• Uvádějí jako skladem zboží které nemají

Po 4 dnech od objednávky školského setu který uváděli jako skladem v počtu tuším 10 ks jsem byl informován mailem, že po ověření dostupnosti už nemají celý kompletní set, takže si mohu koupit jen jeho část a nabídli mi cenu sníženou o několik eur za chybějící díl (výše slevy navíc neodpovídala ceně při objednávce samotného dílu). Objednávku jsem zrušil.

• odporúčam, rýchle dodanie, maximálna spokojnosť

žiadne

• Komunikácia 1*

• S e-shopom sme veľmi spokojný... Kúpena školská taška pre dcérku za výbornú cenu, ktora spĺňa všetky naše predstavy a aj vybavenie... Kvalita je výborná.!!!.NEDÁ sa porovnať kvalita a cena s kamennými obchodmi..Vrelo odporúčam každej mamičke ktorá má doma školáka.Rýchle vybavenie objednávky.. A hlavne veľmi milá a ochotná predávajúca..ktora nám poradila aka taška sa nám hodí... Ďakujeme veľmi pekne a určite nakupime znova.

ODPORÚČAME...Keby bol každý e-shop ako tento!!! Sme veľmi spokojný.

• Doporučujem

• Výborná komunikacia
    • Zatiaľ ziadne

Pekný prehľadný e-shop

• prehľadná stránka
    • dobrá cena

Som veľmi spokojný s nákupom. Určite túto stránku ešte navštívim.

• Rýchlosť dodania
    • Tovar zodpovedá popisu v e-shope
    • Komunikácia s predávajúcim
    • Kvalita tovaru

S týmto e-shopom som mala tú česť po prvý krát. Určite som bola spokojná a ešte sa tu vrátim. V ponuke je široký sortiment nielen pre tehotné ženy ale aj pre bábätká. Ceny sú perfektné oproti konkurencii a to som prezrela asi 30 detských e-shopov takže tu plánujem nakúpiť celú výbavičku pre bábätko.

Výborná komunikácia a rýchlosť dodania. Určite odporúčam.

Reakcia obchodu NašimDeťom.sk

Ďakujeme za milú recenziu :)