-
- Obi moldavska kosice dnesna pozitivna skusenost
Chcela by som podakovat za ochotu a pomoc pri nakupe 4.6 konkretne pri preberani rezervovaneho tovaru mily ustretovy personal s ochotou pomoct a poradit a tiez v oddeleni farieb konkretne mila sympaticka a usmievava p.Natalka ktora mi ochotne poradila a hlavne s usmevom ktory si cenim a vazim.sprijemnila mi zvysok dna.Dakujem pekne.
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
ďakujeme za milé slová! Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou a hnacím motorom k tomu, aby sme zostali najlepším e-shopom v Európe. Prajeme, nech Vám nákup skvele slúži!"
Vaša Lucie, zákaznícky servis OBI -
- Obi nikdy viac. Objednal som cez e-shop materiál, pri ktorom bola uvedená dodacia doba 2-3prac. dni. Po týždni objednávku stornovali s uvedením dôvodu, že tovar nie je už na sklade, pritom ho naďalej uvádzali v ponuke. Týždeň mi stála práca aj remeselníci, nemalá finančná škoda. Takže, OBI NIKDY VIAC.
Obi nikdy viac. Objednal som cez e-shop materiál, pri ktorom bola uvedená dodacia doba 2-3prac. dni. Po týždni objednávku stornovali s uvedením dôvodu, že tovar nie je už na sklade, pritom ho naďalej uvádzali v ponuke. Týždeň mi stála práca aj remeselníci, nemalá finančná škoda. Takže, OBI NIKDY VIAC.
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
mrzí nás, že Vaša skúsenosť s objednávkou neprebehla podľa očakávaní. Situácia, keď dôjde k stornu objednávky z dôvodu nedostupnosti tovaru, je nepríjemná, obzvlášť ak Vám spôsobila komplikácie pri plánovanej práci.
Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a ďakujeme za upozornenie.
Vaša Lucie, zákaznícky servis OBI -
- ????
- otras zamestnanci
Dnes som bola kúpiť v Obi Trenčín rastlinu Otočník stromovitý (Heliotropium arborescens). Pretože nie som priamo z Trenčína, predtým samozrejme som skontrolovala dostupnosť tovaru v predajni - k dispozícii bolo 24 kusov. Nakoľko bola predajňa preplnená tovarom na paletách a ani po trojnásobnom obídení som tovar nenašla, obrátila som sa na zamestnankyňu. Tá vôbec nevedela, o čom hovorím, musela som jej ukázať foto rastliny a tak ma nasmerovala na ďalšiu zamestnankyňu z oddelenia rastlín. Po dlhom hľadaní predavačky a mojej požiadavke nájsť hľadaný tovar, zasa ani tá nevedela, čo hľadám, zasa kolobeh - ukázať jej foto rastliny, potvrdiť, že ju majú na predajni ... Jej odpoveď, že nevie , mám si ju nájsť sama, lebo ona nemá čas. Pýtam sa, za čo je platená? V rozčúlení som nestihla zaregistrovať jej meno. Otrasná skúsenosť, neochotní, arogantní zamestnanci (aspoň tí, s ktorými som hovorila)
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
mrzí nás skúsenosť z predajne. Prosíme o detaily na [email protected]. Kvalita servisu je pre OBI prioritou a postaráme sa o to, aby naše štandardy boli dodržané.
Vaša Lucie, zákaznícky servis OBI -
- Katastrofalna obsluha, neprijemny a agresivny personal
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
mrzí nás skúsenosť z predajne. Prosíme o detaily na [email protected]. Kvalita servisu je pre OBI prioritou a postaráme sa o to, aby naše štandardy boli dodržané.
Vaša Lucie, zákaznícky servis OBI -
- neodporucam / not recommend
- nedodrziavaju lehoty dorucenia ktory samy napisu do emailu / they do not care about delivery day even if thei mention in in their own email
- ziadna komunikacia co sa stalo vy prvi musime sa dopytovat preco nemate tovar/ they did not cimunnicate first you need to write them first why you do not have what you buy
- zaplatit ziadaju dopredu teraz nemam peniaze ani tovar super/ tehy ask you to pay before you get goods
Neodporucam tento obchod. Objednavka na 5L luxol, vytvorena 11. 4. 2026, v emaily sa uvadza nasledujuca veta "Doba dodania: Predpokladaná 2-3 pracovných dní dodacia lehota", ziadna odozva tak som vcera 15.4.2026 pisala preco mi tovar dodnes den nebol doruceny a ziadne info o objednavke, napisala som im na stranku recenziu ze nedodrzuju dorucovanie a co sa stalo? recenziu mi zablokovali a aby toho nebolo malo prinutia vas este aby ste mohli odovzdat recenziu zaskrtnut chechbox ktory hovori o tom ze vam budu posielat emaily, ked to nezaskrtnete nemozete ani poslat recenziu. Na druhy den cize dnes 16.4.26 mi prisla sprava ze mi zablokovali recenziu, cize nemate moznost posudit na ich stranke ani to ako nedodrzuju terminy. Vobec ich spolocnost neodporucam, donutili ma zaplatit dopredu ale tovar stale nemam, potrebovala som to tento tyzden namiesto objednavky nemam peniaze ani tovar. Neschopna firma a este neschopnejsi personal.
ENGLISH
do not recommend order form this company, they do not care about their own time, in email you have written delivery in 2-3 days, reality? Ordered 12.4.2026 not delivered till today which is 16.4.2026. Tehy cominication about this? nothing, you need to write formular and ask. They do not comunicate themself, do not care about time delivery in their own email nothing. When you want to write review on their page you are cut out and could not added it. Do not recommend buy from them anythingReakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
mrzí nás Vaša skúsenosť . Bohužiaľ Vás v systéme nevidíme. Ozvite sa nám na [email protected] (predmet: Heureka). Ako líder trhu zjednáme nápravu okamžite.
Vaša Lucie, zákaznícky servis OBI -
ABSOLUTNA NESPOKOJNOST. NEKUPUJTE OD OBI. CENA ZA KVETINACE 600€. ABSOLUTNY HNOJ !!! PODAVAM STAZNOST NA SOI.
-
- Používaný produkt za cenu nového
Určite neodporúčam, odoslali mi používaný produkt, samozrejme na stránke nebolo nikde spomenuté, že ide o používaný produkt, dokonca drahší ako u konkurencie, na reklamácie musíte čakať 1-2 dni, pani na infolinke žiaľ nemá žiadne kompetencie.
-
Objednala som tovar online, objednavku som hneď celú stornovala , kedže som si všimla , že som zle zadala počet kusov. Peniaze stiahnuté dokonca 2x z účtu odišli no objednávka nestornovana najprv polovica objednavky storno zato ze tovar nemaju, potom ciastocne storno jedneho tovaru z celej objednavky nasledne email o odoslani tovaru a hned nato email o vrateni odoslaneho tovaru. Totalny chaos, toto bola moja posledna objednavka . Aby človek 3dni riešil to, že nevedia stornovať celú objednávku a ešte si peniaze strhnú z karty ako chcú.
-
- široký sortiment
- Výber z pohodlia domova
- Neochotný personál.
Za moje posledné dva nákupy som veľmi sklamaný. Tovar som si objednal z domu s vyzdvihnutím osobne v predajni Trenčín. Deklarovaná dostupnosť menej ako 5 ks. Potvrdzovací mail prišiel obratom. Asi za hodinu mi však volali, že tovar nemajú aby som to za týždeň objednal znovu. Po týždni a mojej novej objhednávke prišla správa o dostupnosti. Vycestoval som do predajne. Pracovníčka na informáciach ochotne obvolala zrejme predavačov a poslal ma na druhý koniec obchodu, vraj tam mi tovar dovezú, zplatím a vybavené. Tovar ale ani po dlhšej dobe nikto nepriviezol. Oslovil som predavača s vozíkom. Bolo 17:10. Ostro mi odpovedal, že pracuje len do 18:00 a od neho sa zrejme pomoci nedočkám. Následne prišla pani z informácii, s ktorou som to začínal riešiť. Osobne mi tovar priviezla. Ona si zaslúži pochvalu.
Pri druhom nákupe mi predavač neochotne tovar priviezol s pokynom aby som tovar zaplatil on ho zložil z vozíka, vraj má inú prácu. Bola to krabica cca 70 kg. Nakoniec sa dal prehovoriť a tovar mi vyviezol k autu pred bránou. Pomáhať s naložení ale nebol ochotný. Našiel sa vša iný ochotný kolega.Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie.
Situáciu neberieme na ľahkú váhu a aktuálne ju prešetruje naše špecializované oddelenie. Radi by sme Vám poskytli kompenzáciu k Vašej najvyššej spokojsnoti. Prosím, v prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese [email protected].
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - zákaznícky servis. -
- neodbornosť
- neschopní zákaznícky servis
Neodporúčam, len si robia z ľudí dobrý deň, neprofesionálne správanie, nikdy viac, radšej kúpim inde. Stále mi chodia upomienky za online nákup, ktorý som platila, keď tam volám jeden sa vyhovára na druheho. Ide o to, že si nevážia zákazníkov.
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za komplikácie, ktoré Vám vznikli.
S určitosťou môžeme povedať, že nie je cieľom našej spoločnosti požadovať od zákazníkov vyššiu finančnú čiastku, ako bolo potrebné uhradiť.
Aby sme túto situáciu mohli preveriť a vyriešiť k Vašej spokojnosti, si Vás dovoľujeme požiadať aby ste nás kontaktovali emailom na emailovú adresu [email protected].
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis -
Neochota
Neodbornosť
Arogancia
Nic pozit co by som vedel napisat
Ani tu pol hviezdy si nezasluziaReakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie.
Situáciu neberieme na ľahkú váhu a radi by sme ju prešetrili a prípadne Vám poskytli kompenzáciu k Vašej najvyššej spokojsnoti. Prosím, v prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese [email protected].
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - zákaznícky servis. -
Ani tú 1/2 hviezdičku si nezaslúžia. Mám 2 skúsennosti, jak v kamennom obchode v Trenčíne, tak online objednávku.
Na predajni pracujú neochotní a arogantní ľudia. Vyberiete si tovar s určenou sumou, na pokladni je cena už úplne iná. Ešte na Vás pán kričí, že majú k dispozicií len nejaký kus priestoru a s nim musia pracovať a preto nesedia cedule s cenovkami, úprimne to mne je absolútne jedno ako zákazníkovi, ešte pokial sa so mnou niekto baví ako s odpadom. Odišli sme bez tovaru a šli to kúpiť niekam inam.
Online objednávka- to je eštelen čerešnička.
Žijeme v ČR, ale rodinu máme na SR, preto sme tovar, ktorý sme chceli na záhradu objednali cez slovenskú online stránku a chceli ho nechať aj doručiť na slovenskú adresu. Online nákup prebehol v poriadku. Po 3 dňoch prišiel email, že obj. je stornovaná, pretože nedoručujú do zahraničia. Tak manžel začal riešiť situáciu. Evidentne to tam nejak poplietli s adresami, ale ok, veď sme ľudia. Ale tá komunikácia? Znudená pani, ktorá nepomohla a ani neposkytla žiadne riešenie. Tak sme skúšali niekoho iného a potom si to už len začali prepinkávať a riešenie nikde. Neprišlo žiadne potvrdenie o vyriešení, ale boli strhnuté peniaze za doručenie. A hľa dnes 19.7. prišiel email, s detailami o doručení 22.7. na ČESKÚ ADRESU, niečoho čo má 25kg!
Prepáčte, ale aj opica by zvládla túto situáciu omnoho lepšie!
Takže veľké - NEDOPORUČUJEM!Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a Vašu negatívnu skúsenosť.
Nakoľko situáciu neberieme na ľahkú váhu, radi by sme ju prešetrili a poskytli Vám kompenzáciu k Vašej najvyššej spokojnosti. Prosím, aby ste nás v prípade záujmu kontaktovali na [email protected].
Pevne verím, že si situáciu spoločne vyriešime.
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis -
tymto chlapcom to pekne.. platim za tovar 12 eur a za doručenie 20? sa zobudte, pekne vyuzivaju tych čo si ten tovar inak nemaju ako doručiť, ale kupim inde
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
je nám ľúto, že pre Vás nebolo výhodné nakúpiť tovar online cez e-shop s doručením na adresu. Žiaľ, ako každý hobby market ponúkame sortiment, ktorý má kvôli svojim rozmerom, hmotnosti alebo typu vyššie prepravné náklady nie len pre zákazníka, ale aj pre našu spoločnosť a nie je v našich silách ponúknuť nižšiu sumu za prepravu.
Cieľom našej spoločnosti a predovšetkým e-shopu je poskytnúť možnosť zakúpiť si tovar aj zákazníkom, ktorí sa nemôžu z akéhokoľvek dôvodu dostaviť na jednu z našich predajní.
Pevne verím, že sa mi podarilo situáciu objasniť a bude pre nás potešením, ak nakúpite v našej spoločnosti v budúcnosti možno iný druh sortimentu, kde bude pre Vás akceptovateľná suma za prepravné náklady.
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis -
- Veľký výber tovaru
V predajni Obi (PD) sú niektorí predavači neochotní a väčšina sa nevyzná produktom, ktoré predávajú. Už viac krát sa nám stalo, že tovar mal inú cenu na cenovke a inú keď ho účtovali. Samozrejme vyššiu. Keď som sa aj vrátila to reklamovať, povedali že to niekto prehodil alebo sa vyhovorili na niečo iné. Aj napriek tomu, sme tu chodili často, pretože sme nemali iné východisko a výrobky ktoré sme tam kupovali nemali inde. Náš posledný nákup bol ale hrozný, kupovali sme drevený obklad. V balení 7 ks z toho sme pri dobrom balíku vyhadzovali 2-3 kusy, v par balíkoch to bolo tak, že len vrchná a spodná lata bola dobra. Ostantne dolamane kraje, vypadane hrče, teda zostali tam len dierky (na jednej latke aj 4 až 6) takže sa nedali vôbec použiť. Podotýkam, že tie vypadnute kusy dreva neboli v balíku, takže už pri balení určite bolo vidieť, že tovar je nekvalitný. Pritom to nebola žiadna 2. trieda. Takže obchod by si mal dat pozor na to, akú kvalitu výrobkov predáva. Aj keď je veľký výber, čo z toho, keď jednak nikdy nemajú dostatok tovaru aby sme si ho mohli zobrať naraz a nedostacujuca kvalita. Za mňa veľmi zlý obchod
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
ďakujeme za spätnú väzbu.
Vašu recenziu sme ako podnet k zlepšeniu postúpili na našich kolegov na predajni. Je nám ľúto, že Vám nevyhovovala kvalita a dostupné množstvo nášho sortimentu.
V prípade, keď zákazník zistí, že tovar nie je po zakúpení v ideálnom stave, má nárok na reklamáciu poškodeného tovaru na našej predajni. Nakoľko vzniknutú situáciu neberieme na ľahkú váhu a našim cieľom je vybaviť nákup k Vašej najvyššej spokojnosti, kontaktujte nás prosím e-mailom na adrese [email protected]. Pevne verím, že nájdeme spoločné riešenie vhodnej kompenzácie a po tejto skúsenosti ešte navštívite jednu z našich predajní, tentokrát však iba s pozitívnou skúsenosťou.
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis -
- Veľký výber a dobré ceny
- Neochota na predajni,dlhá doba čakania na tovar
Do OBI Trnava sme išli pre vopred vybraný obklad, ktorý sme si chceli zobrať osobne, aby sme sa uistili,že je v poriadku. Obklad najskôr pracovník nemohol nájsť, samozrejme bolo pred nami vybavených asi 5inych zákazníkov,ktorí ale prišli až po nás a celkovo sme dosť dlho čakali. Avšak na dve veľké oddelenia tam bol len jeden človek a v oddelení Sanity bolo snáď 5 ľudí, čiže nechápem tomuto rozdeleniu...Všetko by však bolo ok,keby sa nestalo to,že prídeme domov a po rozbaleni obkladu sme zistili,že každé jedno balenie je rozbité, reklamovať obkladačky sme už nemali čas!
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
teší nás Vaša spokojnosť s cenovou dostupnosťou tovaru a šírkou nášho sortimentu.
Čo sa týka prvého bodu Vašej recenzie a to dostupnosti nášho personálu, Vašu spätnú väzbu postupujeme k prevereniu kompetentnej osobe. Je nám ľúto, že ste nemali dostatočný časový priestor na využitie reklamácie poškodeného tovaru, nakoľko v niektorých prípadoch je na našich predajniach možná aj výmena kus za kus na počkanie.
Veríme, že Vás Vaša skúsenosť neodradila a ešte v budúcnosti navštívite našu predajňu.
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis -
- NEUZNAVAJU REKLAMACIE
Nekupovať ziadnu zahradnu techniku.Zamietaju reklamacie.A ak je zahradna technika reklamovana.natahuju čas čo najdlhšie k 30 temu dnu.
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
ďakujeme za spätnú väzbu.
Naši kolegovia postupujú podľa reklamačného poriadku a našim spoločným cieľom je reklamácie vyriešiť čo najskôr v rámci našich možností k spokojnosti zákazníka, či už sa jedná o reklamácie na predajni alebo reklamácie e-shopových objednávok.
Vašu spätnú väzbu neberieme na ľahkú váhu a budeme radi, pokiaľ nás kontaktujete na e-mailovej adrese [email protected], aby sme mohli vzniknutú situáciu znovu preveriť a prípadne doriešiť k Vašej spokojnosti.
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis -
- Zla komunikácia
- Výpadok v systeme
- Nevedia otstranit chybu a stale tlačia na opakovanú platbu
Objednala som si tovar ešte v januári, samozrejme som zaplatila a prebrala všetko. Po 4 mesiacoch mi začali chodiť pripomienky že mam zaplatiť fakturu?! Volali sme tam a povedali ze to mame ignorovať a ze mali výpadok v systéme, samozrejme o mesiac zase mi prišla pripomienka ze mam platit a zase to riesim... Nejde ani o tie peniaze, ide o princíp! Nemozes si pytat peniaze len tak...neodporúčam nakupovať od nich online!!!
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za komplikácie, ktoré Vám vznikli.
S určitosťou môžeme povedať, že nie je cieľom našej spoločnosti požadovať od zákazníkov vyššiu finančnú čiastku, ako bolo potrebné uhradiť.
Aby sme túto situáciu mohli preveriť a vyriešiť k Vašej spokojnosti, si Vás dovoľujeme požiadať aby ste nás kontaktovali emailom na emailovú adresu [email protected].
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis -
- 3 hodiny tam cakam na to abi mi povedali ze mozem ist
- Otrasny obchod
- Ani polovicu hviezdy si nezasluzia
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
ďakujeme Vám za spätnú väzbu.
Vaša nespokojnosť s našimi službami nás veľmi mrzí a neberieme ju na ľahkú váhu - z tohto dôvodu si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste nás v prípade záujmu kontaktovali na emailovú adresu [email protected]. Vzniknutú situáciu následne postúpime k prevereniu na príslušné oddelenie.
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis OBI -
- Rychle dodanie
- Nedostanete doklad o kupe !!!!!
Reakcia obchodu OBI
Dobrý deň,
daňový doklad - faktúra, je neodmysliteľnou súčasťou každej online objednávky, ktorú zákazníci zrealizujú cez náš e-shop obi.sk.
Radi by sme vzniknutú situáciu preverili a našli spoločné riešenie k Vašej najvyššej spokojnosti. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na emailovú adresu [email protected].
Príjemný zvyšok dňa, Vaša Martina - Zákaznícky servis OBI