• Komunikácia
    • Kvalita tovaru - poškodený tovar v dvoch prípadoch z troch

S obchodom nie som vôbec spokojná. Komunikácia prostredníctvom mailu bola nulová,nikto neodpovedal.
    Objednávku som stornovala 10 minút po potvrdení, ale i napriek tomu mi bol tovar odoslaný. Keď som poslala už asi štvrtý mail,ktorý už naozaj nebol pekný, mala som telefonát, že tovar môžem kľudne vrátiť späť.aj som vrátila,peniaze poslali rýchlo. Medzitým som urobila druhú objednávku a tam mi zase tovar prišiel poškodený. Tento internetový obchod neodporúčam!!!

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

prvé dva emaily od Vás iba menili adresu na ktorú sme mali zaslať produkt objednávku teda nerušili. Ďalší, ktorý objednávku rušil prišiel až po odoslaní tovaru.

Taktiež od Vás evidujeme len jednu objednávku na jeden produkt, za ktorý sme Vám vrátili peniaze. Ak by ste nás vedeli informovať o ďalších "poškodených" kusoch (číslo obj. tovar) ktoré spomínate v recenzii, reklamuje Vám aj tie.

Obalynamobil.sk

Iba jedno hlavné mínus a to, že na konci mailu majú toto napísané:Ak máte akékoľvek otázky, odpovedzte prosím na tento e-mail.

Tak som odpísala a žiadna odozva už mesiac. Chcela som len vrátiť peniaze, pretože som platila cez paypal a potom zas kuriérovi... 15.85€ platiť 2krát za jeden obyčajný obal, ktorého hodnota je do 5€ je dosť!!!

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

ospravedlňujeme sa. Email sme museli prehliadnuť. Peniaze Vám boli navrátené cez Paypal.

Za chybu sa ešte raz ospravedlňujeme.

Obalynamobil.sk

• Puzdro pre LG K8 dobre nesedi na telefone - problem pri nabijani...

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

mrzí nás že nie ste spokojní. Ak by ste nám napísali email a upresnili na ktorých miestach obal nesedí . Obal samozrejme môžete vrátiť naspäť a vrátime Vám peniaze.

Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené nepríjemnosti.

Obalynamobil.sk

• Tovar, ktorý som inde nenašla.Rýchla reakcia, skvelá mailová komunikácia, rýchle dodanie.
    • Z môjho pohľadu žiadne.

Doporučujem.

• Vždy nájdem čo potrebujem
    • Ešte som nenašla

Vrelo odporúčam

• Rýchle dodanie super komunikacia z predajcom
    • nenašla som

supeer

• netreba nikam chodiť
    • tovar vám dodajú priamo až domov

dobrá cena
    krátka dodacia doba

• rychla komunikacia a rychle dorucenie

Odporucam

• prehladna ponuka
    • dobre ceny
    • rychla realizacia

v podstate je to zhodne s vyssie uvedenymi vyhodami

• to co nie je bezne v predaji
    • zatial ok

som spokojna, mam to co v beznom predaji nekupim

• prehladnost,ceny,rychlost dodania

odporucam

• zlavove kupony

odporucam a v pripade potreby budem nakupovat znova

• Tento druh obalu na mobil som nevedela nikde zohnať.
    • ---

Nakupovala som prvýkrát a bola som maximálne spokojná.

Som sklamaná,lebo som nedostala ten tovar čo som objednala.

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

Dobrý deň, mali ste to šťastie (čítaj smolu) že ste si svoj produkt objednala presne v tom momente kedy sme starú stránku prehadzovali na novú. Preto sme vašu objednávku nezaznamenali.

Týmto sa Vám ale chceme ospravedlniť kedže sme aj po prehodený stránky mali možnosť pomocou emailu skontrolovať či sme nejaké objednávky neprijali ešte na starej stránke. Toto sme avšak neurobili a preto sme Vašu objednávku prehliadli.

Poveril som môjho kolegu aby Vám zatelefonoval a dohodol sa ak by ste o objednaný produkt mala ďalej záujem.

Ešte raz by sme sa Vám týmto chceli ospravedlniť za spôsobené nepríjemnosti.

Tím Obalynamobil.sk

• Problém som mala s prevzatím zásielky - dala som si ju doručiť na pracovisko a keďže to bola doporučená zásielka, nechceli ju vydať našej poverenej osobe. Keby poštárka nebola ústretová, na pošte by mi ju nevydali - nemám v občianskom túto adresu trvalého pobytu. To, že to bude doporučená zásielka ste neuviedli. Ale všetko dopadlo dobre.

Reakcia obchodu Obalynamobil.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie ktoré nastali a sme radi že to nakoniec dobre dopadlo.

Tím Obalynamobil.sk

• rýchlosť

odporúčam

• dobrá cena
    • krátka doba doručenia
    • zatiaľ neviem o žiadnych