Komunikácia žiadna , ale všetko prišlo v poriadku na siedmy kalendárny deň . Teda dúfam , že je všetko v poriadku .. Odskúšané to až po novom roku .

• Doručenie tovaru na odberove miesto
    • Dlška dopravy

Ok

Pisali ste 2-4 dni na dorucenie a prislo to az na ôsmy den ,kebyze som tam nevolal ,by mi to prislo asi mozno az na vianoce....plus ked som tam volal ,bolo mi povedane ze mi poslete neaky darcek za sposobene cakanie ,ale nic ste neposlali ... Dakujem za skúsenosť

• Rýchla dodávka.

Skveli obchod

Prepravna splocnost nebola schopna dorucit zasielku na jasne uvedenu adresu.

• Kvalitné výrobky
    • Dobré ceny

• Široká ponuka
    • Prijateľná cena

• Rýchlosť a cena

• Žiadná komunikácia ,ked nieco nemaju na sklade co som objednal tak pošlu bez toho aby zavolali. Potvrdia objednávku a to je všetko.po týždni tovar stále nebol doručeny aj keď všetko čo som objednal vraj maju na sklade.

• Objednával som tovar 30.08.2023; do dnešného dňa tovar nedorazil ani ma nikto neinformoval o stave objednávky. Je to viac ako 10 dní, čo je už dlhá doba.

Všetko

Zavádzate s dodaním. Dnes je 29.8. Tovar objednaný 22.8. Sľubujete jeden deň ale bohužiaľ tovar zatiaľ nikde ani email o vyskladneni. Toto bolo moje prva aj posledna objednávka od vás.

• Super obchod

cena dostupnost tovaru

Rychlost kvalita..

Signalizátor je OK. Ryby traste sa.

• Neplatné telefóne číslo.

• Dlhá čakacia doba

• Ani slovo nepisete co je S objednavkou . Viac aki pred tyzdnami som objednal a nic som nedostal