Rýchle dodanie tovaru. Veľmi dobrá komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu NATURAL

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Teší nás, že Ste boli s objednávkou spokojný. :)

Prišlo ok a rýchlo

• Výhodné ceny
    • Slovenské výrobky

Reakcia obchodu NATURAL

Dobrý deň, ďakujeme Vám veľmi pekne za hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť. :-)

• Jednoduche a rychle dorucenie

Reakcia obchodu NATURAL

• Tovar bol k dispozicii, rychlo bol doruceny a uz z minulych nakupov mam skusenost, ze su tam mili, ochotni a ustretovi ludia.

Reakcia obchodu NATURAL

• Kvalitný produkt, výhodná cena, rýchlosť vybavenia a dodania.

• Dobrá

Reakcia obchodu NATURAL

Vše proběhlo v pořádku. Zboží dorazilo dřív než jsem čekala!.

rýchle vybavenie objdenávky

• vysoká odbornosť
    • rýchlosť
    • kvalita
    • profesionálny, milý a vždy ochotný personál

Reakcia obchodu NATURAL

S obchodom mám dlhodobé skúsenosti. Som spokojná s kvalitou výrobkov a prístupom zamestnancov.

Dobrý deň pani Helenka,
    ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Veľmi nás teší, že máme spokojných a verných zákazníkov. Ďakujeme.

• Super produkt, rychle dorucenie , perfektne , dakujem

Reakcia obchodu NATURAL

Dodanie bolo rýchle, tovar v poriadku

Reakcia obchodu NATURAL

• rýchlosť dodania, prehľadná stránka

Rýchle dodanie, spokojnosť

Reakcia obchodu NATURAL

• Rýchle vybavenie objednávok a kvalita výrobkov

Vrelo odporúčam tento obchod. Sú rýchli vo vybavovaní a o kvalite výrobkov ani nehovorím.

Reakcia obchodu NATURAL

objednanie tovaru bolo bez problémov - štandard internetového obchodu, platba vopred bez problémov, rýchle doručenie,pribalený i darček v hodnote cca poplatku za dopravu,tovar vysokej kvality.

• rýchlosť
    • spoľahlivosť