• dostupnosť tovaru
    • nezistila som žiadne

objednala som, dodali v poriadku, som spokojná, len stres z prepravnej služby, lepšia komunikácia by bola vhodnejšia za poplatky ktoré si účtovali

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie nákupu. Spokojnosť zákazníka je u nás vždy na 1. mieste. Váš príspevok budeme brať ako podnet ku skvalitneniu našich služieb .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznickej spokojnosti.

• Super rýchle dodanie

100% spokojnosť

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti .

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

Podla citanych recenzii a hlavne diskusii som prvy a posledny krat kupoval nieco cez Obchodny dom. Nebudem riskovat.

• Nizke ceny.
    • Nema vobec prehlad o tom co poskytuje.Vysvetlim.Tovar som chcel dorucit vyzvali ma k osobnemu odberu.Zaplatil som bankovym prevodom,oznamili mi aby som si pripravil ciastku za tovar. Neviem ci peniaze alebo tovar este uvidim.

Otrasne. S takym niecim som sa este nestretol. A to nakupujem na int. pravidelne. Ruky prec od tohto "OBCHODU". NIKDY VIAC

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujem za Vašu reakciu, ale bohužiaľ vôbec jej nerozumiem , keďže vašu objednávku ste si vytvorili na osobný odber s platbou na mieste, pri odbere . Výrobok je pre Vás o piatku pripravený na osobný odber , o čom sme Vám zaslali SMS správu . Ak ste nám posielali platbu , ktorú ste posielať nemali a nikto Vás ku nej nevyzval, pošlite nám prosím potvrdenie o tejto platbe aby sme ju dohľadali a peniaze Vám vrátili .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti .

• Rýchle dodanie-u mňa to bolo do 24 hodín od objednania
    • Dobré ceny

• spokojny nakup

spokojnost s nakupom

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• zavadzajúce a klamlive údaje a zobrazenia vyrobku, zavadzajuce a nepresne techncke udaje o vyrobku, neschopnost zistit overit spravny udaj ej ked je v komunikacii uvedeny ako otazka na preverenie

Podvodníci

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

mrzí nás Vaše hodnotenie nákupu , najmä z dôvodu že sme Vám snažili údaj u dodávateľa preveriť , ale bohužiaľ Vami požadovaný údaj neudáva ani výrobca . Veríme že v budúcnosti Vaše požiadavky splníme .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti .

• Dobre akcie - az 60 percent

oplati sa u nich nakuiovat

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

Nemala som najmenší problém. Tovar bol veľmi dobre zabalený, takže som si bola istá, že sa s nim nič nestalo. Ďakujem veľmi pekne som veľmi spokojná.

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• produkt bol jeden z najlacnejších
    • nevedela som, že tovar mám ísť vyzdvihnúť do hey.sk, trošku som zmokla kým som obehla predajne v okolí

všetko fajn, len možno pridať foto pobočky pre osobný odber

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie udržať, a najlepšie zlepšiť. Informácie o mieste vyzdvihnutie sú na našich stránkach .

• Nic

Ok

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Tovar, ktory som objednala, mali skladom, tak mohol byt pripraveny k odberu v ten isty den, nakolko som objednaku posielala rano...

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie, ktoré nás teší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie zlepšiť.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznickej spokojnosti.

• dobrá cena, rýchle doručenie, kvalita
    • nemá

doporučujem

S pozdravom Tibor Bíbel - oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Prehľadnosť stránky,dobrá komunikácia.
    • Žiadne.

Odporúčam,som spokojná.

Bola som veľmi spokojná.

• Rychlosť dodania,cena
    • Vzsoká cena za dodanie - 5€ + 1,20€ je dosť pri objednavke za nižšiu cenu....

Už som tu raz nakupovala a všetkobbolo o.k. veľmi rychlo dodany tovar, ustretovosť pri zmene doručenia, najnižšia cena dodanehoctovaru...

• rýchlosť
    • dôveryhodný eshop
    • najlepšia cena

som veľmi spokojný s nákupom v tomto obchode

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

těší nás, že jste byl se službami našeho internetového obchodu spokojen. Vašeho pozitivního hodnocení si velmi vážíme a děkujeme, že jste si na něj našel čas.

S pozdravem
    Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• spoľahlivosť,kvalita,rýchlosť

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

děkujeme za výborné hodnocení našeho obchodu. Věříme, že se s Vámi brzy znovu setkáme při dalším nákupu.

S pozdravem
    Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora