• Po 11- dňoch mi neprišla žiadna informácia o potvrdení objednávky , askúšala som obchod kontaktovať niekoľko krát,no bezúspešne a nakoniec som objednávku zrušila

Nikdy viac!!! Ešte sa mi to so žiadnym e-schpom nestalo a to objednávam veľmi často aj služobne v práci aj súkromne.

• žiadny email o stave objednavky,dlhe čakanie na odpoved

• neprislo mi potvrdenie objednavky, telefon je vypnuty, netusim ci mi tovar niekedy dorazi. na mail nikto viac ako tyzden nereagoval. tipujem ze je to podvodny obchod a nikto svoju objednavku nedostanem.

• nedošlo mi potvrdenie objednávky, v čase objednania bol ich server nedostupný, tak som si produkt objednal u inej firmy

tovar došiel len z pokusu objednania, bez potvrdenia objednávky

Tovar objednaný,ale neurčený. Žiadna komunikácia s obchodom.

• Dobrá komunikácia
    • Dobré ceny
    • Rýchlosť vybavenia
    • Dobrý prepravca

• Obchod vôbec nekomunikuje
    • Tovar som si objednal pred 10-timi dňami. Dokonca som ho ihneď zaplatil kartou. Dodnes žiaden e-mail ani správa nič a tovar mám zaplatený. Je to banda zlodejov!!!

Neodporúčam!!!!

• žiadna komunikácia,tel.nefunguje

Tovar zatiaľ neprišiel

• Rýchlosť. Kvalita. Super

• Obchod vôbec nereagoval na moju objednávku, žiadna spätna väzba. Uplne bez reakcie. Absolútne neodporúčam tento obchod.

• rýchle vybavenie objednávky
    • ochota pri vybavení dotazu týkajúceho sa objednávaného tovaru
    • neviem o žiadnej - objednávala som prvý krát

• Rýchle dodanie.

• možný osobný odber
    • k dispozícii tovar, ktorý nie je bežne v ponuke reťazcov
    • rýchlosť doručenia

• rychle dorucenie
    • rychla komunikacia s obchdom
    • neprisiel mi mail o objednavke .. toto je obrovske MINUS
    • pri platbe kartou sa mi nezobrazila na stranke obchodu informacia o uspechu/neuspechu platby a ani cislo objednavky, len prazdna stranka

Zarazilo ma ze po platbe kartou mi obchod nezobrazil ziadnu informaciu o cisle objednavky a ani o uspesnosti platbe.
    Okrem toho email o potvrdeni objednavky by bol fajn ....

• Objednávka bola bleskovo vybavená,napriek tomu,že mi nedošiel potvrdzujúci mail
    • Cena oveľa lepšia ako v iných obchodoch
    • Neprišla mi na mail správa o potvrdení objednávky

Tovar neprisiel, nereaguju na e-mail

Tovar som objednal 12.8.2018, obchod reagoval na objednávku 15.8.2018 a že tovar naskladní až 21.8.2018 pritom bolo uvedené, že tovar dodá do niekoľkých dní čo bol problém lebo potom som bol už odcestovaný a reálna doba dodania tovaru od objednávky by bola vyše dvoch týždňov.

• rychle, spolahlive, pohodlne!

Odporucam obchod, tovar som dostala prakticky na druhy den, velmi prijemna skusenost.....a nie je to prvykrat!

• Rýchlosť

Super