• Dobré ceny
    • Rýchlosť doručenia

Sme spokojní s kvalitou tovaru aj termínom doručenia.

super, perfektné

• Objednal som si 10ks medovka.Došla mi šípka,8kswa 1flaša vytečená!Naposledy som tam nakupoval

Reakcia obchodu Najtelo.com

Dobry den mrzí nás to , kuriéri sa zaobchádzajú veľakrát nevhodne s balíkmi a tak sa poničia aj ked ich balime velmi starostlivo, treba podat reklamaciu a vybavime ku spokojnosti neni problém! ospravedlnujeme sa za to

Pečivo zo Žitnoostrovsken pekárne, ktoré n stránke predacajú, je asi najlepšie bezlepkové pečivo z hľadiska zloženia. Je pečená zo zmesy bezlepkový h múk a nie škrobov, čo mimoriadne oceňujem, a neobsahuje ani maslo. Rovnako aj sladke pečivo nie presladené a plné bieleho cukru ale používajú kokosový. Chuťovo sú produkty tiez dobré, aj ked samozrejm sa líšia od tých z lepku, ale sú teda zdravšie. Určite objednám aj nabudúce.

• Na internetovej stránke pri výbere miesta doručenia sa mi zle zobrazovala stránka bolo veľmi ťažké sa preklikať aby som vybral adresu kde to chcem doručiť

Reakcia obchodu Najtelo.com

Dobry den, to je chyba plug-inu od prepravných spoločností niekedy je prenos dát odnich trošku pomalšie mrzí nás to

• Bez odozvy,prešiel viac ako týždeň,tovar zaplatený

Reakcia obchodu Najtelo.com

Dobrý deň, objednali ste tovar ktorý mame na objednávku a ktorý nam vozia kazdy tyzden raz, my sme si tovar zapezpečili v co najkratsom case to šlo ale ktomu presiel tyzden ano aj s víkendmi, pokial si zelate tuto znacku objednavat tak do piatku treba poslat objednavku do 12:00 aby sme ju na druhy tyzden dostali v utorok, kedze ste ju poslali v sobotu , tak sa uz objednavanie prelozilo na dalsi piatok a dodanie na dalsi utorok...

• Takmer týždeň od objednávky a ešte nie je ani vybavená, nie to doručená, celé zle

Reakcia obchodu Najtelo.com

Dobry den, zdržala sa výroba kokosového oleja kvôli meškaniu tovarov ktorý je v poslednom období značné...ospravdelnujeme sa objednavka je už ale vybavená!

• Rýchlosť dodania

• Všetko parada a mega rýchlosť

• Siroky sortiment,dobre ceny

Jednoznacne doporucujem

S obchodom som bol spokojný.

Všetko v poriadku

• Velmi rychle dodanie

Budem odtialto urcite este niekedy kupovat

• Kvalita a serióznosť

Seriózna spoločnosť, kvalitné výrobky. Som rada, že na Slovensku je takáto kvalitná pekáreň pre bezlepkové pečivo. Ďakujem a držím palce, nech sa darí Vašej pekárni.

Trošku som bola pri tejto objednávke sklamaná. Platila som okamžite, očakávala som balík cca za 2 dni, ale ani po troch dňoch neprišlo žiadne oznámenie. Tak som písala mail a balík bol nakoniec doručený na výdajné miesto za jeden deň od môjho podnetu. Neviem čo sa udialo, lebo objednávku som doteraz urgovať nemusela. Dúfam, že nabudúce to bude lepšie.

• rychla komunikacia

rýchle dodanie

Objednávala som 21. 02. 2024... Dnes je 28.02. a jediné čo mi prišlo bol email o potvrdení objednávky. Pravdepodobne si na doručenie ešte počkám... ‍♀️

Reakcia obchodu Najtelo.com

Dobry den jediny produkt ktory ste si objednali RICOLA cukriky v tom pocte sme nemali skladom, dodavatel ma par dni dodaciu lehotu, tak preto to cakanie mrzi ma to robime co mozeme

• Spolahlivost, cena.
    • Tovar mi dorucili presne tak, ako som pozadoval.

• Majú v ponuke chlieb zo Žitnoostrovskej bezlepkovej pekárne ktoré sú výborné, chutné a hlavne bez alergénov, neobsahujú droždie ani kvások, čiže konečne niečo čo bez problémov môžu jesť aj ľudia s histamínovou intoleranciou .