• cena,ochota
    • ziadne

• V tomto obchode som kúpila notebook, ktorý nikto iný nemal v ponuke. Obchod rýchlo komunikoval a zodpovedal všetky moje otázky.
    • Webová stránka je málo intuitívna a filtrovanie neúplné / neprehľadné.

Hlavnou výhodou je veľké množstvo konfigurácií notebookov, takže človek si môže vybrať čo mu vyhovuje. Predajca objednávku zrekapituloval a potvrdil telefonicky a oznámil predpokladaný termín doručenia. Na následné technické otázky emailom ohľadom notebooku odpovedal rýchlo, takže s nákupom som spokojná

• Dostupnosť tovaru,
    • pružná komunikácia,
    • výhodná cena,
    • Malý nedostatok vidím v obmedzenej možnosti filtrovania pri výbere v e-shope. Napríklad u notebookov nie je možné filtrovať podla rozmeru a rozlísenia displeja, procesora, operačnej pamäti atd.

Obchod aj cez popísaný nedostatok možnosti podrobného filtrovania hodnotím ako perfektný a odporúčam ho ostatným. Hlavné výhody som uviedol hore.

• Dobré ceny
    • Nefunguje system sledovania objednávky, ešte teraz je moja objednávka len potvrdená a neodoslaná, a v skutočnosti už je notebook doma. Ale vykompenzovali to tým, že mi deň vopred zavolali, že zajtra mi bude tovar doručený.

Takže v konečnom dôsledku spokojnosť :-)

• Šikovný ústretový personál

Odporúčam som veľmi spokojný

• dodavka priamo do domu

Odporučal

• Rýchlosť
    • Profesionalita
    • Ústretovosť
    • Dobré ceny
    • Neviem

Všetky e shopy by mali brať príklad.

• S obchodom je dobrá komunikácia, aktívny prístup ku zákaznikovi

• výborná komunikácia so supportom
    • konečne dobre fungujúca web stránka aj s filtrami

Spoľahlivosť, komunikácia s človekom, ktorý má prehľad ohľadne tovaru a jeho parametrov, ústretovosť.

• Rýchla komunikácia - keď som písal mail s nejakými otázkami tak odpovedi boli rýchle, niekedy trochu stručné, ale zato vždy k veci. Takisto mi zavolali chvilku po odoslaní objednávky a informovali ma o predpokladanej dobe dodania, potom mi volali opäť keď tovar odoslali
    • Rýchle dodanie tovaru - v utorok(Až k večeru, po ich pracovnej dobe) som tovar objednal a v piatok doobeda som ho mal doma.
    • Ceny - kupoval som od nich notebook(lenovo y700), ktorý bol lacnejší než v iných obchodoch. O dosť lacnejší.
    • Možnosť výberu - notebook ktorý som si vyberal mal veľa variant z ktorých sa dalo vybrať(myslím že cca 15 variant s rozdielnym procesorom, grafickou kartou, RAM, bez/s operačným systémom...)
    • Trochu neprehľadná stránka - žiadne možnosti filtrácie tovaru, porovnania alebo lepšieho zobrazovania. Treba prísť na stránku keď už máte vybraný konkrétny tovar a ten nájsť.

Osobne som bol s nákupom spokojný, jediné čo môžem vytknúť je prevedenie internetovej stránky, ktorá by mohla byť trošku lepšie prepracovaná.

• Cena, výber tovaru, dodacia lehota.
    • Nedostattočný popis tovaru

• Komunikacia cez mail bola rycla, reagovali na poziadavky k spokojnosti.
    • Vedeli vyriesit aj dodatocne poziadavky na vlastnosti notebooku (zvysenie SSD, RAM)

• široká ponuka
    • málo prehľadná stránka

doporučujem

• Obchod je celkom fajn (komunikacia, stranky..).
    • Bohužiaľ bol tovar dodany takmer po dvoch týždňoch od ovjednávky.

Ak potrebujete tovar do troch-štyroch dni, tak s tým nerátajte

• tovar, ktorý sa inde nedá zohnať (môj prípad - konfigurácia notebooku, ktorú iný slovenský obchod neponúka)
    • Nedá sa filtrovať tovar podľa parametrov

Príjemná skúsenosť. Pán predajca sa snaží zákazníka o všetkom informovať telefonicky, takže zákazník vie, na čom je.

• Komunikacia
    • Rychlost dodania
    • Bez

Celkova spokojnost vyborna komunikacia s predajcom

• To bol môj prvý nákup v obchode a aj posledný. Tovar som zaslala späť a vrátili mi peniaze. Som rada že v tomto nerobili problémy a vrátili mi peniaze. Notebook mal byť nový, ale bol použitý.

• rýchlosť dodania tovaru
    • osobná komunikácia
    • neviem o ziadnej

Rozhodol som sa pre nakup v tomto obchode pretoze dany tovar mali uz iba v dvoch obchodoch a tento mal dobre recenzie. Tovar som objdenal v nedelu, v pondelok mi potvrdili objednavku. Kontaktovali ma osobne a uistili sa ci mozem prebrat tovar nasledujuci den. Tovar dorazil v neposkodenom obale.
    Tento obchod odporucam. S nakupom som maximalne spokojny

• Najnižšie ceny.
    • Široký sortiment a rôzne variácie tovaru.
    • Nie veľmi user-friendly web.

Odporúčam, jediným problémom snáď bola dodacia lehota (týždeň), ale to bolo najskôr tým, že je čas pred sviatkami.

• neslo sa registrovat problem s CAPTCHA