• Etablovaný eshop
    • Fér cena
    • Zboží skladem
    • Rychlé doručení
    • Zastaralý přehled uživatelského rozhraní ale funkční
    • Nutnost platby balného

Eshop působící v Česku i na Slovensku. Byl jsem spokojen se službami, která je u obou zemí stejná.

• Odborný a pchotný personál
    • Skvelá komunikácia

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime.
    Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom.

Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Tomáš, zákaznícky servis.

je to v mieste bydliska,personál super

• Neprišla mi vôbec SMS, len volal kuriér že doniesol balík

Reakcia obchodu OKAY.sk

mrzí ma vzniknutá situácia v rámci Vašej objednávky.
    Doručenie zásielky a tiež informovanie o približnom čase doručenia má v réžii prepravná spoločnosť, ktorá zásielku doručuje. Pokiaľ sa tovar nachádza u prepravnej spoločnosti, tak práve prepravná spoločnosť odosiela SMS s informáciou o časovom okne dodania. Túto informáciu odosiela prepravca štandardne buď deň pred doručením alebo ráno v deň doručenia.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete vždy obrátiť na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi pomôžeme. Kontaktovať nás môžete telefonicky na našej infolinke alebo písomne cez kontaktný formulár na našom e-shope.

Tomáš, zákaznícky servis

• Zatiaľ nemám čo hodnotiť, týždeň čakám na tovar.

• Cenové ponuky
    • Doručenie na druhý deň pre mňa nie sú tri dni

Reakcia obchodu OKAY.sk

mrzí ma vzniknutá situácia v rámci Vašej objednávky. V prípade, že si zákazník vytvorí do 16:00 hodiny objednávku s doručením na výdajné miesto, doručíme tovar do predajne už na druhý pracovný deň, kde bude tovar pripravený k vyzdvihnutiu po 16:00 hodine. Avšak je potrebné počkať na SMS s výzvou o prevzatie tovaru. Bez SMS Vám nebude tovar vydaný.

Tomáš, zákaznícky servis

Sluchadla fungovali pol hodinu, nasledne som ich nabijala. A dodnes svieti kontrolka,ze su vybite. Neodporucam.

Reakcia obchodu OKAY.sk

mrzí ma vzniknutá situácia v rámci Vašej objednávky.
    Pravdepodobne ide o výrobnú vadu. Pokiaľ ide o špuntové slúchadlá, žiaľ v tomto prípade nie je možné slúchadlá vrátiť, ale máte samozrejme nárok na reklamáciu. Stačí, ak slúchadlá donesiete do najbližšej predajne a následne kolegovia pošlú tovar do autorizovaného servisu na diagnostiku výrobku.

• Super odporucam

Tovar mi bol doručený v poriadku

• Rýchly a spolahlivý nákup

Tovar v poriadku,rýchle doručený

• Šikovný predajca
    • Tovar
    • Výber
    • Ceny

Tovar nedorazil, obchod neodpovedá na mail.

Reakcia obchodu OKAY.sk

mrzí ma vzniknutá situácia v rámci Vašej objednávky. Žiaľ, neevidujeme od Vás ani jednu jedinú prijatú správu. Vždy sa snažíme doručiť zásielky čo najskôr. V prípade, že si zákazník vytvorí do 16:00 hodiny objednávku s doručením na výdajné miesto, doručíme tovar do predajne už na druhý pracovný deň, kde bude tovar pripravený k vyzdvihnutiu po 16:00 hodine. Žiaľ, v niektorých prípadoch môže dôjsť k technickej chybe v systéme, v rámci ktorej sa oneskorí odoslanie zásielky o jeden, prípadne dva pracovné dni.
    O stave Vašej objednávky Vás budeme ešte kontaktovať.

Tomáš, zákaznícky servis

• S predajňou som bola do teraz spokojná
    • Som nesmierne sklamaná, tovar ktorý som si objednala 25.3.2024 a mal byť doručený 27.3.2024 na predajňu v Bánovce nad Bebravou stále nieje.

Reakcia obchodu OKAY.sk

mrzí ma vzniknutá situácia v rámci Vašej objednávky. Vždy sa snažíme doručiť zásielky čo najskôr. V prípade, že si zákazník vytvorí do 16:00 hodiny objednávku s doručením na výdajné miesto, doručíme tovar do predajne už na druhý pracovný deň, kde bude tovar pripravený k vyzdvihnutiu po 16:00 hodine. Žiaľ, v niektorých prípadoch môže dôjsť k technickej chybe v systéme, v rámci ktorej sa oneskorí odoslanie zásielky o jeden, prípadne dva pracovné dni.
    O stave Vašej objednávky Vás budeme ešte kontaktovať.

Tomáš, zákaznícky servis

• Dobrá cena a rýchle dodanie objednaného tovaru.

• Objednám v eshope a vyzdvihnem v kamennej predajni
    • Skvelá cena
    • Pútavá reklama
    • Dizajn a prehľad stránky

Ako vždy všetko super, ochotný a milý personál...

Personál veľmi ústretový, poskytli mi dostatočné informácie, odpovedali
    na moje otázky, vysvetlili dodatočné služby, maximálne mi vyšli v ústrety pri doručení objednávky

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime.
    Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom.

Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Tomáš, zákaznícky servis.

Predajňa dobre zásobená, personál ochotný, profesionálny, vie poradiť, má odborné znalosti, príjemný, zdvorilý prístup k zákazníkovi.

Na internete majú v evidencii že tovar vie byť do 30 minút na predajni. A správa prišla až o 3 dní že je tovar v predajni. Takto ľudí iba zavadzajú. Lebo človek sa spolieha na to že ten tovar naozaj bude v predajni.

Reakcia obchodu OKAY.sk

netuším, kde ste videli na našom webe informáciu o doručení tovaru v rámci e-shopovej objednávky do 30 minút. Žiadnu takúto informáciu na našom webe nemáme. V rámci e-shopovej objednávky je tovar vždy odosielaný z nášho centrálneho skladu. V prípade, že si zákazník objedná tovar cez e-shop s doručením do predajne, tak v takom prípade je zásielka doručená štandardne na druhý pracovný deň. Žiaľ, v niektorých ojedinelých prípadoch môže dôjsť k oneskoreniu doručenia o jeden až dva pracovné dni.

Ak máte na mysli doručenie do 60 minút, tak táto služba sa nevzťahuje na e-shopovú objednávku ale na doručenie tovaru z kamennej predajne Okay. Ak si zákazník rezervuje tovar z predajne a býva v okruhu do 20 km od predajne a obsluha predajne má možnosť tovar doručiť, tak je následne tovar z predajne doručený zákazníkovi do 60 minút.

• kvalita za dobrú cenu

Tovar nám bol doručený rýchlo a v poriadku a za rozumnú cenu.