• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 2 mesiacmi

• rychle dodanie
    • moznost trackovat stav zasielky
  • nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 2 mesiacmi

• Kuriér SPS mi bez predchádzajúceho avíza zavolal, bol som dopoludnia práve u lekára na vyšetrení a nemohol som prijať hovor. Keď som po skončení vyšetrenia spätne zavolal na číslo kuriéra, ozval sa odkazovač s tým, že sa už nedá nahrať ani odkaz, lebo odkazová schránka je plná. Čakal som, že ďalší deň mi bude tovar doručený, ale nič sa nedialo. Znovu som volal na číslo kuriéra, ale ten mi povedal, že zásielka bola asi uložená a mám zavolať na klientske centrum.Snažil som sa dovolať na klientske centrum SPS pri Ivánke pri Dunaji, ale som to vzdal po niekoľkých hodinách volania. Tak som musel sadnúť do auta
    • a ísť tam osobne. Tam a späť z bratislavskej Petržalky je to 24 km a v popoludňajšej doprave to celé trvalo asi 3 hodiny. Zásielku mi vydali, ale som sa dozvedel, že keby som nebol prišiel osobne, tak mi zásielku opätovne nedoručia a po pár dňoch ju vrátia odosielateľovi.
    • Takže za cenu poštovného 6 EUR som to mal zdĺhavejšie, komplikovanejšie a drahšie, ako keby som išiel rovno do Dunajskej Stredy. Ďakujem za také služby. Nájdite si serióznejšiu kuriérsku službu. Potom si možno u vás niečo objednám.

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Je nám ľúto, že zákazník negatívne hodnotí obchod na základe prístupu kuriérskej spoločnosti, tri dni pred sviatkami. Nás vôbec nekontaktoval, aby sme riešili prípadne doručenie.

• nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 3 mesiacmi

• tovar mi bol dodaný až za 10 kalendárnych dní, čo je v dnešnej dobe neštandardné
    • obchod ponúkol ako doplnkový tovar silikónové puzdro na mobil, aj keď bolo aj súčasťou balenia, takže mám teraz 2 puzdra

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Tovar bol poslaný zákazníkovi 6 kalend./4 prac./ dní od dňa objednania, len kuriérska spol. bezdôvodne nedoručila balík podľa zmluvných podmienok.
    Naša spoločnosť realizuje objednávky max. do týždňa.
    Silikónové púzdro je v ponuke ako doplnok pre všetky mobil. telefóny, zákazník nie je povinný vložiť do košíka a objednať.

• nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 4 mesiacmi

• možnosť zrušenia objednávky po tom čo zistili že nemajú tovar skladom :--) snažil sa pán čo mi volal, no je to slabé
    • slabšia úroveň komunikácie s klientom, minimálny tok informácii

na web stránke majú tovar skladom a až po niekoľkých dňoch ma oslovili, že vedia zohnať, no v inej farbe, išlo o S7 dual sim

• dobrá cena za Samsung X-cover IV
    • dlhšia doba dodania , ale nič dramatické.

• Spolahlive dodanie.

• rýchlosť dodania
    • komunikácia

• Dobre zabalený, spokojná
    • Prišla mi anglicka prípojka, taká zvláštna nabíjačka
  • nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 9 mesiacmi

• Vyhodou obchodu je ze ak mate peniaze móžete si niečo kjpiť.
  • nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 9 mesiacmi

Tovar mi bol doruceny v dobrom stave akurát príslusenstvo ku tovaru bol prasknuty .

• nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 9 mesiacmi

• Kvalitný tovar, rýchle dodanie.

Super nákup.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• nejastna dodacia lehota
  • nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 9 mesiacmi

Žiadny problém, pružné dodanie.

• nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 9 mesiacmi

myslim ze by bolo spravne niekde uviest ze cena konecna a neda sa odpocitat DPH!, hlavne ak kupovane na firmu. za podobnu cenu sa da kupit aj telefon s odpocitalenou DPH

• Problém s dopravou
  • nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 10 mesiacmi

Som spokojná, komunikácia s obchodom bola bezproblémová, lebo aj keď som do už odoslanej objednávky potrebovala na druhý deň doobjednať zabudnutý tovar, nebol problém a balíček mi prišiel komplet asi za týždeň.

• nakúpil v obchode NetMobil.sk pred 1 rokom

• dobre ceny a komunikacia