Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 2 týždňami

tuto firmu som si vybrala na zaklade pozitivnych recenzii a som rovnako spokojna. vyborna komunikacia, mily kurier, vsetko prebehlo bez problemov.

Dobrý den,
    děkujeme že jste si našla čas a i vy jste nám takto krásnou a pozitivní recenzi vyplnila :) jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená a že vše proběhlo bez žádných komplikací.

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 2 týždňami

Tovar prišiel malilinko poškodený. Na jednej strane police bola zliata farba. Ďakujem

Dobrý den Renáto,
    děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Škoda, že jste nám i tuto malilinkou vadu nenahlásila, určitě bychom Vaší reklamaci vyřídili. Když tak zašlete email na reklamace@nabytek-aldo.cz a kolegyně se Vám ohledně police bude věnovat.
    Přejeme hezký den

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 2 týždňami

• Rýchle vybavenie objednávky a doručenie tovaru, veľmi príjemné jednanie so zákazníkom, dva dni vopred bol oznámený približný čas doručenia, a to telefonicky a poslali aj sms. Pán, ktorý doviezol tovar bol veľmi milý, zavolal približne polhodinku vopred a bol ochotný pomôcť aj s vynesením tovaru. Veľmi jednoduchý, podrobný a zrozumiteľný montážny návod a označenie jednotlivých dielov nábytku.

Dobrý den Dano,
    děkujeme za krásnou recenzi, jsme velmi rádi, že Váš nákup na našem e-shopu proběhl v Vaší plné spokojenosti a že jste byla spokojená jak s komunikaci našeho obchodního oddělení, tak závozem a šikovným řidičem, a v neposlední řadě samotným nábytkem.
    Moc si toho vážíme,
    ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den,

• Tovar bol doručený za 4 dní od objednani
    • Kvalita nábytku v demonte a následne poskladani oveľa väčšia ako nábytok z Aska, Mobelixu a Black red white.
    • Za mňa jednoznačne po dlhej dobe nábytok , ktorý stál za tie peniaze.
    • Žiadne

Dobrý den,
    děkujeme ze hezkou 100% recenzi, moc nás všechny potěšila a velmi si ji vážíme! Jsme rádi že jste spokojení jak s rychlosti dodání tak s kvalitou nábytku.
    Mějte se moc krásně

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 1 mesiacom

• Doba dodania
    • Krivo vyrezané drážky na sololit,

Dobrý den Martine,
    děkujeme Vám za recenzi, a jsme moc rádi že jste byl jak s dobou dodání tak cenou spokojený. Škoda, že jste nezaslal email ohledně křivých drážek, určitě bychom tento problém dořešili, jelikož některé náhradní díly často máme i skladem. Pokud by jste měl zájem o dořešení, napište email na reklamace@nabytek-aldo.cz
    a ​snad u dalšího nákupu to dotáhneme na 100% :)

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 3 týždňami

Spokojnosť po každej stránke, navyše oceňujem ľahkú montáž nábytku, zrozumiteľný návod.

Dobrý den,
    moc děkujeme za Vaši recenzi, velice nás potěšila!
    Mějte se krásně a těšíme se na případnou další spolupráci :)

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 2 mesiacmi

všetko prebehlo hladko, rýchle dodanie, bezproblémová komunikácia, ochota, kvalitný tovar

Dobrý den,
    děkujeme Vám za pozitivní recenzi, která nás velmi potěšila :) spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější.

• Rychle a spoľahlivé jednanie

Tovar mi bol doručený rýchlo, zabalený v pevnom kartóne, nepoškodený. Som s jednaním obchodu nad mieru spokojná

Dobrý den Renčo,
    děkujeme, že jste si našla čas a vyplnila nám krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s nákupem na našem e-shopu byla spokojená.

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 1 mesiacom

• Rýchle a spoľahlivé

Dobrý den Renčo,
    děkujeme za hezkou recenzi a jsme moc rádi, že vše proběhlo k vaší plné spokojenosti a rychle.

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 2 mesiacmi

Odporucam. Kvalitne a pekne veci.

Dobrý den,
    děkujeme mockrát za 100% recenzi, velice nás všechny potěšila :) jsme moc rádi, že jste s nákupem na našem e-shopu spokojená.

Odporúčam

Dobrý den,
    srdečně děkujeme za kladnou recenzi, Vaše spokojenost nás velmi těší ... snad se někdy opět na našem e-shopu potkáme :)

• komunikácia so zákazníkom
    • Flexibilita
    • Ochota

Dobrý den,
    děkujeme za 100% pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Věříme a budeme se snažit, aby i případný další nákup proběhnul k vaší plné spokojenosti.
    Krásný den,

Rychle dodanie odporucam

Dobrý den Julie,
    mockrát děkujeme za hezkou recenzi, jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená a doufáme, že i Váš případný další nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti :)

• Rýchle dodanie

Posteľ je krásna, akurát chýba zopár kritiek na šrouby. Inak spokojnosť.

Dobrý den Mariano,
    děkujeme, že jste si našla čas a vyplnila nám recenzi.
    Jsme moc rádi, že jste s nákupem na našem e-shopu a rychlostí dodání byla spokojená, drobné náhradní díly držíme skladem, škoda že jste nenapsala, tak možná u dalšího nákupu to dotáhneme na plný počet hvězdiček ... :)

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 2 mesiacmi

• Rýchle dodanie, tovar zodpovedá obrázku v ponuke. Spokojnosť.

Dobrý den,
    děkujeme za hezkou 100% recenzi, které si velmi vážíme! Jsme rádi že jste spokojení jak s rychlosti dodání tak s kvalitou nábytku.

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 2 mesiacmi

• Rychle dodanie. Dobra komunikácia.

Dobrý den,
    děkujeme za Vaší pozitivní recenzi, všem nám udělala velkou radost!
    Krásný den, a těšíme se na případnou další spolupráci :)

• Pekny dizajn vyrobku
    • Velmi komplikovany navod na montaz, jednotlive kusy nie su vobec zoradene a usporiadane v krabiciach. Je nutne vsetky krabice rozbalit a hladat kus po kuse pricom kusy nie su ani len oznacene a je nutne ich hladat iba podla obrazku, celkova montaz urcite netrvala tak kratko ako bolo popisovane v navode
    • Kvalita materialu je nedostatocna. Staci silnejsie pritiahnut srobik a rozpadne sa cely roh

Dobrý den Michale,
    děkujeme za Vaší recenzi.
    Je nám líto, že s nákupem nejste 100% spokojený. Zakoupil jste si jednu z neprodávanějších posteli, na kterou opravdu nechodí reklamace ani špatné recenze, o to víc nás mrzí, že jste měl u sestavování takové problémy. Kdyby jste se nám ozval, určitě bychom našli spolu nějaké východisko. Jsme v každodenním kontaktu s našimi výrobci, a tedy takovou situaci bychom ihned mohli řešit.
    Přejeme Vám krásný den,

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 2 mesiacmi

Skvela komunikacia, rychle dodanie tovaru.

Dobrý den Moniko,
    jsme rádi, že jste s nákupem na Nábytku Aldo byla spokojená a že se vše podařilo doručit rychle a bez problémů.
    Děkujeme za nákup a přejeme krásný den,

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 3 mesiacmi

• rýchle doručenie tovaru

Dobrý den,
    moc děkujeme za Vaši recenzi, velice nás potěšila!
    Mějte se krásně a těšíme se na případnou další spolupráci :)

• zakúpené v Nábytok Aldo pred 3 mesiacmi

Super komunikacia,rychle doručenie. Nadmieru som spokojná,milý prístup , rýchla dohoda .

Dobrý den Moniko,
    děkujeme Vám za krásnou recenzi, moc nás všechny potěšila! Tak snad se ještě někdy na Nábytku Aldo "potkáme" :)
    Krásny den