• nezaznamenala som žiadne

odporúčam nakúpiť v tomto obchode :-)

• Nebol uvedený výrobca nábytku.

Inde som nenašla podobnú vešiakovú skriňu.

• Výborná komunikácia, promptné vyriešenie drobnej reklamácie - nedodané uchýty na komodu.
    • Dobré ceny.

Odporúčam.

• Uvidime až to dorazí a ci to nebude poškodené a v akej
    kvalite.

• - dobrá cena
    • - prehľad so stavom objednávky
    • - komunikácia
    • - neviem

Keď som písal, že tovar ( nábytok TENUS )je poškodený, mal som na mysli výrobné chyby
    - odlúpené časti z dvierok
    - chýbajúce kovanie v balíku na policu
    musím dokúpiť závesné háčiky s hmoždenkami
    - nepresné predvŕtanie dier na vodiace
    lišty u štvorzásuvkovej komody. Musel
    som to upraviť, a je celkove
    nestabilná. Ešte musím spevniť
    bočnice spojovacou lištou, aby sa
    zásuvky nespriečovali pri otváraní

Dobrý deň p. Geschnábel,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie nášho e-shopu.
    Mrzí nás, že Ste nás nekontaktovali kvôli výrobným chybám nábytku, ale uvádzané chyby Ste si upravili sám. V tom prípade, nie je možné pristúpiť k reklamácii.
    Na základe komunikácie s Vami nás aj tak teší Vaša spokojnosť s nábytkom TENUS.

Odporúčam

• oproti iným cena nižšia o cca 100 €, komunikácia OK, dodacia
    • dodacia lehota trošku dlhšia, ale v pohode,

odporúčam, ak budem nabudúce niečo potrebovať, najskôr pozriem v tomto obchode.

• má výbornú cenu a pekný tovar
    • slabiny nemá

Odporúčam ho všetkým

• Suverénne najlacnejšia ponuka.
    • V porovnaní s inými eshopmi bola nábytková zostava, ktorú som ja kupoval lacnejšia cca o 100 Eur.
    • Časový termín dodania dodržaný, doprava zdarma.
    • Promptná komunikácia (rýchle odpovede dodávateľa na otázky zákazníka)
    • Negatíva som nenašiel žiadne.

Určite obchod odporúčam, nakoľko ten istý tovar by ste v inom eshope kúpili o dosť drahšie.

• ...jednoducho
    • ... rychlo
    • ... lacno
    • ---

...a vysledok? spokojnosť, ako u mna, tak u dcery, pre ktoru bol nabytok kupovany
    ODPORUCAM!!!

Nakupovalo sa mi dobre. Spolupraca bola rychla a predavajuci bol velmi ochotny.

• Lache objednanie

Neviem

Vazena pani Ingrid,
    mrzi nas Vasa nespokojnost, ktora nevznikla z nasej strany, ale na strane spolocnosti Quatro, s ktorou bol problem odkonzultovany,

• Výborná komunikácia.

Detská izba bola písaná od 2 do 6 týždňov.Prišla mi cez 3 týždeň, takže spokojnosť

V tomto internetovom obchode som našla najlacnejšie ceny konkrétnych produktov, kt. som mala vyhliadnuté. Promtná komunikácia, aj cez víkend vo večerných hodinách. Odporúčam.

• zdala sa nám najlepšia ponuka
    • našej malej izby nám vyhovoval
    • okrem toho,že šofér nemal čas počkať na pomoc pri vykládke tovaru z auta,tým nám samozrejme poškodil tovar,o oprel ho o pouličné osvetlenie,hoci,ked som dobre rozumela tovar mal byť doručený pred prvé dvere,tak to bolo v poriadku..uvidím,ako dopadne reklamácia..

Aj napriek negatívnej skúsenosti s dodávkou tovaru,odporúčam tento obchod,takýto problém sa dá vyriešiť k spokojnosti zákazníka..teda si aspoň myslím

Vazena pani Anna,

mrzi nas Vasa nespokojnost.
    Nase ponukane riesenie vzniknuteho problemu bola vymena nabytku, ktora bola zo strany zakaznika odmietnuta. Vzniknuta situacia sa napokon vyriesila k spokojnosti zakaznika.

• Vynikajuca komunikacia, ochota poskytnut vsetky informacie, aj preverit s vyrobcom.
    • Naozaj najnizsia cena stoliciek, o ktore som mala zaujem, zo vsetkych obchodov, ktore som nasla na nete.
    • Dodavka prisla ovela skor nez mi bolo oznamene.
    • Ziadne.

Rozhodne odporucam nakup v tomto obchode.

• neviem
    • dlzka dodania

velmi dobre

• - široký výber tovaru
    • - rýchle dodanie
    • - dobrá komunikácia

- odporúčam

• dobra cena kvalitny tovar moderny dyzajn
    • ziadne

urcite ho odporucim svojim znamym