoval správne a bol zapnutý, resp. dokázal prijímať objednávky aj keď bol internetový výdaj mimo prevádzky a bohužiaľ nikto z našich pracovníkov o tom nedostal správu.

Uvedomujeme si vážnosť situácie a Vašu nespokojnosť a radi by sme sa Vám nejako odmenili, prosím ozvite sa nám na [email protected] alebo na číslo 0902 560 560.

Peter Hájovský

• Ponukaju tovar, ktory nemaju skladom

• dobré ceny v porovnaní s konkurenciou
    • nepostrehla som slabiny

odporúčam obchod ostatným nakupujúcim

• dodacia lehota
    • kvalita dopravy
    • priateľné ceny
    • prehľadná stránka

celková spokojnosť

Dobre ceny a rýchla dodávka od objednania.

• Prehladna stranka, dostupne ceny, rychla doprava
    • Ziadne

Spokojnost a to maximalna

• rýchlosť dodania tovaru , kvalita, výhodná cena
    • nemá

Výhodná cena