• Tovar kvalitný ,rýchle dodanie.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za skvelé hodnotenie a pozitívne slová!

Teší nás, že sme dokázali splniť Vaše požiadavky a dúfame, že Vás budeme môcť opäť potešiť pri Vašich budúcich nákupoch.

Tím Obalené.sk

• Dlhá doba dodania, ak vôbec dodáte

Minulý týždeň ste sa ospravedlnili, že časť objednávky naskladníte tento týždeň a furt nič, takže ço si mám mysleť???

Vážený zákazníku,

chápeme Vašu frustráciu a ospravedlňujeme sa za spôsobené zdržanie pri vybavovaní Vašej objednávky.

Chceme Vás ubezpečiť, že v momente písania Vašej recenzie bolo zboží už na ceste k Vám. Snažíme sa vždy dodržať sľúbené termíny, no v tomto prípade sme, bohužel, narazili na nečakané komplikácie. Za to sa Vám úprimne ospravedlňujeme a pracujeme na tom, aby sme podobným situáciám v budúcnosti predišli.

• Rýchle dodanie,pekne zabalené

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za skvelé hodnotenie a pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že ste ocenili rýchlosť dodania a spôsob, akým sme Vašu objednávku zabalili. Naším cieľom je vždy zabezpečiť, aby ste boli so svojím nákupom maximálne spokojní.

Tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Prajeme Vám krásny deň!

• Nie červená 10 kg ale biela čo neudrží ani 2kg.Veĺký podvod

Vážený zákazník,

Ľutujeme, že došlo k zámene tovaru pri Vašej objednávke a chápeme Vaše sklamanie. Aby sme mohli tento problém rýchlo a efektívne vyriešiť, budeme Vás obratom kontaktovať ohľadom výmeny tovaru. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a chceme sa postarať o to, aby ste boli s našimi produktami a službami plne spokojní.

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tešíme sa na možnosť napraviť túto situáciu.

Tím Obalené.sk

Bleskové zaslanie, kvalitný tovar, solídne ceny a kusový malopredaj.
    Maximálna spokojnosť.
    Ďakujem a samozrejme odporúčam.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám srdečne za Vašu úžasnú recenziu a za doporučenie našich služieb. Sme nesmierne potešení, že ste maximálne spokojní s rýchlosťou zaslania, kvalitou tovaru a našimi cenami. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba sú pre nás veľkou motiváciou. Ak budete potrebovať čokoľvek ďalšie alebo máte otázky, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Tím Obalené.sk

Tovar bol doručený expresne rýchlo, no tovar nezodpovedá mojim očakávaniam. Nepoužiteľná/maximálne nepraktická "streč-fólia" ktorá nezodpovedá vlastnostiam "streč fólií". Je to v podstate len tenký igelit. Fólia vôbec nemá nejakú priľnavú lepivosť a jednotlivé vrstvy sa po obalení odvíjaju.

Vážený zákazník,

mrzí nás vaša negatívna skúsenosť s dodanou stretch fóliou. Vašu spätnú väzbu odovzdám kolegom, ktorí vás budú kontaktovať a situáciu vyriešia k vašej spokojnosti.

Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.

• Rýchle vybavenie

Vážený zákazník,

ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

Tím Obalené.sk

• Vyborna komunikacia, Rychle dodanie.

Vážený zákazník,

sme radi, že ste boli spokojní s našou komunikáciou a rýchlosťou dodania a budeme sa snažiť udržať tento vysoký štandard pri každej Vašej objednávke :-)

Prehľadný obchod

Vážený zákazník,

ďakujeme za vašu recenziu. Teší nás, že sa vám páči prehľadnosť nášho obchodu.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a ocenenie našej rýchlosti dodania. Snažíme sa vždy zabezpečiť, aby Vaše objednávky boli doručené včas a efektívne. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, sme tu pre Vás. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Tím Obalené.sk

Všetko v poriadku, dodanie rýchle

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a že všetko bolo v poriadku. Naším cieľom je poskytovať kvalitné služby a zabezpečiť, aby bola každá Vaša skúsenosť s nami hladká a bezproblémová. Ak budete mať akékoľvek otázky alebo potreby v budúcnosti, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku!

Tím Obalené.sk

Nakupovala som prvýkrát a bola som spokojná.

Vážený zákazník,

Ďakujeme za vašu recenziu! Teší nás, že ste s nami boli spokojní pri vašom prvom nákupe. A aby sme dosiahli tých chýbajúcich 30%, budeme sa nabudúce snažiť ešte viac :-)

• Bez negatívnych pripomienok

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu stručnú, ale významnú recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami úplne spokojní a nemáte žiadne negatívne pripomienky. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi cenná. Ak by ste v budúcnosti mali akékoľvek otázky alebo pripomienky, sme tu pre Vás. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku!

Tím Obalené.sk

Objednávka prišla dôkladne zabalená a v predvianočnom čase aj dostatočne rýchlo.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s kvalitou balenia a rýchlosťou doručenia, hlavne v tak náročnom období ako sú predvianočné dni. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku!

Dobré ceny,rýchle doručenie.

Tím Obalené.sk

• Promptne riešenie mójho zrusenia tovaru(uz som nepotrebovala), peniaze ihned vratené na ucet

Vážený zákazník,
    Ďakujeme za vašu láskavú recenziu. Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku.

• Komunikácia, ústretovosť
    • Rýchlosť vybavenia

Tím Obalené.sk

Objednávka bola doručená veľmi skoro,bola som prekvapená aj po telefonickom rozhovore páni bola veľmi milá a ústretová,veľmi mi to pomohlo a bolo mi doručené na moju spokojnosť.Vrelo odporúčam,s pozdravom Ľudmila

• rýchlosť

odporúčam

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za pochvalu našej rýchlosti. Snažíme sa vždy zabezpečiť, aby boli Vaše objednávky doručené čo najskôr. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku!

Tím Obalené.sk

• Pýtajú sa ako som spokojný a tovar pritom nedodali

Vážený zákazník,

bohužiaľ, pri odosielaní Vašej objednávky došlo k chybe, za ktorú sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Budeme vás kontaktovať nasledujúci pracovný deň, aby sme sa dohodli na riešení situácie. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.