Spokojnosť. Odporúčam.

• Nekomunikácia, aj na základe poslaného mailu, kde mi zamenili dodaciu a fakturačnú adresu. Tovar skončil na opačnom konci republiky. Poprosila som ich, nech si na to dávajú pozor a sú viac dôslednejší.

Odporucam

• Setri cas pri nakupe
    • Ok

Ok

• Široka škala produktov na vyber s popisom a pekne priehladna.
    • Slabinu obchod nema,skor slabina je premna kedze az nedavno som ho objavila

Rychle vybavenie objednavky,super ceny, urcite budem odporucat, teda uz som aj zacala,oleje a vone to je moja srdcovka takze tento obchodik je premna TOP.

• šetrí môj čas

vrelo odporúčam , našla som to čo som hľadala, tovar došiel rýchlo a bol v poriadku.

• zlava na osobny odber, nizke ceny
    • neponukaju odovzdanie nadobiek (esencialne oleje) na znovu pouzitie

• rychlosť,poslali mi esencialny olej ako darček navyše,dali mi 5 percent zľavu

super

• rýchle dodanie a dobrá kvalita

• Viac produktov,co nadvazuju na seba,napr.aromalampy a ponuka aj vonnych olejov
    • Podla mna je to vyber dopravcu,prepravca nedba na to,ze je tovar oznaceny stitkom - nalepkou krehky tovar

Druha objednavka resp. reklamacia prvej objednavky ( tovar prepravca pri doprave poskodil )bola vybavena obratom cez slovensku "osvedcenu' postu a zasielka prisla v 100% stave do dvoch dni.....

• poštovné

• Prekvapive rychle dodanie.

Velmi dobre aromaticke olejceky. Nesklamali ani tento krat.

• Rýchle dodanie tovaru, po zaslaní dokladu o platbe. Úžasné prírodné éterické oleje. Krásne prevoňajú byt, nedráždia dýchanie ako umelé vonné oleje. 100% kvalita a moja spokojnosť.
    • nemá

• Super komunikácia, produkty, ceny

Určite odporúčam.

• ponuka, doručenie

odporúčam

• Neuplne informacie o produktoch...novych

V pohode

dobrý sortiment a prijateľné ceny. Aj poštovné som mala zdarma pri väčšej objednávke. Určite si tu ešte niečo budem objednávať.

Je to pohodlne a rýchle som spokojná.

Kvalita, cena, rýchlosť

• Som spokojná s kvalitou olejov

Odporúčam