velmi spokojná.. s vybavením objednávky, s tovarom, ktorý som nikde v Košiciach ani na internete nenašla iba u vas, dobrý výber vôní super.. objednám isto aj nabudúce

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme za hodnotenie, sme radi že ste spokojná a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku :) . Pekný deň

• Rýchle dodanie , Bezpečne zabalené , Nad 20 eur darček :)

• Sutocne lacne origo lestiace pasty, objednal som a za 2 dni mi uz aj volal kurier... spokojnost....

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme pekne za hodnotenie.

• starostlivo zabalené

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Chceme aby každý zákazník bol spokojný a robíme pre to maximum. Pekné sviatky želáme

• Super ceny
    • Velký výber
    • Kvalitné vône

Odporúčam a som stálym zákazníkom

Ďakujeme za hodnotenie.

S obchodom som spokojný a aj keď nemali požadované množstvo z objednaných položiek, veľmi rýchlo ho dokázali objednať. Odporúčam!

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme. Snažíme sa vždy a za každých okolností aby bol náš zákazník spokojný . Teší nás keď je spokojnosť na strane zákazníka. :)

ok

Ďakujeme za ohdnotenie .

• rýchla odpoveď na objednávku

Ďakujeme za reakciu. :)

• ceny, široký sortiment
    • Pri objednaní lacnejšieho tovaru je poštovné dosť drahé, napr. tovar 2,20 a poštovné 3 €.

Skvelé ceny, prehľadné nakupovanie, rýchle dodanie, našla som to, čo som potrebovala. Odporúčam.

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Ceny za dopravu sú nastavené na najnižšiu možnú hodnotu , nižšie už to žial nieje možné nakoľko aj pošta si ceny navýšila už dávnejšie, museli sme aj mi pristúpiť k miernemu zvýšeniu ceny dopravy . Niektoré spoločnosti to majú čiastočne zahrnuté v cene produktu, mi to tak nerobíme - chceme aby zákazník videl cenu za ktorú si daný produkt vie kúpiť u nás a koľko bude samotné poštovné. Máme potom aj lacnejšiu možnosť s úhradou vopred na účet kde je cena nižšia za dopravu.
    Pekný deň prajeme

• - rýchle dodanie
    • - výborná komunikácia
    • - kvalitné produkty
    • - zatiaľ som nezistila

jednoznačne odporúčam nákup v tomto obchode, ochota majiteľa poradiť pri výbere produktov prispela k spokojnosti s týmto obchodom.

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie. Veľmi radi odpovieme každému na otázku aj poradíme pri výbere. Teší nás že ste spokojným zákazníkom a budeme sa snažiť aby to tak aj zostalo. Pekný deň

• Pohodlný nákup cez internet.
    • Osviežovač vzduchu vonia len ak máte nos pri ňom - ináč v aute ho vôbec necítiť.
    • Leštiaca pasta je dobrá.
    • Utierka púšťa žmolky.

Nič - moc

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Ohľadom utierky je možné že púšťa žmolky,ale mala by púšťať len pri prvom , druhom použití ako je to aj u bežných nových utierok. K vôni: aby sa uvolnila v aute, potrebuje byť aspon jeden deň v aute aby sa uvolnila vôna postupne by ju malo byť potom cítiť. Vône sa dosť predávajú sú žiadané, len je možné že práve tá vôňa nesplnila vaše očakávania.Na druhej strane máme zákazníkov ktorý si pochvaľujú práve tento osviežovač.
    Pekný deň prajeme
    s pozdravom Odorcar

• kvalita, cena, rýchlosť dodávky

som spokojná so službami a odporúčam aj iným zákazníkom

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme pekne. Sme radi že vám tovar prišiel v poriadku. Z radosťou vám pripravíme objednávku aj nabudúce :)
    Pekný den

• Skvele ceny.
    • Super komunikacia.
    • Rychle dodanie a aj nejaky ten darcek. Urcite odporucam
    • Nenasiel som zatial

Jednoznacne odporucam, skvele vyrobky aj ceny.

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Je pre nás prioritou vyhovieť v čo najkratšom čase zákazníkom a tovar im čo najrýchlejšie odoslať, to nás robí a v tom chceme byť jednotkou medzi eshopami.

• Rychlost dodania
    • Platba aj pri osobnom odbere

Dobry obchod

Reakcia obchodu www.odorcar.sk

Ďakujeme. Snažíme sa každému zákazníkovi vyhovieť v čo najkratšom čase. :)

• super kvalita
    • nízka cena
    • dobrý výber

odporúčam vyskúšať :)

• Super ceny
    • Voňe dlho vydržia
    • Komunikácia

Nakupujem pravidelne a vždy som bol spokojný :)