• bezproblémová kúpa
    • rýchle dodanie do druhého dňa

• rýchle dodanie do druhého dňa
    • veľa krát lacnejší tovar ako v iných obchodoch

veľmi dobré

• Dobrá cena za kvalitu

Dobré ceny za kvalitné veci

• Prijatelne ceny
    • Rychle dodanie

• kvalita za dobrú cenu

Kvalitné veci za dobrú cenu

• Dobré ceny, pružné dodanie, skrátka radosť nakupovať.

Dobré ceny, pružné dodanie, seriózne jednanie - skrátka radosť nakupovať.

Super obchod lacne pc dieli široka ponuka a naozaj richce dodanie.

• doprava zadarmo
    • rýchlosť vybavenia a dodania
    • dostupnosť tovaru
    • dobrá komunikácia

Doručenie na druhy deň, všetko v najlepšom poriadku. Veľká spokojnosť. Môžem len odporučiť.

• Dobré ceny
    • Pružné dodanie
    • Ústretové jednanie

Obchod disponuje dobrými cenami ako aj šírkou sortimentu, a vie zabezpečiť pružné dodanie tovaru. Jednoznačne odporúčam.

• dobrá komunikácia
    • reálna dostupnosť tovaru

• Veľmi rýchle dodanie,objednal som v stredu večer a v piatok som mal tovar doma,

• Komunikácia super či telefonicky, či e-mailom, dodanie ok, tovar ok

• Úžasná technicka podpora...

• Tovar nedoručený do stanovenej doby

Pred tým než som tovar objednal, som im napísal E-Mail, že kedy by to vedeli doručiť. Odpísali, že 4-7 týždňov, v košíku ukazuje cca 5 týždňov. Teraz čákám už 9. týždeň a teraz ich webová stránka píše, že môže to byť až 19 týždňov...

Reakcia obchodu Pantera Computer

Aj keď ste to napísal ako anonymný užívateľ, podľa tej dodacej lehoty ide jednoznačne o objednávku v tej dobe nedostupnej grafickej karty. Rozhodli sme sa na to reagovať takto po rokoch lebo sme si uvedomili, že ostatní čo budú toto po vás čítať ako hodnotenie našeho obchodu je zavádzajúce a nevhodné pre hodnotenie našich spoľahlivých služieb v rámci predaja a servisu voči veľkému množstvu spokojných a pre náš obchod verných zákazníkov (predávame od roku 2008). Čo sa týka vašej objednávky, tak si treba povedať čo sa dialo na trhu. V tom období od jesene 2020 bol celosvetový dopyt po grafických kartách taký vysoký, že sa do predaja nestíhalo od výrobcov dostať ani zďaleka toľko kariet, ako bolo potrebné. Výrobcovia ešte reportovali koncom roka 2020 síce obmedzené, ale že objednané karty ešte dodajú s termínom tých spomínaných 4-7 týždňov. Karty nedodali, resp. ako ktoré modely sme dostali ojedinele po pár kusoch. V tom období tu nebolo len pandemické obdobie na COVID, ale aj celosvetový nedostatok čipov a hlavne grafických kariet s ich následným obrovským zdražovaním. Nedostatok čipov postihol samozrejme celosvetovo hlavne IT sektor a aj napr. automobilový priemysel. Hlavným dôvodom bol obrovský dopyt a následné problémy s výrobou a distribúciou. Nvidia a AMD nestíhala nové grafické karty vyrábať a kvôli situácii spojenej s viacerými pandemickými opatreniami boli zasiahnuté celosvetovo aj distribučné zložky. A čo sa vyrobilo, značná časť kariet celosvetovo skončila u priekupníkov pre v tej dobe obrovský záujem ťažby kryptomien. Všetci dobre vedia, že trvalo takmer 2 roky kým sa trh s grafickými kartami vo svete stabilizoval... Takže to, že ste nedostal svoju grafickú kartu, tak ako väčšina záujemcov, bol celosvetový problém a nie chybou našich služieb resp. obchodu. Takže v tej dobe by bolo určite serióznejšie z vašej strany nevypisovať takto zavádzajúce a negatívne ohodnotenie, nakoľko žiadny termín na dodanie grafickej karty nebol garantovaný. U nás každý zákazník, ktorý si v tej dobe objednal nedostupnú grafickú kartu bol emailom podrobne informovaný o situácii aj s tým, že termíny od samotných výrobcov sú neznáme a negarantované.

Prajeme pekný deň.

Veľmi ústretové správanie, profesionálne.

• Nakupujem tu niekoľko rokov, som spokojný s tovarom aj s cenami, ochota vždy pomôcť a poradiť a hlavne riešiť problém ak sa vyskytne to je od Braňa obdivuhodné.

• vždy rýchle seriózne jednanie, objednaný tovar som dostal v dohodnutom čase.