• Dobrá komunikácia a ústretovosť

Odporúčam, slušný predajca

• -tovar prišiel poškodený
    • -namiesto rýchleho vyriešenia reklamacie mailová komunikácia

• Nebol problém zmenit objednávku aj doobjednať úchyty na kuchynské skrinky
    • Komunikácia super
    • Nevýhoda dlouhá doba dodania

Velmi dobra komunikácia
    Celková spokojnosť s tovarom

• Neodporúčam
    • Zla komunikácia keď sa rieši reklamacia
    • Nahlásené obchodnej inšpekcii
    • Drahy gauč neprešiel ani rok a vrzga
    • Neodporúčam!!!!!

Kúpila som gauč , dodanie trvalo viac ako bolo písané.po necelom roku začal vrzgat a látka mi vychádzala. Chceli ma odbiť z 30eurovou poukážkou. Jednu časť gauč opravili a po dvoch týždňoch zas začala vrzgat aj potom aj druhé časti gauca. Tak mi už nechcú reklamovať. Reklamacia sa rieši len cez email, na ktorý vám odpovedia po 2tyzdnoch alebo keď voláte na firmu.

• Nonstop Nábytok ponúka široký sortiment kvalitných sedačiek s korešpondujúcou cenou.
    • Variabilnosť farebných kombinácií a použitia materiálov nám uľahčila výber podľa našich predstáv.
    • Ponúkané sedačky majú výstuhu bonelových pružín, čo zaručuje pohodlné sedenie.
    • Dodržanie dodacej lehoty a včasné informovanie zákazníka pred dodaním.

• Dobrá komunikácia
    • -žiadna

S nákupom som bol spokojný ,reklamácia poškodeného tovaru bola kladne vybavená. Za oneskorenú reklamáciu bolo
    zaslaných 5 eur ako ospravedlnenie.

• Perfektné dodanie
    • Komunikácia na úrovni

Som veľmi spokojná s tovarom. Prišiel nepoškodený. Bolo to veľmi prekvapivé keď som zistila že barový pult je vyšší ako na obrázku s čím som nad mieru spokojná.

• dodanie nepoškodeného tovaru
    • hrozná komunikácia s reklamačným

Dodaný tovar nám dorazil poškriabaný. Drevo na stoličkách bolo odlúpnuté. Po tomto zistení sme kontaktovali reklamačné oddelenie, ktoré nám po dlhom čase navrhlo smiešnu kompenzáciu. Na ďalší mail nám neodpovedali. Keď sa nám konečne podarilo telefonicky s reklamačným spojiť, jednanie bolo odmerané a drzé. Drzím zložením telefónu náš rozhovor ukončili. S takýmto spôsobom komunikácie obchodu som sa snáď ešte nestretla. Bol to môj prvý a posledný obchod s touto firmou. NEODPORÚČAME!

• Zvyšovanie cien

V priebehu 1,5 mesiaca cca 3x postupne zvyšovali ceny skriniek sektorovej kuchynskej linky VENTO, čiže naše plánovanie bolo veľmi nepríjemné. Ďakujeme, stačilo, finálnu zostavu si už kúpime lacnejšie v inom eshope a za rovnakých podmienok. Škoda

• Rýchle Dodanie
    • Nekvalitný detsky nabytok
    • nepríjemná komunikácia pri riešení reklamácie

Neodporúčam tento obchod . Objednali sme si nábytok do detskej izby , bol to darček pre syna k Vianociam a keď sme ho skladali dyha na nábytku bola poškriabaná na skrini aj stole a drevotrieska z ktorej bol nábytok vyrobený tenká a slabá dokonca sa krusila a chýbali nám úchytky na vešiaky pri skrini , keď som volala do obchodu tá pani bola dosť nepríjemná že načo sme ju skladali keď bola poškodená akože dali sme za ňu dosť peňazí a teraz sa máme pozerať na krabice ? Nikdy tu viac nič neobjednam nekvalitný nábytok a ešte je aj z Poľska a ešte k tomu nepríjemná komunikácia pri reklamácii .

• Rýchle dodanie presne na čas
    • Veľmi starý eshop
    • Platba manuálne prevodom na učet v 21 storočí
    • Dodali mi inú posteľ ako som si objednal

Celkovo obchod absolutne neodporúčam, ich systém je hrozný a ešte ani niesu schopný dodať čo som zadal v objednávke.

• Rýchlosť doručenia a veľmi dobrá komunikácia.

Výborný obchod s nábytkom. Palec hore :) , rýchle doručenie i napriek Covid 19, dovoz za ,,babku,, a čo naozaj veľmi kvitujem je vynikajúca komunikácia orientujúca sa na zákazníka. Obchod vrelo odporúčam. Stanislav

1000% spokojnosť s obchodom, výborná komunikácia, poradili vo všetkom čo sme potrebovali. Kraaaasny nábytok a sedacia súprava. Odporúčam za mňa 10* nie len 5.

Reakcia obchodu Nonstop Nábytok

Dobrý deň, veľmi nás teší Vaša spokojnosť nielen s nákupom v našom internetovom obchode ale aj Vaša spokojnosť so sedacou súpravou. :) Sme veľmi radi, že ste sa s Vašou skúsenosťou podelili s ostatnými zákazníkmi. ĎAKUJEME a prajeme Vám všetko dobré, nech Vám nábytok od nás veľmi dlh slúži a robí radosť. :)