• Rychlost cena

Perfektnyy odporucam

• ceny,odberné miesto,ochotný pesonál..
    • málo pobočiek,mohol by byt lepší popis výrobkov

Tento obchod je ústretový,ponuka možnost vrátenia tovaru do 14 dní,komunikácia rýchla,som spokojný..

• dobry vyber tovarum aj ceny
    • neviem

Super nakup odporucam

• nízka cena
    • zlá komunikácia s klientom

Zaujala ma nízka cena tovaru.
    Zarazila ma komunikácia v prípade problému pri zasielaní zmluvy, keď mi to bolo oznámené formou spamového e-mailu.
    Ak by takýto e-mail nebol vyžiadaný, klient by telefonicky neurgoval objednávku, v akej lehote by bol tovar dodaný....

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujeme za Váš názor. Po zrealizovaní nákupu obdrží každý zákazník potvrdzujúci e-mail, kde sa nachádza rekapitulácia objednávky s pokynmi týkajúcich sa platby bankovým prevodom vopred alebo formou splátok. Avizovaný termín dodania môžete taktiež vidieť priamo v košíku. V tomto prípade, je nám ľúto, že potvrdzujúci mail k Vašej objednávke ste obdržali do spamu.
    V prípade akýchkoľvek otázok či nejasností Vám radi pomôžu naši pracovníci zákazníckeho centra, preto nás prosím neváhajte kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle 0850 444 002.
    Ďakujeme a prajeme pekný deň.

• Ceny
    • Neviem

Odporucam

odporúčam..........

• rzchlost pohodlie

doporučujem

• Niektorí zamestnanci sú až príliš premotivovaní. Som rád, že ma oslovia, venujú sa mi, ale prekračujú istú mieru príjemnosti.

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujeme Vám za Vaše vyjadrenie. Každý podnet zákazníka je pre nás dôležitý a napomáha nám zlepšovať naše služby.
    Týmto by sme Vás chceli požiadať, aby ste nám bližšie informácie o skúsenosti s personálom danej predajni napísali na [email protected] .
    Naším cieľom je mať spokojných zákazníkov, preto veríme, že budúci nákup prebehne plne k Vašej spokojnosti a prístup zamestnancov predajne bude pre Vás príjemný.

• -ochotný a milý personál
    • -rýchle jednanie
    • -splátkové akcie/napr.nákup bez navýšenia/ sa nedajú realizovať cez internet.obchod nakolko sa nedá vybrať splátková spoločnosť,ktorá danú akciu ponúka ale musíte ísť do predajne

Reakcia obchodu OKAY.sk

za Váš nákup Vám ďakujeme. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s pracovníkmi predajne v Trenčíne.
    Na internetovom obchode ani na kamennej predajni nie sú štandardne splátky bez navýšenia každý pracovný deň. Takého výhodné splátky spúšťame v rámci akcie. V prípade, že sa rozhodnete využiť nákup cez eshop s platbou na splátky v období, kedy prebieha akcia na splátky, objednávku je možné zrealizovať s doručením domov alebo s doručením na predajňu.
    Neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum na tel. čísle 0850 444 002 a naši pracovníci Vám pomôžu pri vytvorením objednávky na splátky alebo Vám poskytnú všetky potrebné informácie.

S prianím pekného dňa.

• Zlavovy kupon
    • Slabsia ponuka tovaru

Dobre ceny

• Pomerne dobré ceny.
    • Rozumné dodacie doby.
    • Možnosť doručenia na vybranú predajňu za necelé Euro.
    • Spoľahlivosť.
    • Vynikajúca kombinácia kamenného a internetového obchodu - tovar si vyberiem v kamennom obchode (predvedenie) a kúpim v internetovom za nižšiu cenu.

Urobil som už viac nákupov, vždy dodržali sľúbené termíny, nikdy nenastal problém.

• -prijateľné ceny
    • -perfektná obsluha
    • -neviem o žiadnych

tu kúpim to čo chcem (potrebujem) a nie to čo mi ponuknu

• dobrá cena, komunikácia a poradenstvo pri nákupe
    • nijeké

výborná komunikácia na predajni a to OC Carrefour Košice, čo ma naozaj potešilo pri vyberaní tovaru čo zahrňuje aj ochotu vyjsť ústrety k zákazníkovi

• žiadne výhody
    • Doteraz som neobdrzal fakturu a preto nemozem tovar v ochode vratit!

mizerna komunikacia. neodpovedaju na mail.

Reakcia obchodu OKAY.sk

v prípade, že ste zrealizovali nákup prostredníctvom eshopu a následne máte záujem si uplatniť odstúpenie od kúpnej zmluvy na predajni, odstúpenie je možné spísať aj na základe čísla objednávky. Avšak pred tým je potrebné, aby ste kontaktovali našu zákaznícku infolinku na tel. čísle 0850 444 002 a naši pracovníci všetko potrebné dohodnú s povereným pracovníkom predajne. Ospravedlňujeme sa Vám, avšak faktúra nie je súčasťou balenia, ale je zasielaná dodatočne na e-mailovú adresu uvedenú v objednávkovom formulári.
    Pre akékoľvek otázky sme Vám k dispozícii na [email protected] alebo na uvedenom telefónnom čísle.
    Pevne veríme, že počas budúceho nákupu Vás budeme môcť presvedčiť o vysokej kvalite našich služieb a všetko prebehne plne k Vašej spokojnosti.

Kristína Konopová

• široký sortiment v danom segmente, četné akcie
    • chýbajú pridružené služby - wc, oddychová zóna, etc

obchod je v poriadku, dá sa používať

• ponuka tovaru
    • dobré ceny

rýchly
    jednoduchý
    viem čo kupujem a za čo platím

• rychle dodanie tovaru, lacny tovar ako inde,dodanie tovaru

• rýchlosť, stav objednaných tovarov

spokojná