Tovar mi bol doručený. Akurát by som chcela vytknúť jednu vec, nepáčilo sa mi ako bol zabalený bol len v bublinovej fólií a v sáčku doslova hala bala ocenila by som v budocnosti šetrnejšie balenie v pevnej krabici. Ďakujem za pochopenie...

• rýchlosť dopravy

rýchletovar podľa popisu,

Výhodná cena, rýchle doručenie

Súper ❤️

• Mali najnizsiu cenu
    • Poslali mi iny model ako bol v ponuke

Moj subjektivny nazor.
    Z obchodu som si objednal mobilny telefon samsung a54 8gb/256gb s modelovym oznacenim a546b (pre porozumenie, jedna sa o model pre europsky trh) a bol mi dodany a546e (model pre latinsku ameriku). Telefony su takmer identicke, ale mozu sa lisit softverovo.. po komunikacii s predajcom, preco mi bol poslany iny model ako som si objednal, mi bolo napisane, dodavatel taky dodal, ten co propaguju na stranke nemaju a jedine ako to vieme vyriesit ak nie som spokojny je vratenim tovaru. V poriadku, jemne zavadzanie (ponuka a546b, dodany a546e, ale vyfakturovany a546b), ale tak moze sa stat, vyriesime to dobropisom. Predajca ma uvedene, ze vsetky naklady spojene s vratenim hradi kupujuci, ale som myslel, ze ak chyba nastane na ich strane, tak by som nemal byt stratovy, co i len na doprave. Nestalo sa, za dopravu mi predajca nevratil naklady a tak ma vyslo 3,4e pozretie si krabicky. A tiez vratenie nakladov za telefon nebolo promptne vybavene (9dni) aj ked v termine do 14dni to stihli.

K Vasej reakcii..

To, ze si po mojom upozorneni na dodanie ineho modelu radsej zrusite na stranke o aky model sa jedna, nezakryjete zavadzanie zakaznika! Samozrejme moja recenzia bola ucelova, aby ludia vedeli, co sa moze stat, aj ked som veril, ze to bolo nedopatrenim, no ste ma utvrdili, ze je to Vasa standartna obchodna praktika. Takto sa dobre meno spolocnosti nebuduje. Nazyvat ma klamarom, pri celej nasej komunikacii ktora je k dispozicii je velmi cez ciaru. Svedci to o charaktere. Vsetko sa vrati!

Pekny den

Reakcia obchodu NAJmobily.sk

Ďakujeme za recenziu aj keď je neopodstatnená. Túto recenziu berieme ako účelovú aby nám bolo poškodené dobré meno našej spoločnosti. Pre upresnenie ste si objednali model kde nie je uvedené o aký druh ide a priamo na našej stránke máme viď link https://najmobily.sk/samsung-galaxy-a54-5g-8gb-256gb-awesome-violet čiže Vám nemohol byť dodaný iný druh ako ste si objednali, ale bol Vám dodaný vami objednaný model https://najmobily.sk/samsung-galaxy-a54-5g-8gb-256gb-awesome-violet. Peniaze sme Vám vrátili tak ako máme v obchodných podmienkach, ale to že vy tvrdíte že sme Vám dodali iný druh ako ste si objednali je klamstvo. Dostali ste Samsung A54 8/256GB Violet tak ako ste mali objednaný.

Prajeme pekný deň

NAJmobily.sk

• komunikácia
    • dlhšia čakacia doba

na tovar som čakal 2 týždne čo je v dnešnej dobe extrémne dlhá doba, ale inak tovar prišiel v poriadku

Rýchlosť serióznosť

• Tovar mi bol doručený o 2 dní. Som nadmieru spokojná, odporúčam aj ostatným.
    • žiadna

• Rychle dodanie

• Krátky čas dodania

Rýchle dodanie tovaru,sklo sme už nalepili a sme spokojný.

• rýchlosť

Všetko super, objednávka mi bola doručená rýchlo, čo pred Vianocami obzvlášť oceňujem :)

Nevedela som,že k nabíjačke nebude kábel,ani jeden,čo sme mali doma nepasoval.Musela som dokupovať a zháňať. Uznávam,že na obrázku nebol.Inak v pohode.

dobre

Maximálna spokojnosť, objednávka vytvorená 14:11, platba cez splatkovu spoločnosť, tovar doručený nasledujúci deň o 8:45

Rýchle dodanie, všetko prebehlo bez problémov.

• Dobrá výdrž batérie
    • super cena

Som veľmi spokojný a vrelo odporúčam.