Chcel som platiť prevodom z účtu. Neprišiel mi potvrdzujúci mail o vytvorení objednávky. Ani do spamu. Dva krát som mailom kontaktoval obchod, neodpovedali mi.

• Tyzden uz cakam na tovar. Ak tovar nemate skladom,treba to uviest pri objednavani a nie nechat zakaznika v tom,ze si objednal zaplatil a tovar dostane ani nevie kedy..

• Tovar mi dpoposiaľ nebol dodaný aj napriek prísľubu, že bude dodaný do 20.11.2020.

Reakcia obchodu Obchod-web.sk

Pekný deň želáme!
    Je nám to ľúto, že sa dodanie tovaru omeškalo, no bohužiaľ v týchto dňoch sú kuriérske spoločnosti veľmi vyťažené a my nevieme ovplyvniť po odoslaní zásielky rýchlosť doručenia... naviac v čase keď ste tovar objednával bol v tom týždni ešte aj štátny sviatok, čo ešte viac ovplynilo dodacie doby. Je to ojedinelý prípad a veríme že aj napriek menšiemu omeškaniu dodania budete s produktom spokojný.

• Tovar bol v akcii
    • Až po zaplatení objednávky mi napísali, že tovar nie je skladom a dodacia doba sa poredlzila o vyše týždeň. Vybrala som si doručenie kuriérom a musela som pre zásielku zájsť na postu a vystáť radu.

Nespolahlivy obchod. Neuvádzajú korektne dostupnost, či je tovar skladom alebo ho musia objednať.

bol to prvý nákup, dodanie rýchle, len na kvalitu tovaru - filtrov do sprchy už taká spokojnosť nebola.