• výborné informácie o objednávke,doručení
    • Slovenskú poštu vymeniť za iného dodávateľa - nespolahlivý
    • ľavá ruka nevie čo robí pravá,ponúkajú a potom zrušia,

???????

Veľmi je zle,keď nevieme akú kvalitu tvaru kupujeme

• ceny
    • veľký výber
    • podrobný popis tovaru
    • extrémne dlhé doručenie tovaru, ktorý je skladom
    • nie som si istý, či tovar vlastne dorazí

Objednané pred 10 dňami, doteraz mi nič nedoručili. Vraj mám ešte čakať. Skvelá ukážka ako sa to nemá robiť. A to ešte chceli, že mám doplatiť rozdiel v cene, lebo vraj mali chybu v systéme. Nech si to doplatí ten, kto je za tú chybu zodpovedný.

Reakcia obchodu Okuliare.sk

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu.
    Vaši objednávku jsme přijali 6.10., a jelikož jsme neměli zboží skladem, poptávali jsme dostupnost u dodavatele. Od dodavatele jsme obdrželi zprávu o vyjádření k dostupnosti do 11.10. O této skutečnosti jsme Vás informovali a dostali od vás kladné potvrzení, že počítáte s vyjádřením ohledně dodací lhůty. 14.10. jsme Vám posílali e-mail ohledně potvrzení dodací lhůty zboží 10-12 dní. Opět jsme od Vás obdrželi potvrzení objednávky. Následné telefonáty ohledně špatně zobrazené ceny jsme vyřešili k Vaší spokojenosti. V posledním telefonátu byla z Vaší strany opět odsouhlasena doba dodání zboží. Ještě jednou se omlouváme za komplikace spojené s objednávkou, nicméně od samého začátku jsme s Vámi komunikovali a informovali Vás o všech změnách.

S pozdravem
    Tým Okuliare.sk

objednal som tovar pred 12 dňami, zaplatil a nič neprišlo...to aj číny je tu skôr...

• teoreticky ceny
    • do týždňa mal byť tovar doručený,
    • druhý skončil a tovar nikde...zatiaľ...

2 tyzdne cakacia doba, nakoniec som dostala zle okuliera( nie tie co som objednala). Teraz ich mam zaslat spat( uhradit postovne) , a az potom mi "mozno" zaslu nanovo spravne. Objednavku rusim, som zvedava kedy mi poslu spat peniaze!

• slušný výber za dobré ceny
    • Tento dotaz je predčasný, zatiaľ nie je čo hodnotiť

Ako píšem, nie je sa zatiaľ k čomu vyjadriť.
    prosím, dotazujte sa po dodaní tovaru

• Dobré ceny.
    • Zabudne zabaliť čistiaci set ku okuliarom.

Okuliare mi došli, ale čistiaci set nie,aj keď bol zaplatený. Inak okuliare OK,dobrá cena a qualita.

• Dodacia lehota
    • Zlé sklá okuliarov

Okuliare mi prišlu v poriadku ale sklíčka sú zlé, vidím úplne rozmazane a údaje som zadali spravne!!!! Tovar nebudem zasielať späť, dám si ich radšej urobiť v optike!

• Objednal a zaplatil som okuliare 17.1.2013 do teraz ich nemám.

• šetrí čas
    • nedodržanie 10 dnovej lehoty dodania

• Veľký výber a komplexné služby pri nákupe dioptrických rámov.
    • Slabá komunikácia, tovar mi nebol doručený do 10 dní, ale do 17 dní. Oznam o neskorškom dodaní mi bol doručený až po mojej urgencii.

Typ rámu, ktorý sa mi páčil, nemali v predajniach, ktoré som navštívil, iba v tomto internetovom obchode.
    Tovar mi bol dodaný pozdejšie, nie do 10 ale do 17 dní. Informácia o neskoršom dodaní mi bola zaslaná až po mojej urgencii.
    Rám bol krivý (pravé ramienko bolo vyššie ako ľavé), rám som si musel narovnať v miestnej predajni optiky.

• virtualna skuska okuliarov
    • sortiment
    • Spatna informacia o obdrzani objdenavky a termin dorucenia objednaneho tovaru