• Na internete uvádzajú mame skladom a skutočnosti nemajú škoda času sa zaoberať s takými amatérmi nikdy viac
    • Nenakupovať zase jeden s e-shopou čo na internete vykazuje miliónové zásoby pritom majú kravskú r…ť.

Objednávku ktorú som mal bola v hodnote 65eur, krabica v ktorej mi tovar prišiel bola rozmočena pretože autokozmetika ktorú som objednal nebola dobre uzavreta a napr. v spray rozmrazovač okien bola menej ako polovica. to isté glass cleaner. Spreje neboli v poloho OFF ale ON a teda všetko tieklo a kvapkalo kym to ku mne prišlo. Nabuduce z tohto obchodu už neobjednam .

• Rozlepena krabica vyrobku

Na p....u filter ,nepasoval vôbec ,aj keď dáte presne typ vozidla ročník kw ,tak vám poslu zlý tovar

• Dobré ceny na základný spotrebný tovar
    • Spôsob reklamácie keď pochybí obchod

Dodaný olejový filter nesedel s dielom na objednávke. Pravdepodobne omyl skladníka. Bohužiaľ pre mňa, všimol som si to až keď bolo auto na zdviháku s vypustením olejom. Musel som rýchlo skočiť do najbližšieho mesta po ten správny. Zadal som reklamáciu na vrátenie za zle dodaný diel ale odpoveď neprišla. Obchod čaká asi na dodanie dielu ale poštovné by bolo drahšie ako filter samotný. Takže peniaze sú fuč ale zato mám filter ktorý nepotrebujem.

• Ako mate zabezpečené to že tovar ktorý nemáte je možné objednať...amateriznus najväčší toto

• Nesprávne informácie, o produkte. Nesedelo na moje auto.

• Pan na telefone hotova katastrofa

Akcia filtre a oleje k auto..mnizstvo nesedelo
    Tak som chcel doobjednat no pan ma rogantne zdubal ze co si dovolujem telefonovat ked ma na telefone druheho..mam telefon na volanie nie ..a on ma mat strpenie ktore chcel od zakaznika...

Tovar som objednal v 15,11 a doteraz ho nemám doma garantovali ze príde do 2 dní preto som objednal lebo som ho potreboval, ale doteraz nič neodporúčam nakoľko ani predajca nedal nič vedieť zistil som ze balík neprišiel lebo vypadol kuriér ale nikdo nič nedal vedieť takže predajca by mal zmeniť aspoň kuriersku službu nakoľko sú totálne nezodpovedný.

• Objednaval som odtial veci no bohuzial som to musel zrusit pretoze som sa nenachadzal na adrese potom mi volali ze ak si nieco objednam stade tak mi to uz neposlu

Dobrý deň.
    Nechcem robiť náhle uzávery. Zatiaľ objednávka nebola doručená,asi vzhľadom na to,že čakajú na tovar od nejakého partnera,hoci je tomu už týždeň čo som tovar objednal. Nemám ani šajnu o mojej zásielke.
    Nikto ma o ničom neinformoval.

Reakcia obchodu AutoHouse.sk s.r.o.

Dobry den. Volali sme spolu, kde ste sami uznali chybu a nevsimli ste si skladovu dostupnost, ktoru uvadzame ako pri produkte, tak aj pri potvrdeni v kosiku a pri potvrdeni objednavky. Budeme musiet zapracovat na este lepsom zviditelneni tejto informacie. Tak ci tak, ospravedlnujeme sa z komplikacie.
    Doba je tazka, tovar momentalne chodi nepredvidatelne a v tomto obdobi to zial ani nevieme ovplyvnit. Dakujeme za porozumenie.

Cakam tyzden na objednavku a este neprislo ziadne info, len ze autohouse cakaju na tovar...

Reakcia obchodu AutoHouse.sk s.r.o.

Dobry den. Pisali sme spolu, kde ste sami uznali chybu a nevsimli ste si skladovu dostupnost, ktoru uvadzame ako pri produkte, tak aj pri potvrdeni v kosiku a pri potvrdeni objednavky. Budeme musiet zapracovat na este lepsom zviditelneni tejto informacie. Tak ci tak, ospravedlnujeme sa z komplikacie.

Po doručení tovaru bolo zistené že obal je poškodený, stierače vrzgali, predajca bol ochotný vyreklamovat a zaslať nove stierače, no tie prišli v takej istej kvalite, cena nezodpovedá kvalite tovaru,

Balík konečne dorazil po 7 dňoch od objednania .Balenie chabé ,použitá lepiaca páska lepila slabo a krabica bola takpovediac otvorená .Prvý pocit či to niekto nekontroloval -neprebaloval?

Tovar mi prišiel poškodený

Dlho čakám na tovar.

• Nesprávny tovar

Objednavka podana a zaplatena 2.6., dnes 22 dni po zatial ziaden tovar, ziadna sprava z obchodu v zmysle "mrzi nas omeskanie".

Obchod mi zrušil objednávku stieračov s tým, že ich nevie zabezpečiť u externého dodávateľa pričom doteraz ich deklaruje na svojom webe bez zmeny ceny, či lehoty dodania (10 dní od nákupu)

• Nič.
    • Zavádzajúce označenie tovaru "Renault Thalia I. - sada tlmičov (tlmiče, uloženie, ochranná sada)" Ponúkajú len tlmiče..

Objednal som si zadné tlmiče v sade : tlmiče s prachovkami, dorazmi + uloženie. Takto to figuruje aj v názve tovaru. Z obchodu poslali len tlmiče. Na otázku prečo, som dostal odpoveď, že sadu neponúkajú. Za mňa je to zavádzanie spotrebiteľa, pretože vzniká dojem, že obdržíte sadu. To bol aj dôvod, prečo som si objednal tovar v oleje.autohouse.sk. Ako vidím, nezmenili ani názov tovaru, takže zavádzanie pokračuje.