• sortiment

operatívnosť,
    kvalita,
    cena.

• -garancia najnižšej ceny
    • -lepšie ceny ako na slovensku
    • -doprava zdarma na Slovensko nad 100€
    • -ochotný personál

Jednoznačne ODPORÚČAM!

Profesionali - jednoznačne odporúčam.

• Prijateľné ceny
    • Rýchlosť dodania

Veľmi dobrá komunikácia, rýchle dodanie, veľmi dobra kvalita výrobku.

Chcel som nakúpiť v tomto obchode, výber fajn, ceny fajn.. ale bohužiaľ nedá sa platiť online, to je pre mňa "show stoper" :(

• sortiment,
    • kvalita,
    • a cena.
    • žiadne.

Je to obchod so širokým sortimentom a najmä kvalitným tovarom. Operatívne sú vybavované objednávky a spolu s dopravcom je tovar rýchlo dodaný.
    Nemám žiadne zlé skúsenosti (mám len dobré), a preto odporúčam tento obchod pre ostatných.

Nakupoval som v tomto obchode po prvý krát. Bolo to na základe kladných recenzií a hodnotení. Obchod je velmi prehľadný, má široký výber a dobré ceny.
    Zatvárací nožík Fallkniven PXL je úžasný - sakra drahý, ale kvalita zodpovedá cene. Už do výroby bol dokonale nabrúsený (holí).
    Brúsku DC4 som ešte poriadne nevyskúšal, ale vyzerá, že bude výborná, najmä na cestovanie.
    Trochu som bol rozčarovaný z diamantovej ocieľky D12. Mám pocit, že mi poslali používaný kus. Boli na nej vidieť pozdĺžne ťahy po noži a keď som po nej prešiel prstom od jedného konca po druhý cítil som, že na koncoch (asi 5 cm od oboch koncov) bola diamantová plocha drsnejšia ako v strednej časti ocieľky. Určite to nespravilo len pár obtiadnutí noža a pochybujem, že by to úmyselne takto vyrábali. Za tie nemalé peniaze (38 Eur) si toto mohli odpustiť. Ale vyskúšal som ju a brúsi perfektne. Určite kúpu neľutujem. Keby som ju však kupoval v kamennom obchode, určite by som si ju išiel vymeniť. Keď si však predstavím tie perepetie s posielaním tovaru späť atď., tak sa na to vykašlem.
    Napriek tomu tento obchod odporúčam.

• Nízka cena
    • Doprava zdarma nad 70 EUR
    • Slabšie popisy produktovy

• Perfektná cena, rýchlosť dodávky
    • Zatiaľ som nič nezistil

Bol som milo prekvapený pestrosťou ponuky a najmä výbornými cenami, čo som aj podotkol pre japonské nože.sk - kde sú ceny Tojiro nožov oveľa vyššie

• cena,výber,ochota.
    • nemá

Určite nakúpim znova.Bol som spokojný.

• expresné doručenie

výhodná zľava
    ochotný personál

• o 20-30% lepsie ceny ako na Slovensku

• Na nože Victorinox má obchod veľmi dobré ceny oproti slovenským predajcom. Bezkonkurenčné!
    • Poštovné na Slovensko by mohlo byť trošku lacnejšie. Pri vyšších cenách tovaru, sa táto výška poštovného stráca a nákup je aj tak stále výhodný.

Jednoznacne odporucam.

Super ceny.

Rychle dodanie tovaru a celkova spokojnost.ODPORÚČAM