• Dlhá dodacia doba

• Jednoduchy rychly odber

Objednal som, zaplatil som a prišlo to..

• Ceny
    • Komunikácia

Rýchlo som potreboval PCIE wifi kartu do PC na výmenu. Nečakal som tajé rýchle dodanie, som nad rámec spokojný, cena skvelá a všetko čo som kúpile je 100% funkčné. Len odporúčam.

Rýchle doručenie

• Perfektné ceny a rýchlosť dodania

Vsetko ok, rychle dorucenie. Spokojnost.

Platila som postovne za krabickovu verziu antivirusoveho systemu a oni poslali len emailom kod, co bola moznost B a bez postovneho. Dodnes neodpisali.

Bez problémov. Doručené do 24hod. Odporúčam.

• Rychle vybavenie objednavky
    • Dobra komunikacia zo strany predajcu
    • Rychle dodanie
    • Vsetko funguje perfektne
    • Vyhodne ceny

S predajcom som velmi spokojny, vsetky Pc komponenty dorazili dobre zabalene, teda samozrejme v super stave a velmi rychlo. Komunikacia tiez na velmi dobrej urovni. Mozem len odporucit.

Ďakujem, spokojnosť na mojej strane.

• prekvapivo rýchle vybavenie

Tovar nedoručený,poslal som mail s číslom zákazky na reklamačné,bez odpovede.

Korektnosť, dobré ceny

• rýchlosť, dobrá cena

Nákup prebehol v poriadku, tovar bol rýchlo doručený a nepoškodený

• Dobre ceny
    • Obchod reagoval na moje dotazy
    • dobre zabalena/vystlana zasielka
    • dlhsie dodanie nez bolo uvedene, hoc som realizoval online platbu kartou.

• Rýchla komunikácia
    • slabý popis tovaru (špecifikácia)
    • stav skladu aktualizovaný iba raz denne - a ani pritom si nemôžte byť istý, či tovar naozaj majú skladom
    • zavádzanie, inak to neviem nazvať

V eshope majú Western digital HDD 16TB na externom sklade v počte 1-2ks. Tak som objednal dva. Na druhý deň mi telefonicky bolo oznámené, že už nemajú. Resp majú jeden kus, ale ten je rezervovaný. Tak som chcel 12TB, ktorý majú tiež 1-2ks na externom sklade. Odpoveď rovnaká, majú jeden kus, aj ten je rezervovaný. Jasné, takáto vec sa môže stať. Ale aby aj po 8 dňoch mali na stránke pri oboch diskoch, že majú 1-2ks na externom sklade, aj keď sú rezervované a tým pádom nepredajné mi príde ako zavádzanie najhrubšieho zrna. Doteraz nechápem komu tým prospejú. Keďže ja som stratil možnosť kúpiť HDD v inom obchode (medzitým sa vypredal). Pani čo riešila objednávku s tým má prácu, musí sa mi ospravedlňovať, že tovar nemajú. Ak by som zaplatil vopred, tak by mi peniaze museli ešte posielať naspäť... No napriek všetkému tovar "majú skladom", aj keď vlastne nemajú.

• OK