Rýchla a korektná spolupráca

Spokojnosť s tovarom, trochu dlhšia doba dodania

Dobrý deň pani Erika,

veľmi pekne ďakujeme, že ste si našla čas a zanechala nám spätnú väzbu. Teší nás skutočnosť, že ste spokojná s objednaným tovarom, a že sme sa mohli podieľať n skrášlení Vášho domova. Každým dňom usilovne pracujeme nad zlepšovaním našich služieb, a preto veríme, že ďalšiu objednávku od nás dostanete ani sa nenazdáte :)

• Komunikácia so zákazníkom
    • Neexistuje, naozaj nič negatívne som nenašla.

Milujem tento obchod, doslovne. Milý zamestnanci, super komunikácia s nimi, ústretový, naozaj sa vám snažia vyhovieť vo všetkom. Kuriéri to isté, naozaj milý vždy vysmiaty. Na celý tím nemôžem ani jedno zlé slovo povedať a to som ja naozaj náročná.

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

ďakujeme Vám za pridanú recenziu a za to, že ste si našli čas zdieľať svoje skúsenosti s nami. Teší nás, že ste ocenili našu komunikáciu a milý personál.
    Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a prajeme pekný deň.

• Úžasný zamestnanci
    • Žiadna

Všetko tip top, od objednávky po doručenie.

S pozdravom Nábytok Bogart

• Tovar vyzerá zatiaľ byť kvalitný

Strašne dlhá dodacia lehota. Navyše nie je možné dohodnúť termín doručenia. Idú si za svojim, zariaď si ako chceš,ale tovar ti doručíme ...
    Nevhodne dodaný jeden komponent, čo mi po 2 týždňoch vrátili peniaze.

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

ďakujeme Vám za pridané hodnotenie a za vyzdvihnutie kvality tovaru, ako aj poukázanie na dlhšie dodanie. Táto lehota je podmienená najmä počtom objednávok u daného výrobcu a dostupnosťou materiálov. Ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie. Pokiaľ ide o termín doručenia, tak ste boli určite informovaní o dni/hodine doručenia a pokiaľ Vám to v danom termíne nevyhovovalo, kľudne sme Vám mohli tovar dodať na ďalšej trase. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a vaše pripomienky ohľadom dodacej lehoty berieme na vedomie. Budeme sa snažiť nájsť také riešenia, ktoré by takéto situácie obmedzili a následne celkovo odstránili. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a prajeme pekný deň.

S pozdravom Nábytok Bogart

Rýchle dodanie, veľmi dobrá komunikácia

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

sme radi, že ste si našli čas a pridali svoje hodnotenie. Taktiež ďakujeme za vyzdvihnutie našich silných stránok a pevne veríme, že sa u nás ešte zastavíte :)

S pozdravom Nábytok Bogart

Nemám pripomienky. Všetko oka.

Prajeme pekný deň,

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie, teší nás.
    Prajeme Vám všetko dobré :-)

• Bola som veľmi spokojná

• rozmanity sortiment
    • dobra komunikacia
    • prehladne stranky
    • dobre dodanie tovaru
    • zatial nic

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

veľmi pekne ďakujeme za Váš názor a vyzdvihnutie našich silných stránok. Neustále hľadáme riešenia, ktoré zlepšujú kvalitu našich služieb tak, aby ste boli Vy a iní maximálne spokojní.
    Sme radi, že sme sa mohli podieľať na skrášlení Vášho domova :-)
    Budeme veľmi radi, keď sa opäť stretneme :-)

S pozdravom Nábytok Bogart

Zatiaľ si budem vyberať len poťah na sedaciu súpravu-farbu.Prišli mi len vzorky látok.Po vaic-krát telefonickom rozhovore mi váš pracovník veľmi pomáhal pri výbere sedacej súpravy,za čo som mu veľmi vďačná.Teraz je už na mne akej farby bude objednaná sedačka.

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

ďakujeme Vám za vašu recenziu! Teší nás, že sme Vás mohli potešiť našou ochotou a milým jednaním. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou.
    Tešíme na Váš nákup! Prajeme Vám pekný deň.

S pozdravom Nábytok Bogart

• Veľmi ústretová komunikácia. Rýchle dodanie tovaru.

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme pekne za spätnú väzbu a vyzdvihnutie našich silných stránok. Ak budete čokoľvek potrebovať, neváhajte nás kontaktovať, ochotne Vám pomôžeme.

S pozdravom Nábytok Bogart

Celý nákup od výberu až po dodanie prebehol hladko, bez problémov, komunikácia super. Tovar zodpovedá požiadavkám.

Prajeme pekný deň,

ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie - je to pre nás tá najvyššia odmena. Sme radi, že zakúpený tovar zodpovedá Vašim požadavkám, nech Vám slúži a určite nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

spokojná

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie, sme radi, že ste celkovo spokojná s našimi službami a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

S pozdravom Nábytok Bogart

Nábytok je po poskladaní veľmi pekný, vyrobený z kvalitného materiálu ktorý pôsobí ako masív. Komunikácia obchodu bola na vysokej úrovni a tiež doprava nábytku prebehla v úplnom poriadku a presne podľa dohody. Super, odporúčam.

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

srdečne Vám ďakujeme za milé slová, ktoré nám vyčarili úsmev od ucha k uchu a sú pre nás nielen odmenou, ale aj motiváciou do ďalšej práce, aby sme tak ako Vás, mohli obšťastniť aj ďalších Zákazníkov. Nemôžeme sa dočkať, až k nám opäť zavítate :) Vždy Vám ochotne poradíme, porozprávame sa s Vami a nájdeme to pravé nábytkové :)
    Prajeme všetko dobré.

• Slusna komunikacia
    • Dovoz v sobotu

Z nakupu som mal dobry pocit, nakupil by znova. Vsetko bez problemov!

Krásny dobrý deň,

ďakujeme Vám za vašu senzačnú recenziu! Teší nás, že ste ocenili našu komunikáciu, ale aj spoľahlivú dopravu. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a tým najvyšším vyznamenaním.
    Tešíme na Váš ďalší nákup a nech budete potrebovať čokoľvek, vždy sme tu pre Vás!
    Prajeme pekný deň :)

Dobrá komunikácia
    Spokojnost
    Odporúčam

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

ďakujeme krásne za stručnú a výstižnú recenziu. Sme Vám tiež vďační, že ste si našla čas a napísali o nás pekné hodnotenie, ktoré nás povzbudzuje v ďalšej práci. Budeme veľmi radi, keď sa k nám opäť vrátite :)
    Zatiaľ sa majte krásne :)

Spokojnosť po všetkých stránkach

• Som spokojná.

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

ďakujeme za Váš čas a pridanú spätnú väzbu.
    Ak budete čokoľvek potrebovať, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.
    Už teraz čakáme na Váš ďalší nákup :)

• Veĺmi spokojny

Odporučam tento obchod.kvalitne vyrobky a skvelá komunikacia.

Reakcia obchodu Nábytok-Bogart.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme, že ste si našli pár minút a ohodnotili naše výrobky, vyzdvihli ústretovú komunikáciu a obchod ako taký. Máme množstvo tovaru v jedinečných cenách, a preto budeme radi, keď opäť využijete naše služby.
    Do skorého videnia :)

S pozdravom Nábytok Bogart

• Aj keď nemali reálne fotky produktu, ochotne poslali aspoň foto dekoru, ďakujeme

Váhali sme s nákupom hlavne preto, že tovar bol ťažší a keby sme ho chceli vrátiť, preplatili by sme dosť...Kúpu, ale neľutujeme, tovar bol ako na obrázku ideme objednať ďalšie ks

Prajeme pekný deň,

ďakujeme krásne za vašu pozitívnu recenziu! Veľmi si ceníme, že ste zdôraznili našu snahu o čo najlepšie priblíženie dekoru - vždy robíme všetko preto, aby boli naši Zákazníci spokojní. Sme radi, že sme splnili vaše očakávania a taktiež, že ste sa rozhodli pre ďalší nákup.