Nebol tovar

aký

• dostupnosť tovaru, super ceny, rýchle dodanie...

NIKO SK

Som spokojná s komunikáciou, ochotou a milým prístupom ku zákaznikovi.

NIKO SK

Obchod objednávku potvrdil. Pár dní po zaplatení mi predajca bez vysvetlenia vrátili peniaze na účet... strata času bolo nakupovanie v tomto e-shope.

Reakcia obchodu NIKOSK

Tovar ktorý ste si objednali sme momentálne nemali na sklade. To sme vám telefonovali a dali vedieť aj e mailom, preto sme vám aj hneď vrátili peniaze.

• Veľmi dobrá komunikácia, rýchle dodanie.

rýchle dodanie tovaru

• ponúkajú tovar, ktorý nemajú a ako náhradu Vám ponúknu tovar niekoľko násobne drahší.

Nikdy viac.

Pekné klamstvo

rýchle doručenie, dobrá komunikácia s obchodom

Zlá komunikácia . Predajca poslal mail o pripravovaní objednávky po týždni po vytvorení objednávky ... Premýšľam o zrušení objednávky.

Slušný výber tovaru, ceny sú celkom zaujímavé, no s doručovaním je to horšie.

• Dobrá cena

Nemá kamennú predajňu v Bratislave co by veľmi potešilo ;)

• objednal som si 3 skrutkovače, prišli mi 2 bez udania dôvodu. reagovali až keď som im napísal mail.

Reakcia obchodu NIKOSK

Dohodli sme sa, že tretí bude dodaný lebo teraz nemáme na sklade.

Som spokojný s obchodom a najmä s výrobkom, hneď bol úspešne otestovaný

OK.

NIKO SK

Oznamili mi že tovar nemaju na sklade ale v priebehu tyždňa ho dodajú tak čakam

Reakcia obchodu NIKOSK

Tovar bol dodaný za 3 dní. Pamätáte sa.

NIKO SK

Píšu že je tovar skladom a o pár dní vám volajú že nemajú nič čakaj 2 týždne.

• Tovar zatiaľ nedorazil, nemám ani žiadne info o tom či a kedy dorazí je to od objednávky sedem dní komunikácia zatiaľ žiadna ani z mojej strany nakoľko čakám a ani zo strany obchodu čiže neviem posúdiť či odporučiť a či nie uvidím či tovar do Vianoc dorazí :(

Reakcia obchodu NIKOSK

Pani sme sa pokúšali niekoľkokrát kontaktovať. Nedvíha telefón. Neodpovedá na e maily. Zásielka sa nám vrátila lebo ani kurier sa s ňou nemohol spojiť
    NIKO-SK s.r.o.

• Objednávka nikdy sa neuskutočnila

Reakcia obchodu NIKOSK

Mohli by ste byť presnejší

• Komunikácia predajcu
    • Neserióznosť

V tomto obchode som si objednal väčšie množstvo kufrov na náradie Qbrick.
    Predajca mi oznámil že jeden z kufrov nemajú skladom, a mali by ho dostať na ďalší týždeň.
    Povedal som že počkám.
    Kufor ani po troch týždňoch nedostali,tak som volal že nech mi zašlú objednávku aj bez tohto kufra.
    Súčasťou objednávky bolo aj veľký kufor na kolieskach ku ktorému mal byť zdarma ďalší menší kufor.
    Toto mali uvedené aj na webovej stránke eshopu,a takisto som mal aj na objednávke a faktúre uvedené plus kufor zdarma.
    Samozrejme pri rozbaľovaní som tento kufor zdarma nenašiel, a tak som volal predajcovi prečo som kufor nedostal.
    Predajca mi povedal že to preverí, a zavolá mi na druhý deň.
    Na druhý deň aj skutočne zavolal a povedal mi že tá akcia kufor zdarma už neplatí, a že mi bohužiaľ ten kufor zaslať nemôže,a nemôže ma ani nijak kompenzovať za chýbajúci kufor.
    Aby som uviedol presnejšie, robil som objednávku na profesionálne kufre na náradie v hodnote 204 eur.
    Zhrnutie.
    Z piatich objednaných kufrov som po troch týždňoch dostal iba 3 kufre, a ďalšie som si musel zháňať inde...
    Bola to moja prvá a určite aj posledná objednávka v tomto obchode.