• Žiadna
    • Koniec sveta

Ako skriňa sa začala rozpadať pri montovaní a z návodu tam bola len jedna strana chýbali skrutky kolíky no katastrofa.... Asi len ja mám smolu. Keď zaplatím 180€ a čakám 6 týždňov by som čakal trošku viacej radšej pôjdem do jysku

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. Skriňa Vám bola doručená po 4 týždňoch a neevidujeme žiadnu reklamáciu od Vás. Pokojne ste nás mohli kontaktovať a my by sme Vám radi pomohli, a dodali chýbajúce komponenty.

Obchod nám vychádza v ústrety, čo oceňujem, nábytok je pekný, dobré ceny a komunikácia. Objednali sme si aj ďalšie výrobky za priaznivé ceny.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu a teší nás Vaša spokojnosť. Prajeme všetko dobré a nech Vám nábytok od nás veľmi dlho slúž.

• kvalita tovaru

S týmto obchodom som nadmieru spokojná. Vybavenie mojej objednávky prebehlo veľmi dobre. Komoda mi bola doručená rýchlo a navyše je úžasná. Veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu a teší nás Vaša spokojnosť. Prajeme všetko dobré a nech Vám komoda veľmi dlho slúži.

• Super ceny a perfektná komunikácia zo strany obchodu
    • Záujem aby bol zákazník spokojný,pekný výber poťahových látok
    • Pani,ktorá mi poradila cez telefón kombináciu látok,nechala som to na ňu a som maximálne spokojná.Rozumejú sa tovaru ktorý ponúkajú.Fakt,maximálna spokojnoť

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň Pani Zvolenská. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu recenziu. Sme veľmi radi, že ste spokojná nielen s produktom ale aj so službami. Pevne veríme, že Vám váľanda od nás bude veľmi dlho slúžiť. Užívajte v zdraví. Prajeme všetko dobré. :)

• Dobrý výber aj cena.
    • tovar bol doručený do 5 dní vporiadku.Veľmi milá komunikácia,príjemný a ochotný personál.
    • Neviem o žiadnej nevýhode.

Určite doporučujem nakupovať v Nonstop nábytok.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu reakciu. Veríme, že Vám nábytok od nás bude veľmi dlho slúžiť. Prajeme Vám všetko dobré a tešíme sa na ďalšiu prípadnú spoluprácu.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

Výborná komunikácia a vlastná doprava na miesto. Tovar došiel úplne v poriadku. Odporúčam!

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň. Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Prajeme Vám všetko dobré, nech Vám nábytok od nás veľmi dlho slúži. Prajeme Vám pekný deň a tešíme sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

• Výborna komunikácia

Objednávala som si poličky. Personál ochotne poradil. Dodanie bolo veľmi rýchle a poličky držia vynikajúco. :)

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, pani Danka. Ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste spokojná nielen s tovarom, ale aj s našimi službami a prístupom. Prajeme Vám všetko dobré a nech Vám poličky od nás veľmi dlho slúžia.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• zaslali nám aj vzorky poťahových látok, čo nám veľmi pomohlo pri výbere
    • veľmi milí a ochotní zamestnanci

Objednávala som manželskú posteľ a som s ňou maximálne spokojná. Veľmi dobrá kvalita za prijateľnú cenu. Odporúčam.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, pani Diana. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste spokojný nielen s tovarom, ale aj s našimi službami a prístupom. Prajeme Vám všetko dobré a nech Vám nábytok od nás veľmi dlho slúži.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• veľmi dobré jednanie so zákazníkom, ochotný personál

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, pani Janka. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu reakciu. Veríme, že Vám pohovka bude veľmi dlho slúžiť.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• Bol to moj druhy nakup v tomto obchode. Opat som bol velmi spokojny. Mila pani nam poradila a postou nam zaslala vzorky latok, ktore sme si vybrali.
    • Este by som chcel vyzdvihnut ze po dodani tovaru mi vzdy zavolali ci sme boli spokojni a ci bolo vsetko v poriadku. Chvalim tento obchod za pristup k zakaznikovi.

Obchod odporucam a budem tam este nakupovat.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, pán Milan. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste spokojný nielen s tovarom, ale aj s našimi službami a prístupom. Prajeme Vám všetko dobré a nech Vám nábytok od nás veľmi dlho slúži.

• -vynikajúca komunikácia,
    • -ochota,
    • -dodržanie termínu výroby aj dovozu

V tomto obchode sme sa stretli s veľkou ochotou splniť naše požiadavky .Sme spokojní s kreslami PAĽO aj s matracom,ktorý nám zhotovili na mieru .
    Kreslá vyzerajú pekne a isto splnia náš očakávaný zámer,pretože sú pekne ušité a látka je kvalitná.Vysoko hodnotíme aj veľký výber poťahových látok a možnosť farebne zladiť s našim interiérom.
    Ak by sme v budúcnosti niečo z nábytku potrebovali,určite by sme opäť oslovili tento obchod.Doporučujeme aj ostatným zákazníkom.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, pani Janka. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veríme, že Vám kreslá a matrac budú veľmi dlho slúžiť.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• V tomto obchode som prvykrat nakupovala a som velmi spokojna s tovarom aj s rychlostou objednavky. Zakupena postel Rea Gary je velmi
    • pevna,
    • masivna,
    • pohodlna
    • a okrem toho ma velky ulozny priestor.

Doporucujem nakupovat v tomto obchode

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, pani Evka. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu reakciu. Veríme, že Vám posteľ bude veľmi dlho slúžiť.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• Nakup z pohodlia domova, obratom som bola kontaktovana nielen emailom, ale aj telefonicky, komunikacia super, dodanie v predstihu, den vopred info o dodani tovaru, takze za mna urcite odporucam.

S objednanym tovarom a celkovo s nakupom v tomto obchode som nadmieru spokojna. Ak budem este nieco nakupovat, urcite sa obratim na tento obchod.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu reakciu a teší nás Vaša spokojnosť.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• dodacia lehota v predstihu, ochota v komunikácii,
    • neviem o ničom

Posteľ Mitru 120 kvalitne ušité, tak mám ju len 3 dni ale to hneď vidieť, či je pekne ušitá , som spokojná zatiaľ aj s tovarom a s prístupom komunikácie medzi predávajúcim a kupujícim....

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu reakciu. Veríme, že Vám posteľ bude dlho slúžiť.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• bola som veľmi spokojná s objednaným tovarom, obratom ma kontaktovali aj emailom aj telefonicky. .
    • Príjemné vystupovanie.
    • Keď budem ešte niečo kupovať, určite sa obrátim na tento nábytok.

Nakoľko som bola veľmi spokojná s tovarom aj s príjemným jednaním odporúčam využiť tento internetový nábytok. Nemám žiadne negatívne skúsenosti.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie, veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Budeme veľmi radi ak Vám v budúcnosti budeme môcť opäť pomôcť.
    Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa úspechov v roku 2016.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• - velmi dobra komunikacia, bol som obratom kontaktovany mailom aj telefonicky
    • - rychle dodanie objednanej postele, den predtym telefonicke oznamenie o doruceni zasielky

- odporucam, bezproblemovy a rychly nakup

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť a veríme, že posteľ Vám bude dlho slúžiť.
    Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa úspechov v roku 2016.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• + lahké a rýchle rozloženie
    • + šírka kresla
    • + úložný priestor
    • - žiadne

veľmi spokojný s nákupom, cenou, dodaním. Kvalitu kresla preverí sa ukáž až časom.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu reakciu. Veríme, že Vám kreslo bude dlho slúžiť.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• vsetko bolo v poriadku aj postele aj doprava som spokojna
    • ziadne proti

vsetko ok odporucala by som tento obchod aj ostatnym

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše vyjadrenie. Veríme, že Vám budú postele slúžiť dlhé roky.
    S pozdravom Nonstop Nábytok.

• Promptne reagovanie na objednávku-osobný tlf
    • Doba zaslania

Ok

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Teší nás Vaša spokojnosť.
    Keďže tovar je potrebné vyrobiť, tak doba dodania je závislá od výrobcu.
    Prajeme Vám pekný deň. S pozdravom Nonstop Nábytok.