• Žiadna komunikácia zo strany obchodu, žiaden potvrdzovací email s variabilným symbolom ohľadne objednávky. Neviete či máte alebo nemáte objednaný tovar. Telefónne číslo chýba, na emaily nikto neodpovedá.
    • O

• Musela son vyvolavat za prvu objednavku
    • Druhy krat som sa ani nedovolala ze kde objednavka je, na email nik nereagoval a az ked som napisala sms ze nech zrusia objednavku kedze som si kupila inde po 4dnoch cakania tak az o den alebo dva mi prisiel mail ze bola zrusena. Taky nezaujem ziaden vztah k zakaznikom.

• Tovar mi ani po 12dnoch este nedorazil,napriek tomu ze je vyplateny,na telefonne cislo nereaguju*nezdvihaju)
    • Nedoruceny tovar,zla komunikácia,neodpovedaju na maily,nedvihaju telefón!

Pani volala, že nemajú čo potrebujem, tak mi doporučila iné, alebo ak chcem, objedná ale bude to dlhšie trvať. Bola som veľmi rada, že takto komunikovala.
    Jedno malé mínus, napísala zlú adresu, tak sme to s kuriérom troška riešili.

• Telefon vypnuty, objednavka stale nedorucena na mail ani fb spravu ziadna odpoved. Uz len sa modlit, ze mi tovar pride

Veľmi dobrá komunikácia,tovar mi bol dodaný na čas,bez mojej námahy.

• K objednávke mi pribalili aj mensie darčeky
    • Dlhšia doba dodania, pripisujem to Covidu

• rýchle bezpečne dodanie

Zo 4 uz objednanych poloziek (ktore boli v case objednavania dostupne a na sklade) nakoniec nemali 2. Za jednu ponukli nahradu.

Objednala som si tovar pred 2 týždňami a doteraz mi neprišiel

Objednane pred vyse tyzdnom, zaplatene bankovym prevodom hned nasledujuci den, avsak objednavka este stale nebola ani odoslana, obchod nekomunikuje.

Tovar som si objednala 9.9.20, dnes je 20.9.20 a tovar mi ešte nedorazil. Z Kanady mi príde kozmetika za 7dni, nad 25eur bez poštovného a z Bratislavy? Bez komentára. U mňa , objednávala som z tohto e-shope prvý a posledný krát.

• objednávku som riadne zaplatila, aj som im písala mail a doteraz sa vôbec neozvali??????!!!!!!!!!!!!

Milá, príjemná a rýchla komukácia aj v prípade vyskytnutia sa problému okamžite informovali a riešili k mojej spokojnosti.

• Dobre ceny
    • Siroky sortiment

• Bolo mi telefonicky oznámené o termíne doručenia.

• Veľmi rýchle dodanie! Milý pán ktorý mi po telefóne pomohol vybrať. Odporúčam !
  • Obchod prijal objednávku na tovar, ktorý nemal. Netransparentnosť predaja. Na stranke nie je tovar označený ako momentálne nedostupný. Viac ako týždeň som bol obchodom blokovaný aby som podnikol nákup v inom obchode.

• Ani po 10 dnoch mi nebol tovar doruceny. Kontaktovala som obchod aj emailom, no neprisla mi ziadna odpoved.