Spoľahlivosť, rýchlosť, ochota

• Pomohli mi vytvoriť objednávku

• Veľký výber
    • Kvalita
    • Servis
    • Rýchle dodanie, aj napriek tomu, že idú okuliare až z Čiech

Za mňa najlepší internetový obchod s okuliarmi. Lacnejšie ceny ako mávajú v kamenných obchodoch a veľký výber sortimentu. S kúpou okuliarov vždy dostanem aj kód na 15% zľavu na ďalšiu objednávku okuliarov. Ak niečo potrebujem skonzultovať, je tam veľmi milý technik, ktorý odborne poradí, aký typ skiel je najvhodnejší. Objednala som si už min. 6 ks okuliarov, aj dioptrické okuliare s ochranou BLUE, proti modrému žiareniu. Za mňa veľká spokojnosť :) Mali by si z nich brať príklad viaceré internetové obchody.

• Skvelé ceny
    • Dobrý vyber
    • Veľmi rýchla zákazková výroba dioptrických skiel
    • Možnosť navoliť si okuliare podľa výberu

Čakal som že na okuliare si počkám dlhšie, keďže je to výroba na zakázku, ako bolo aj uvedené pri produkte. Ale opak bol pravdou, za 5 dni boli okuliare u mňa doma. Neviem či bola dlhšia výroba alebo dodanie. Za mňa vrelo odporúčam!

• Kvalita spracovania
    • Trošku drahé poštovné (6€) aj dobierka
    • Nemožno dať balík do boxu pri objednávke

Potreboval som rýchlo náhradné okuliare kým moje idú na reklamáciu tak som si objednal na stránke okuliare.sk rýchlo dodali bolo aj dobre zabalené som maximálne spokojný s objednávkou, objednával som už u nich viacero okuliarov a stále som bol spokojný

• Výborný servis a bezproblémové objednanie

• Veľmi rýchle dodanie.

• Nespravna dorucovacia sluzba

Dobry den , pri objednavke som si zaskrtla dorucenie Slovenskou postou na dobierku , neviem preco mi objednavku chce dorucit firma GLS , nakolko mam nepravidelnu pracovni dobu , je velmi tazke im nahlasit adresu kde sa budem nachadzat v dany den , toto sa mi nepacilo z vasej strany

8rokov spokojnosti. Ďakujeme

Maximálna spokojnosť. Profesionálny prístup, promptné vybavenie. Veľmi kvalitný tovar za super ceny.

• výborné informácie o objednávke,doručení
    • Slovenskú poštu vymeniť za iného dodávateľa - nespolahlivý

• za mňa najlepšia optika, objednala som niekoľkokrát a vždy vybavené ku spokojnosti. Dokonca keď som si nebola istá dioptriou a cylindrom, tak som im posielala svoje okuliare, aby premerali sklá a do týždňa som mala nové doma.

profesionálne vybavenie

• Všetko bolo po telefóne bolo mňe odfotene všetko pekne som videla rám na okuliare cca 5x fotka a super komunikácia ďakujem Renáta

Kvalitné, rýchlo a lacno 1 ⭐

• Rýchlosť dodania,cena

Dobre ceny,perfektny vyber.Jednoducho profici.