Objednany tovar sice nemali, ale ponukli mi alternativu k spokojnosti. Vsetko ostatne prebehlo v poriadku.

Na druhý deň dodanie

• Tovar nieje skladom i keď je uvedené, že to majú... Ponúkli mi alternatívu drahšiu, ale žiaden konkrétny popis k náhradnej ponuke.

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

Speciálna brzdová kvapalina na sklade bola, avšak bola ponúknutá kvalitnejšia o 3 eur drahšia s celkovým popisom. Celkovo komplikovaná komunikácia.

• dobra cena
    • rychle dodanie tovaru
    • dobra a rychla komunikacia obchodu

• Maximálna spokojnosť. V pondelok večer okolo 21.00 sme objednali, v utorok doobeda volali nám, že to posielajú a v stredu doobeda sme prevzali objednávku.

kontaktovali ma z obchodu, aby si preverili, či naozaj chcem danú baterku, lebo sa im to nepozdávalo. Nakoniec som objednal inú, vhodnú baterku na základe ich odporúčaní. super

• komunikácia
    • veľký výber
    • výborný prístup
    • rýchle doručenie
    • nízke ceny
    • spoľahlivosť
    • prehľadná stránka

Nakupovanie na tomto online obchode je pre mňa vždy skvelý zážitok. Majú veľmi priateľský a intuitívny dizajn stránky, čo mi uľahčuje vyhľadávanie a objednávanie produktov. Doručenie je vždy rýchle a spoľahlivé, a všetky produkty sú dobre zabalené a chránené. Som veľmi spokojný s týmto online obchodom a určite sa sem budem vracať

• Som spokojný s obchodom

Výborná komunikácia a rýchle dodanie tovaru!

Oceňujem rychlost dodania

Rychle doručenie

• Tovar prisiel poskodeny…z 5 kusov cistica dpf do nadrze boli 2 kusy otvorene a vyliate v krabici a plechovky popucene…uz tu nenakupim

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

Náš internetový obchod urobil pre zákazníka maximum. Od objednávky, cez vybavenie až po následnú expedíciu. Zlyhal bohužiaľ dopravca. V predvianočnom čase sa to niekedy stáva. Zákazníkovi sme sa ospravedlnili.

• Komunikácia

• rýchle doručenie
    • prehľadný obchod
    • široký výber
    • super kvalita

Super internetový obchod. Majú skvelé ceny a rýchle doručenie. Objednanie bolo veľmi jednoduché a komunikácia z strany obchodu bola milá a ochotná. Som veľmi spokojný nabudúce sa sem určite vrátim.

Po piatich prac. dňoch od záväzného objednania zo strany obchodu žiadna reakcia. Ani správa do mailu. Nič. Ticho. Tovar nedodaný. Po telefonickom urgovaní mi bolo spätne telefonicky oznámené, že cena tovaru sa zo 436,- eur navyšuje na 499,- eur. Súhlasil som. Do mailu neprišla opäť žiadna potvrdzujúca správa o zmene ceny a termínu dodania. Nič. Na ďalší deň, znova telefonicky sa snažím dozvedieť, že kedy mi bude tovar doručený, a dozvedám sa, že budem musieť za tovar zaplatiť vopred. A kedy mi bude doručený som sa opäť nedozvedel. A toto ma už dorazilo. Objednávku som zrušil. A radím vyhnúť sa obchodovaniu s touto spoločnosťou. Ceny v e-shope majú lákavé, ale nezodpovedá to realite. Obštrukcie + nedoručenie objednaného tovaru v dohodnutej cene a dodacej lehote.

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

Náš internetový obchod sa bráni voči špekulantom, ktorý si objednajú tovar a potom majú problém zaplatiť. Z dôvodu neprevzatia tovaru vyžadujeme pri vyššich dobierkových sumách platbu vopred.

• Rýchlosť vybavenia
    • Rýchlosť dodania

• Veľký výber značiek a modelov batérií
    • Super komunikácia
    • Veľká ochota pri hľadaní ideálnej batérie

Druhý nákup, zatiaľ veľká spokojnosť

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Baterka bola reálne skladom
    • Telefonicky si overuju objednávku

Veľmi rýchlo reagujú na požiadavky. V servise mi stratili faktúru a keď som im napísal, tak do hodiny mi poslali faktúru emailom. Baterka je namontovaná a funguje perfektne.

• rýchlosť

• nedodali v dohodnutom termíne
    • v telefóne sľúbili kompenzáciu ktorú nedodali