• rýchlosť transakcie a z pohodlia domu

Rýchlo a jednoducho, priebežné informácie o stave vybavovania objednávky a jej doručení.

• rýchle doručenie, dobrý sortiment

žiadna

• RYCHLOSŤ

• rýchle doručenie
    • výhodné ceny

• bezproblémové a včasné dodanie tovaru
  • Rýchlosť,kvalita☺

Rýchle doručenie, seriózne jednanie.

Veľmi seriózny obchod, promtné rešenie. Moju objednávku nemohli vybaviť okamžite, lebo nemali na sklade mojich 10 ks požadovaného tovaru. Oslovili ma telefonicky - či čakať na doplnenie požadovaného množstva alebo mi pošlú to čo majú. Pre mňa super, lebo som to súrne potrebovala.
    Už som poslala ďalšiu objednávku. Ďakujem.

Objednaný tovar prišiel v poriadku a čo je super, že vo veľmi rýchlom čase ( do 2 pracovných dní ).
    Ďakujem.

• Prehladna stranka, velmi mila,ochotna,znala pani majitelka, rozumie sa zdravej vyzive, odborne poradi. Promtna odpoved

Odporucam vsetkymi 10

O.K.

• veľmi pružná reakcia a rýchlosť dodanie

super rýchle,dakujem.Veľmi spokojná.

• všetko OK :-)

• Sortiment a rychlost dodania

• v pohode

Zo zdravotných dôvodov som súrne potrebovala cvičebnú pomôcku - do 48 hodín. Po prijatí objednávky som mala ešte obavy, či príde včas. Obratom ma predajca ukľudnil , že bude vybavená rýchlo a načas. Som rada, že som si vybrala tohto predajcu. Veľakrát tŕpnem pri dodaní balíka, aby to bolo presne to čo očakávam. V tomto prípade išlo viac ako o očakávanie, išlo o moje zdravie. Nesklamali ma. Odporúčam. Nielen pre rýchle vybavenie ale i pre kvalitu výrobku, ktorý pri zdraví musí byť 100%.

Tovar mi bol doručený do 2 dní po dátume objednania v eshope. Bol som veľmi milo prekvapený. Bolo by však fajn ak by sa dalo platiť kuriérovi na dobierku aj kartou. V mojej situácii som musel ísť svojpomocne rozmeniť bankovku, nakoľko kuriér mal pri sebe asi 10 eur. Ale z to samozrejme obchod nemôže:)